Co PiS zrobił w gminie Sulmierzyce

Pajęczno Forum Ogólne Co PiS zrobił w gminie Sulmierzyce

Ten temat zawiera 58 odpowiedzi. Ostatnia wypowiedź udzielona przez  misiek 4 miesiące, 3 tygodnie temu.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 59)
 • Autor
  Wpisy
 • #76927 Odpowiedz

  Sulimir

  Witam, chciałbym podyskutować, co PiS zrobił dla gminy Sulmierzyce, gminy, która w znaczącej większości głosowała na PiS.

  #76938 Odpowiedz

  Waldemar

  Jak to co, jak dotąd szkodzi gminie. Pełnomocnik PiSu na gminę nawet nie chce pomóc załatwić wody dla własnej gminy, chociaż się chwali że ma takie dobre kontakty.

  #76945 Odpowiedz

  Chorzymiok

  PiS po tym co zrobił przepadł w gminie Sulmierzyce.

  #76946 Odpowiedz

  Emil

  Marzenie czytając takie insynuacje będzie smutno! Kto załatwił sobie fuche za 240 tys? Kto cudownie ozdroławiemu małżonkowi załatwił pracę w spółce przy PGE? A kto Anetce W. donosicielce fuche sekretarki w PGE załatwił? Oczywiście nie twierdzę że ona ale nie mówcie że nic nie załatwiła! Jak się pisiuki dostaną do samorządu to wtedy dopiero zobaczycie 🙂

  #76950 Odpowiedz

  Jan

  W odpowiedzi na pytanie zadane w temacie – PIS gminie Sulmierzyce dał wójta Gabriela Orzeszka.

  #76956 Odpowiedz

  Chłop ze wsi

  I potem wyrzucił. Taki PiS.

  #76959 Odpowiedz

  Czarek

  PiS chciał zabrać gminom górniczym pieniędze za węgiel, w Sulmierzycach pełnomocnik PiS nie wspomaga aby załatwić wodę z kopalni a kontakty ma szerokie, przyjmuje do pracy kogo chce, z dyrekcją się spotyka.

  #76960 Odpowiedz

  Mario

  Lokalnie PiS to niestety jedna wielka klapa. Nie ma co sie oszukiwać. Nawet posłanak i wicewojewoda tu nie pomogą :/

  #76969 Odpowiedz

  Z Eligiowa

  Ostatnio się wzmacniają, przyjmują różnego rodzaju fachowców, od śmieci, od wykupywanie hurtem gazet, słowem pisowski sort.

  #76988 Odpowiedz

  Polak

  Marzenka na plakatach się śmieje a prąd zdrozeje.

  #76989 Odpowiedz

  Edward

  Widzę, że porządnie się wystraszyliscie PISu. Tworzenie tematu, w którym napierdzielacie na PIS nie pomoże wam wygrać. Tego syfu nie czytają wyborcy. Wyborcy mają was w ….. Większość popiera PIS i musicie z tym żyć.

  #76991 Odpowiedz

  Janek

  Czego PIS nie zrobił dla pana Gabriela że tak na niego najezdza, może warto się zastanowic bo jak nie wiadomo o co chodzi…..i taka jest smutna prawda o tym panu.

  #77000 Odpowiedz

  Patriota

  PiS to szkodnik dla Sulmierzyc i pozostałych gmin górniczych. Lokalni działacze się sprzedali, dostali stanowiska i się śmieją. Przekupili zatrudnieniem dzieci jeszcze kilku mieszkańców i myślą że wygrają. Nikt z tych gmin komu zależy na przyszłości nie powinien na nich zagłosować. Jeśli tak zrobi to jest sprzedawczykiem.

  #77002 Odpowiedz

  Patriota

  Nikt nie powinien głosować na obecnych włodarzy gminy Sulmierzyce. Posprzedawali się za stanowiska w urzędzie i nie patrzą na to jak wójt zadłuża gminę. Przykre też są jego tłumaczenia że może to spłacić w jedną kadencję. Owszem może jakby gmina nie miała innych wydatków. Czyli przez 4 lat nie będzie wypłat dla nauczycieli opłat komunalnych inwestycji itd wtedy dług spłaci. Nie dajcie się ludzie oszukać. Wójt wprowadził gminę do 10tki najbardziej zadłużonych gmin w Polsce i dług będzie spłacany przez lata i to jest faktem. Kto zagłosuje na obecnych radnych i władze gminy jest zwykłym sprzedawczykiem

  #77007 Odpowiedz

  Radny

  Nie głosujcie na kandydatkę do rady powiatu Panią Marzene Kowalska. Jest obecnie radną gminy Sulmierzyce i we wszystkich głosowaniach podnosiła rękę za zaciaganiem kredytów. Zadłuży tak samo powiat.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 59)
Odpowiedz do: Co PiS zrobił w gminie Sulmierzyce
Twoje informacje
R e k l a m aR e k l a m a
7,238FanówLubię
71,637ObserwującychObserwuj
455SubskrybentówSubskrybuj

POGODA

Pajęczno
pochmurno z przejaśnieniami
4.9 ° C
5.6 °
4 °
86 %
8.2kmh
75 %
wt
7 °
śr
8 °
czw
9 °
pt
10 °
sob
16 °