R e k l a m a

Czy POlityczne trole chcą przegrać po drugi

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Czy POlityczne trole chcą przegrać po drugi

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #83885 Reply
    Wyborca PiS
    Gość

    Witam jak w temacie ostatnio na tym forum jest wałkowany ciągle ten sam temat jaki to ten PiS zły pomijam fakt ale było afer za PO jak nie afery hazardowe czy amber goldy to głosowanie za rezolucja dla Polski lub wyrywanie laptopa ale ja nie o tym czy naprawdę POlityczne trole chcą ponieść POrażkę po raz drugi bo wzbudza to jeszcze większą chęć głosowania na tych na których POlityczne trole dostają splazmy będzie miły widok tutaj na forum jak znów POniesiecie klęskę 😆😆😆

    #83887 Reply
    Pisior
    Gość

    Nam pisowcom to jest teraz super, z pracą nie ma problemu, zarobki świetne, imprezy i rozrywki na koszt PGE, niczego się nie boimy, możemy robić co chcemy, nikt nas nie pyta o kwalifikacje, sądy nasze, urzędy również. A wam niech gula lata i tak nam nic nie zrobicie. Kolejne wybory i tak nasze, ludzie nie mają pojęcia i głosują na nas.

    #83888 Reply
    adi
    Gość

    a dla mnie PO to dziadostwo a PIS to chłam

    #83891 Reply
    Wyborca
    Gość

    Dlatego zagłosuje z czystym sumieniem na PiS by zalała żółć tutaj tych mlaskających jadem

    #83893 Reply
    Sympatyk
    Gość

    Będziemy rządzić jeszcze że trzy kadencje. Ludzie jak dostaną kasę to zagłosują na nas na bank. Kto by się przejmował co będzie potem. To jest nasz czas, tu i teraz. I wykorzystujemy nasz czas na maksa, a wy możecie szczekać tyle waszego.

    #83901 Reply
    Wyborca
    Gość

    Dokładnie Sympatyk

    #83910 Reply
    Witek
    Gość

    Po 3 kadencjach będzie jak w Grecji i nie chodzi o temperaturę

    #83912 Reply
    Acta 2
    Gość

    Bo KODiarstwo dostanie czerwonej nerwicy 😂😂

    #83913 Reply
    Stach
    Gość

    Jak w banku, pamiętajcie tych pisiorow.

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
Odpowiedz do: Reply #83913 in Czy POlityczne trole chcą przegrać po drugi
Twoje informacje