R e k l a m a

Czy w poniedziałek ruszy referendum ??

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Czy w poniedziałek ruszy referendum ??

Przeglądajasz 12 wpisów - od 31 do 42 (z 42)
  • Autor
    Wpisy
  • #102350 Reply
    Bot
    Gość

    A kto powiedział że od domu do domu? Są osoby odpowiedzialne za listę i nikt nie może zobaczyć podpisu . Nie pisz bzdur które wymyślasz.

    #102351 Reply
    Kropka
    Gość

    Jakie referendum taka sołtysowa,

    #102352 Reply
    Ewe
    Gość

    Oho gość po gimnazjum skończyła robotę w urzędzie wyłączyła kompa i do domu. Potem wejdzie ze swojego żeby być wiarygodnym i tak to się orze . Jeszcze przełoży konto na kropka popisze i weekend zleci. Jacy wy jesteście czytelni jak otwarta księga

    #102353 Reply
    gość po gimnazjum
    Gość

    kiedy dotra do mnie tajni agenci? Czy moj soltys to też jajny agnet? Dzis mama wolen, jutro mnie nie ma, a wniedziele spie do poludnia i ide do kosciola na kolende.

    #102354 Reply
    tajny agent
    Gość

    Już do ciebie lecę napaleńcu. Rozpoznasz mnie po srebrnym bmw

    #102355 Reply
    Wel
    Gość

    Wcale się nie musisz podpisywać. Wystarczy iść na referendum to prosta logika

    #102356 Reply
    Kończ waść wstydu
    Gość

    Napewno frekwencja tego nieudolnego referendum będzie wysoka 😁😁

    #102367 Reply
    ola z przedszkola
    Gość

    musimy się zmobilizować , mamy wspólny cel uczciwość i jawność działań Ratusza w sprawie najważniejszej rozbudowy składowiska odpadów. Chodzi o naszą przyszłość i naszych dzieci. To my mieszkańcy byliśmy tu pierwsi, to nasza osada od dziesiątków lat. To składowisko przyszło do nas za sprawą złych decyzji rządzących. To ratusz i składowisko powinno uwzględniać nasze bezpieczeństwo i nasze zdanie. Dziś czujemy się zagrożeni bo wszystko owiane jest tajemnicą. Dziś mamy daną szansę się wypowiedzieć, i zadecydować o przyszłości. ta szansa już się nie powtórzy. OSTATNIA SZANSA NA OBRONĘ, DECYZJA JEST W TOWICH RĘKACH

    #102368 Reply
    Iwo
    Gość

    A ja uważam że władza powinna wycofać się z decyzji o powołaniu zastępcy bo ani to mądre ani potrzebne. Lepiej te pieniądze przeznaczyć na działania w mieście bo jest na co . Na mojej ulicy nie ma nawet lampy i proszę się o nią od miesięcy a urząd nawet nie odpisuje . Suweren apeluje o pracę a nie powoływanie kolejnych stanowisk.

    #102371 Reply
    Hahaha
    Gość

    Po płaczecie na forum jak macie referendum które wam zrobiła sołtysowa 😂

    #102468 Reply
    Stefan
    Gość

    Ludzie!
    Jak przyjdzie następca, to pierw musi być komisarz, jak dadzą komisarza, to wstawią swojego gościa,i wtedy rozbudowa wysypiska będzie zrobiona szybciej niż wam się wydaje.
    Obecny Włodarz i rada mogą jeszcze coś zrobić względem wysypiska.
    A jak będzie komisarz to życzę Powodzenia
    Pytanie do osób które sprzedawały te działki pod wysypisko.
    Czy wy byliście świadomi co robicie?
    Tyle teraz smrodu będzie:(

    #102469 Reply
    Mikołaj ZIembicki
    Gość

    stefanie co ty za głupoty pleciesz! Obecny włodarz i rada zatwierdzi rozbudowę szybciej niż ci się kolego wydaje
    weź zjedź snickerska

Przeglądajasz 12 wpisów - od 31 do 42 (z 42)
Odpowiedz do: Reply #102327 in Czy w poniedziałek ruszy referendum ??
Twoje informacje