R e k l a m a

Co sądzicie o pajęczańskim zielonym ryneczku?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Co sądzicie o pajęczańskim zielonym ryneczku?

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #51714 Reply
    Ciekawska
    Gość

    Co uważacie o ryneczku, o cenach jakie tam są. A może czegoś tam jeszcze brakuje?

    #51721 Reply
    rozbawiony
    Gość

    Ceny na ryneczku są wygórowane z bardzo prostego powodu niektórzy sprowadzają towar prosto z biedronki czego sam byłem świadkiem i mnie to rozbawiło

    #51727 Reply
    XyZ
    Gość

    rozbawiony, hahaha czyżby Buedronka została hurtownią warzyw i owoców?

    #51729 Reply
    rozbawiony
    Gość

    Xyz śmiej się ale tak jest

    #51730 Reply
    Jan
    Gość

    BRAK PRZEJŚCIA PRZEZ RYNECZEK NIEDŁUGO TYLKO W JEDNĄ STRONĘ DA SIĘ PRZEJŚĆ CZY NIE MA NA TO PRZEPISÓW ODNOŚNIE WYMAGANEJ SZEROKOŚCI ALEJKI ???

    #51736 Reply
    krytyczny
    Gość

    Ryneczek to miejsce prywatne więc jeśli Ci nie pasuje, to nie chodź tam.
    Co do cen – są z kosmosu, a może i dalej. Fakt- jest kilka stoisk, gdzie można kupić trochę zdrowszą żywność, ale to jednostkowe przypadki.

    #51740 Reply
    awe123sd2
    Gość

    mnie to jakoś nie dziwi, że kupują w biedzie, przecież taka biedronka zamawia owoce i warzywa w tonach albo i w setkach ton, ch*j wie, a taki sprzedawca na ryneczku co – pojedzie o 4 rano na giełdę a tam ceny pewnie niewiele lepsze niż w biedrze… jeszcze trochę i na ryneczku też się otworzy market

    #51749 Reply
    rosa
    Gość

    Nie chodzę na ryneczek, bo niedługo nie będzie się tam dało przejść- tak się „rozwalają” sprzedający. A ceny wyższe niż w sklepach

    #51753 Reply
    Jan
    Gość

    Rosa dobrze mówi!!! Taka prawda a w ogóle jaki to ryneczek targowisko liche

    #51754 Reply
    XyZ
    Gość

    Ja wolę trochę dopłacić, ale wziąć coś dobrego np truskawki od Pana Ka………. co rok są super.

    #51759 Reply
    kaka
    Gość

    No tak brakuje miejsca do poruszania się tam…:-)kiedyś to był ryneczek,ale polo tam stoi…pamiętam 🙂

Przeglądajasz 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11)
Odpowiedz do: Reply #51736 in Co sądzicie o pajęczańskim zielonym ryneczku?
Twoje informacje