R e k l a m a

Co sądzicie o otwarciu WORD-u w powiecie Pajęczańskim???

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Co sądzicie o otwarciu WORD-u w powiecie Pajęczańskim???

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)
  • Autor
    Wpisy
  • #116639 Reply
    Kierowca rajdowca
    Gość

    Co sądzicie o otwarciu Wojewódzkiego Ośrodku Ruchu Drogowego w Działoszynie lub Pajęcznie.
    Miasta te posiadają już rondo, światła i wiele rzeczy które są potrzebne do otwarcia WORD-u.
    (W Pajęcznie trzeba by było zamontować gdzieś sygnalizację świetlną i gotowe).
    Ponadto nasz powiat liczy aż 51.851 mieszkańców (według danych z internetu).
    Wszystko można powiedzieć gotowe pod Ośrodek Ruchu Drogowego.
    Nie trzeba by było jeździć do Częstochowy lub Sieradza jak moglibyśmy zdawać w naszym mieście.
    Piszcie opinie o mojej propozycji/wizji rozwoju lokalnego.

    #116640 Reply
    Zamieszkały w pajęcznie
    Gość

    Panie kierowco,
    Pomysł jest ZNAKOMITY! Umożliwiłby ogromny rozwój naszej małej ojczyzny. Bardzo dobry pomysł. POPIERAM!

    #116641 Reply
    Pajęczański miejscowy
    Gość

    Ja również popieram ten pomysł.

    #116642 Reply
    Jozef
    Gość

    A co sądzicie o lotnisku w Pajecznie ? W końcu leży to miasteczko miedzy Katowicami, Wrocławiem i Łodzią…. Jaki to byłby impuls do rozwoju ….
    A kozę to bardziej przyziemnie ? Dom kultury , strefa relaksu zamiast kosmicznych pomysłów ?

    #116643 Reply
    Jotka
    Gość

    Brawo Józef 🙂

    #116644 Reply
    Jozef
    Gość

    A może oczywiście miało być zamiast a kozę .

    #116645 Reply
    Maczo
    Gość

    A może jakiś dom schadzek, potrzebujących dużo, a i doświadczenie jest. Dyrektorem mógłby być nauczyciel języka polskiego.

    #116646 Reply
    Buhaahh
    Gość

    O pewnie wyprodukujemy jeszcze więcej „rajdowców” jedno rondo sprawia ludzia tu problemy a co dopiero jakby się ze trzy ELKI zaczęły kręcić po „mieście”. Zejdź na ziemie. Lepiej niech żarówki wkręca w latarniach bo na Kościuszki ciemniej niż w rzyci włodarza

    #116647 Reply
    kkjk;;
    Gość

    Z punktu widzenia kierowcy z 30 letnim doświadczeniem…. Zlikwidować WODR w Sieradzu. 2 ronda, 10 świateł, góra 2 pasy ruchu. Jedzie potem kierowca po Sieradzu do Łodzi i zonk koło IKEA bo są 4 pasy. Co myślę o WORD w Pajęcznie zatem dopowiedźcie sobie sami.

    #116649 Reply
    kkjk;;
    Gość

    Oczywiście miało być WORD

    #116650 Reply
    Jola
    Gość

    Piotrek kajaki zorganizuje, tam zawsze jest wiele atrakcji?

    #116653 Reply
    Halyna
    Gość

    O co chodzi z tym Nauczycielem byłym dyrektorem co on odwalił wszyscy o tym piszą a ja nie wiem o co chodzi

    #116656 Reply
    Pisior
    Gość

    Głosuję na dom uciech

    #116657 Reply
    jolka@interia.pl
    Gość

    Ikea, Ikea..

    #116660 Reply
    Andrzej
    Gość

    Popieram pomysł ale z klauzulą, że kursanci zdający egzamin mogą poruszać się tylko po terenie wiejskiego powiatu Pajęczańskiego.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)
Odpowiedz do: Reply #116657 in Co sądzicie o otwarciu WORD-u w powiecie Pajęczańskim???
Twoje informacje