R e k l a m a

Co sądzicie o tym co się stało w Gdańsku

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Co sądzicie o tym co się stało w Gdańsku

Ten temat zawiera 59 odpowiedzi. Ostatnia wypowiedź udzielona przez  Biedak 5 miesiące, 3 tygodnie temu.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 60)
 • Autor
  Wpisy
 • #80630 Odpowiedz

  Zatroskany

  Co waszym zdaniem doprowadziło do tej tragedii.

  #80631 Odpowiedz

  Znawca

  Totalna nienawiść.

  #80632 Odpowiedz

  ołówek

  Raczej choroba psychiczna.

  #80634 Odpowiedz

  Kaczor

  Przemoc werbalna kończy się przemocą fizyczną.

  #80635 Odpowiedz

  vdfv

  Zaczyna się “jątrzenie” …
  Lepiej się pomódl jeden z drugim. Za zdrowie swoje i rodziny i pokój duszy zmarłych.
  A adminowi proponuję od razu skasować temat.

  #80636 Odpowiedz

  jaś
  #80638 Odpowiedz

  Zielony

  Jeżeli potwierdzi się że ZK wypuścił psychola, to powinien ponieść zasłużoną karę. Po drugie. Wszyscy, którzy pozwalają na to by hejty i groźby były bezkarne oraz osoby , które wyrażają swoją nienawiść powinny ponieść za to konsekwencje. U nas w naszym małym środowisku co było przed wyborami do samorządu.

  #80639 Odpowiedz

  jaś

  cytat “Jeżeli potwierdzi się że ZK wypuścił psychola”
  Tia, akurat psychol ułożyłby sobie taki misterny plan i tak przygotował się do mordu politycznego?

  #80640 Odpowiedz

  Krzysztof Straus

  Niestety – kto sieje wiatr ten zbiera burze . Jeszcze w piatek spacerowalem po Targu Weglowym w Gańsku nawet fotke estardy na WOSP zrobiłem ,a w pare chwil dalej – taka tragedia , taka bezesensowna zbrodnia. Szkoda też Owsiaka ,który w swojej szlachetnosci przyjął ten krzyz na swoje plecy. Smutny dzień .

  #80641 Odpowiedz

  Zielony

  Polak Polakowi zgotował taki los,straszne,czy potrzeba nam takiej tragedii,czy potrzeba nam takiego dramatycznego rozgłosu,na cały świat?to jest niepojęte co się dzieje z naszym narodem,jak można siać taką nienawiść kosztem utrzymania władzy poprzez dzielenie własnego narodu.Od czasu PRL i stanu wojennego nikt w tak haniebny sposób naród tak nie podzielił.Mowa nienawiści,snucie teorii spiskowych,poniżanie obywateli,to wszystko pokazuje jaka frustacja objawia się w obywatelach.Dzielimy się z sercem,wolnością,radością podczas naszego wspólnego pięknego wydarzenia WOŚP,nikt by nie pomyślał,że jeden degenerat zaatakuje Pana Prezydenta.I tak można na podstawie tego ataku nie zadać pytanie.Czy jesteśmy bezpieczni,czy mowa nienawiści kolejnego osobnika nie pchnie do kolejnego ataku,desperackiego targnięcia na każdego z nas.Zemsta w szerokim słowa tego znaczenia,więc nie wiadomo kto kogo i za co zaatakuje,a jest przecież teraz sytuacja polityczna nie ciekawa a dołącza do tego wszystkiego jeszcze kler,który wsadza kij w mrowisko i judzi dwie strony i dzieli społeczeństwo.A trzeba pamiętać ,że nadchodzą trudne miesiące wyborów i zacznie się kolejna krucjata rządzących.i nagonka na przeciwników.W tym wszystkim ktoś znów może nie wytrzyma stanu psychicznego i nie wiadomo co się tragicznego może wydarzy.Tak więc nie możemy dopuścić do tego aby nas obrażano,szczuto wzmarzać napięcia polityczne.Podzielili nas próbują nas już robić z plasteliny,jakaż musi być nienawiść żeby właśnie dziś się to stało, ten ohydny atak na prezydenta.Życzę Polsce szybkiego powrotu do zdrowia.Wieczny odpoczynek radź dać mu Panie.

  #80642 Odpowiedz

  Kasia

  Nawet w dzisiejszych wiadomościach TVP nie obyło się bez szydzenia. Brawo, róbcie tak dalej.

  #80643 Odpowiedz

  vdfv

  Gdybyś była mądrzejsza od tych “Wiadomości” – to byś nie robiła tego głupiego wpisu. Tak właśnie rodzi się hejt.

  #80644 Odpowiedz

  ołówek

  Raczej dzisiejsze Wiadomości pokazały to, jakie zakłamane są nasze tzw. “elity”. Wszyscy mądrzy prawią dyrdymały … na Twitterze, a w rzeczywistości sami hejt uprawiają. To zbydlęcenie obyczajów nie wzięło się znikąd.

  #80646 Odpowiedz

  Sulimir

  w polsacie po wiadomościach za to czarzasty pokazał jaką jest pałą do lania

  #80647 Odpowiedz

  Darek

  Dla celów politycznych jedni drugich chcą wdeptac w ziemię. Po wyborach trzeba tych z innego plemienia co przegrali pozwalniac, unicestwić. Tak źle jeszcze nie było, a tak miało być dobrze, miała być dobra zmiana.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 60)
Odpowiedz do: Co sądzicie o tym co się stało w Gdańsku
Twoje informacje
R e k l a m aR e k l a m aR e k l a m a