R e k l a m a

Czasy burmistrza Tokarskiego ♥️

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Czasy burmistrza Tokarskiego ♥️

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
  • Autor
    Wpisy
  • #107381 Reply
    Kargul z Pawlakiem
    Gość

    Czy ktoś z Was tęskni za czasami w których rządził burmistrz Tokarski ?

    #107384 Reply
    Henia
    Gość

    Pewnie że tak, było czysto, był przykładnym gospodarzem.
    Były inwestycje, remonty szkół, dróg, kultura i imprezy były na wysokim poziomie.
    Dbał o straże, orkiestrę, sport, i była dobra współpraca ze stowarzyszeniami.

    #107385 Reply
    Zenek
    Gość

    Pracował dla ludzi, potrafił z ludźmi rozmawiać, słuchał i szanował ludzi.
    Miły i ciepły człowiek.
    Był dobrym i operatywnym gospodarzem.

    #107386 Reply
    Wyborca
    Gość

    Przyznam się szczerze że nie mogę się doczekać wyborów mam głęboką nadzieje że pan Tokarski wróci na stanowisko funkcji burmistrza miasta coś się w Pajęcznie zawsze działo za jego kadencji modernizację szkół placu targowego nowe drogi oświetlenia w planach nowy dom kultury wraz z kinem i teatrem można by tak wymieniać a teraz do czego jest doprowadzone Pajęczno że aż trawa rośnie na chodniku i rosną stawki opłat za wszystko LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ 🤦🙆

    #107390 Reply
    Ola
    Gość

    Mam nadzieję na szybkie wybory i powrót Pana Tokarskiego na stanowisko burmistrza.
    To wspaniały samorządowiec i człowiek z pasją.
    Chcę być znów dumna z mojego miasta.

    #107392 Reply
    Maikel
    Gość

    I obsługa w urzędzie była profesjonalna, sprawy były załatwiane szybko i sprawnie.
    A teraz nikt nic nie wie, odsyłają z pokoju do pokoju, masakra jakaś…

    #107394 Reply
    Klemens
    Gość

    Pisiory to totalna porażka. Doja kasę nic nie robią i marnotrawia wszystko. Katastrofa pisu i Pieluchy stąd.

    #107397 Reply
    Wojtek
    Gość

    ja tam jakieś plusy widzę, przynajmniej koni mniej w Pajęcznie, poza tym Tokarski czuł się tutaj za pewnie i zrobił sobie z gminy swój własny folwark, kadencja przerwy dobrze mu zrobi.

    głównym problem jest to, że jego następca średnio się sprawdził.

    #107398 Reply
    Anemo
    Gość

    Spokojnie oceńmy człowieka po pierwszej kadencji. Przypomnę że Darek na to wszystko miał 16 lat !!! a jego pierwsza kadencja z tego co pamiętam była ciężka i chyba ledwo co a minimalnie wygrał wybory na drugą kadencję. Co do obecnego burmistrza nie pochwalam jego działań ale też nie krytykuje ,opinie wystawie mu kiedy przyjdzie na to czas.

    #107399 Reply
    Z Makowisk
    Gość

    Ja osobiście nie widzę ani jednego plusa tej ZMIANY…
    Tokarski w pierwszej kadencji to pozyskiwał pieniądze i wybudował halę sportową w Makowiskach i rozbudował szkołę, a Mielczarek już pozyskane pieniądze przez poprzednika na rozbudowę Domu Kultury oddał.

    #107402 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Wszyscy tak chwalicie Tokarskiego. Ale popełnił błąd życiowy który nie wypada włodarzowi miasta. Miał też kilka wpadek życiowych co niestety również zostawiło piętno na jego wizerunku. Rozwalił Zawisze Pajęczno i orkiestrę. Za bardzo mu słodzicie.

    #107404 Reply
    Max
    Gość

    sprzedaż placu w centrum miasta na którym był dworzec autobusowy też była dużym błędem

    #107405 Reply
    Kazek
    Gość

    Sorry, ale co do sprzedaży placu PKS miał Tokarski, jak to była własność PKS i PKS decydował co chce z tym placem zrobić?

    #107406 Reply
    Sylwek
    Gość

    Mieszkaniec, za Tokarskiego to orkiestra była i to na wysokim poziomie i prezentowała się zawsze okazale.
    A co do Zawiszy to został wybudowany Dom Sportu, trybuny z zadaszeniem, zmodernizowana płyta, a zawodnicy osiągali najlepsze wyniki.
    Tak więc problemy z pamięcią.

    #107416 Reply
    wlodek
    Gość

    Kazek plac był gminy i to GMINA go sprzedała a budynek był PKS

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
Odpowiedz do: Reply #107394 in Czasy burmistrza Tokarskiego ♥️
Twoje informacje