R e k l a m a

Co po PISie

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
 • Autor
  Wpisy
 • #94913 Reply
  Janek
  Gość

  Czekam na dzień kiedy skończy się PISowska okupacja.
  Czekam na dzień kiedy ludzie w końcu zmądrzeją.
  Czekam na dzień kiedy kościół zajmie się sprawami duszy a nie państwa.
  Pod panowaniem PIS zwolniono bez podania przyczyny wiele kompetentnych i wartościowych osób tylko po to aby powsadzać na te stanowiska swoich z legitymacją partyjną. Mierny, bierny ale wierny. Brak kwalifikacji i jakichkolwiek zasad moralnych. Aby przyjąć takie osoby trzeba było obniżyć wymogi kwalifikacyjne, zrezygnować z konkursów. Takiej czystki kadrowej żaden poprzedni rząd nie zrobił.
  Mam tylko nadzieje że dzisiejsza opozycja czegoś się w końcu nauczyła i nie będzie jak po poprzednich rządach PIS. Niestety ale uważam że powinna wziąć przykład z mafii pisowskiej i zrobić dokładnie to samo. Każda osoba która dostała pracę za popieranie tych rządów powinna zostać zwolniona i rozliczona. Trzeba będzie oczyścić każdy urząd, każdą instytucją z tej pisowskiej ośmiornicy. I niech szukają pracy na Nowogrodzkiej bo nikt w Gminie, Powiecie, Województwie nie powinien ich przyjąć do pracy.
  Tutaj jest duże zadanie dla lokalnych działaczy dzisiejszej opozycji. Opozycji która dzisiaj jest gnębiona i nie prowadzi się z nią żadnej dyskusji. Pamiętajcie o tym radni. Pamiętajcie kto stracił pracę i kto ją dostał dzięki legitymacji PIS.

  #94914 Reply
  RTD
  Gość

  Masz w sumie rację. Ale to nie czas na takie drobne polityczne gierki.
  I np. na wybory prezydenckie. Bo w tym momencie to też drobna polityczna gierka. I całkowity brak rozsądku. I tak, jestem świadomy jaki stan trzeba wprowadzić aby one się nie odbyły. Tu nawet nie ma o czym dyskutować.

  #94915 Reply
  Neuman z Tczewa
  Gość

  Tak właśnie Totalna Opozycja walczy z mową nienawiści może coś ci wyjaśnię Januszu internetowy zanim użyjesz słowo okupacja to wiedz że to naród suweren podejmuje decyzję kto wygra wybory to po 1 po 2 jak chcesz przekonać wyborców by zagłosowali inaczej nazywając ich idiotami po 3 skoro mówisz o obsadzie stanowisk ale jeśli sięgnąć pamięcią to czyż nie Bieńkowska mówiła na taśmach że to swoich ludzi poobstawiali po 4 krzyczycie o wolnych mediach ale za czyich czasów były wyrywane laptopy mediom ? po 5 skoro macie czelność mówienia o demokracji i konstytucji to w którym państwie prawa wyrzuca się od tak sobie 6MLN podpisów ? po 6 który normalny kraj zagłosował by za rezolucją dla własnego kraju po 7 jak można podwyższać wiek emerytalny bez jakich kolwiek konsultacji społecznych po 8 polecam obejrzeć jak walczący z mową nienawiści Michnik zachowuje się podczas gdy zostanie zapytany o brata WYMIENIAĆ DALEJ ??

  #94916 Reply
  Miro I Zbycho
  Gość

  Ale kicha z tym PO

  #94917 Reply
  Konstytucja
  Gość

  Ja tylko czekam jak KODziarstwo znowu zacznie walczyć o moja demokrację 😂😂

  #94923 Reply
  RTD
  Gość

  Trzy powyższe wpisy, w porównaniu do pierwszego świadczą statystycznie o tym, że wszędzie są idioci 🙁 Przecież Wy kontynuujecie gównoburzę którą rozpętuje Janek! Chyba, że tego właśnie chcecie. Ale wtedy… wszyscy jesteście idiotami, łącznie z Jankiem.

  #94924 Reply
  Janek
  Gość

  RTD twój kolor zobowiązuje prawda ?

  #94926 Reply
  RTD
  Gość

  Jednak jesteś idiotą i robisz gównoburze bo pierwszego zdania mojej odpowiedzi na twój wpis nawet nie przeczytałeś.
  Zapewne jako człowiek ograniczony masz zarówno ty jak i ci którzy ci odpowiedzieli skrypt jak telemalketerzy i stąd bierzecie odpowiedzi (nie obrażając telemalketerów)? czy tak normalnie myślisz w jednym wymiarze jak przysłowiowy Janusz?

  #94930 Reply
  Janek
  Gość

  Przeczytałem Twoje piersze zdanie. Ten Janek co pisał o kolorze to nie ja.
  Wybory prezydencki mogą przesądzić o obecnym rządzie. A trzeba pomiętać co zrobiła i robi PISmafia.

  #94932 Reply
  RTD
  Gość

  Przepraszam Cię więc “prawdziwy Jacku” 🙂 Widać ktoś nawet skryptów nie ogarnia (mam na myśli twoich adwersarzy). I tak masz rację. Pamiętać należy. Ale tak jak nie czas to na wybory, tak i nie czas na takie dyskusje. Pozdrawiam.

  #94938 Reply
  zły
  Gość

  pis się boi, że koronawirus wykończy mu elektorat, dlatego tak ciśnie na te wybory

  #95090 Reply
  Fzhut
  Gość

  Po PISie będzie drugi PIS jeszcze lepszy. Niestety PO to debile i nie ma na kogo głosować.

  #95097 Reply
  Energoserwisowy
  Gość

  PiSu pieluchowcow tutaj broni sygnalistka z Sulmierzyc bo przecież dostała stanowisko w elektrowni za 20 tysięcy. Niech powie za czyje pieniądze robiła kampanie wyborcze, niech powie jak w elektrowni doją niezapracowana kasę. Chętnie o tym podyskutuję. Niedługo za grzechy trzeba będzie odpokutować.

  #95101 Reply
  Marian
  Gość

  Myślę że przesunięcie wyborów to kwestia czasu i nawet gdyby do tego doszło to Pisiory na tym nie stracą, a część koalicji obywatelskiej to żeczywiście debile co zresztą udowadniają coraz bardziej.

  #95107 Reply
  Widz Jachiry
  Gość

  Nie świruj tylko idź na wybory

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
Odpowiedz do: Co po PISie
Twoje informacje