R e k l a m a

Czy Michał co tak się udziela na forum mieszka na Antoniowce??

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Czy Michał co tak się udziela na forum mieszka na Antoniowce??

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #89332 Reply
    Gabryś z interwencyjnych
    Gość

    Pozwozlę sobie przytoczyć”
    Rzadko sie tu wypowiadam no ale… Jak bardzo ułomnym intelektualnie trzeba być by wierzyć, że coś takiego przejdzie? Indywiduum które na tym forum robi największe zamieszanie rotując nickami jak Brzęczek kadrą, pod jednym z nich nawołuje do przeciwników wójta, by ci zebrali się w ustalonym miejscu i protestowali przeciw niemu. Ciężko nazwać takie postępowanie głupotą, mnie jednak nurtuje czym się Michał kierował by coś takiego wykreować. Pozostaje głęboko współczuć towarzystwa w którym pan Michał się obraca, gdyż możliwe że ono wierzy w jego słowa. Śmiem jednak wątpić i w tym przypadku jestem przeświadczony, że współczuć trzeba towarzyszom Michała. Dlaczego twierdzę, że sprawcą zamieszania tudzież spotkania przeciwników wójta jest Michał? Proszę porównać sobie posty tegoż jegomościa z postem “rewolucyjnym”. Ten sam styl te same błędy. Jestem głeboko przekonany, że większość postów na tym forum są autorstwem tego pana. Mógłbym tutaj rozwodzić się jeszcze nad sensem spotkania/pikiety, które ów jegomość próbował wywołać, ograniczę się jednak do pytania: Jakie mamy wybory w październiku bieżącego roku?

    #89341 Reply
    Michał
    Gość

    💋💖👏. No no śledczy się znalazł. ….. Ale cienki.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Odpowiedz do: Reply #89341 in Czy Michał co tak się udziela na forum mieszka na Antoniowce??
Twoje informacje