R e k l a m a

Co dobrego zrobił PiS dla gmin

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Co dobrego zrobił PiS dla gmin

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 85)
 • Autor
  Wpisy
 • #73917 Reply
  Obiektywny
  Gość

  Podsumujmy, idą wybory, co zrobił PiS, który rządzi już prawie trzy lata dla naszych gmin, co zrobili działacze i członkowie PiS dla swoich gmin. Pozdrawiam.

  #73918 Reply
  Saddam
  Gość

  Ło kurła ileż można ten sam temat wałkować. Gówno zrobił, bo wiem że do tego będziesz dążył. Możesz teraz temat zamknąć. Pozdrawiam

  #73919 Reply
  adam
  Gość

  PIS obsadził wysokie stołki swoimi ludźmi

  #73920 Reply
  Józek
  Gość

  To wybory samorządowe. Głosujemy na ludzi których znamy. I chcemy aby reprezentowali nasze lokalne interesy
  Którzy wykazali się jakimś działaniem i inicjatywą dla ludzi.
  Tylko wszystko zależy od samych wyborców i ich wiedzy czego należy wymagać od radnego wójta lub burmistrza.
  Bo może jednemu wystarczy kawałek kostkowanego chodnika, drugiemu sygnalizacja świetlna a trzeciemu fontanna w parku.
  Jako wyborcy musimy wymagać inwestycji, rozwoju naszych miejscowości. Ludzie mają do nas przyjeżdżać i szukać pracy i płacić podatki.
  Żadna partia nie przyczyniła się do rozwoju naszego regionu.

  #73921 Reply
  Magda
  Gość

  Oj nic nie zrobił, już Ameryki nie odkryłeś.

  #73922 Reply
  Samorzadowiec
  Gość

  A co sądzicie o radnych, którzy pomimo złożonej przysięgi na początku kadencji, że będą działać dla dobra mieszkańców nie bronili interesów swoich gmin w kryzysowych momentach tylko dbali o własne korzyści.

  #73923 Reply
  Magda
  Gość

  Chociaż nie, pani Beata Szydło wybudowała asfaltową drogę w swojej wsi. Ale do Pajęczna ta dobra zmiana niestety nie dotarła

  #73924 Reply
  Strzelcok
  Gość

  U nas w strzelcach radni zareagowali jak wójt chciał dać sobie podwyżkę i mu ją zablokowali, ale już w samym urzędzie zatrudniono żony radnych na fikcyjne stanowiska.

  #73925 Reply
  Samorzadowiec
  Gość

  To, że gowno zrobił jak piszecie wyżej to jeszcze nic, gorzej jak szkodzi samorządom, i tak: ustawa o oświacie, która podnosi koszty w samorządach (nie wnikam w merytoryke), ustawa o regionalnych izbach obrachunkowych gdzie PiS chciał położyć rękę na tym co się w samorządzie robi, na szczęście prezydent jej nie podpisał, projekt ustawy o Polskiej Agencji Geologicznej, która prawie zabiera opłaty eksploatacyjne gminom górniczym, ustawa prawo wodne, która znacząco utrudnia i spowalnia inwestycje, wprowadzenie vatu od dofinansowań z UE (wiele samorządów na podhalu zrezygnowało z dotacji), lekceważenie rolników, itd. jeszcze wiele drobniejszych utrudnień i dodatkowych kosztów. Ogólny przekaz jest taki, że PiS nie lubi samorządów, więc dlaczego głosować na ich lokalnych działaczy.

  #73927 Reply
  pawel
  Gość

  @Samorzadowiec W jaki sposób PIS lekcewazy rolnikow? w taki ze podnosi im limit zwrotu akcyzy z 86l na 100l plus 30l dodatkowo na kazda sztuke bydla? Czy moze tym ze wszyscy dostana pomoc w zwiazku z susza? Gdyby nie gminy w ktorych wlodarzami sa osoby z totalnej opozycji i ktore specjalnie spowalniaja przekazywanie protokolow do urzedu marszalkowskiego juz wszyscy dostali by pieniadze do ha. Przez nich musimy czekac….

  #73929 Reply
  Włodek
  Gość

  Rząd stworzył wsparcie dla rolników, ale te wszystkie wnioski muszą przejść jeszcze przez samorządy i np. u nas w Strzelcach Wielkich utknęły przez opieszałość naszego wójta 🙁

  #73932 Reply
  Stach
  Gość

  Pisowskiego wójta, to wszystko tłumaczy dobrą zmianę.

  #73933 Reply
  Strzelec
  Gość

  Widać kto spowalnia, pisowscy włodarze. To dopiero jaja.

  #73934 Reply
  Włodek
  Gość

  Dla mnie nie ważne, czy pisowscy czy nie, ale jest to jakieś dodatkowe utrudnienie dla mieszkańców.

  #73959 Reply
  Wiewcok
  Gość

  Nie wiem jak w innych gminach ale u nas w Strzelcach PiS dla mieszkańców nie zrobił nic, pomimo, że wójt z PiSu, wicewojewoda z PiSu jest mieszkańcem i zaprzyjaźniona posłanka jest z PiSu. Jeśli nie zrobili do tej pory nic, w takim historycznym składzie to już nigdy nie zrobią. Pamiętajcie przy urnach wyborczych.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 85)
Odpowiedz do: Co dobrego zrobił PiS dla gmin
Twoje informacje