R e k l a m a

Czy warto kupować kiełbasę i kaszankę od regionalnych rolników??? Oszustwo

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Czy warto kupować kiełbasę i kaszankę od regionalnych rolników??? Oszustwo

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #98507 Reply
    Ela
    Gość

    Witam
    Jak w temacie (?)
    Czy warto?
    Sami oceńcie/!
    Tak więc ostatnio kupiłam parę kilo kaszanki i parę kilo kiełbasy od ludzi którzy od dawna produkują swojskie wyroby.
    Tak więc:
    Wady
    Dużo słoniny w kiełbasie
    Pieprz zastąpiony ostrą papryką
    Pani która sprzedaje oszukuje na wadze waga elektroniczna na baterie porażka ( czy pani ma świadomość co robi? To białe auto chyba z oszustwa??? )
    Ale uogólniam temat
    Kiedyś kupiliśmy w innym miejscu to pewna kiełbasa była nie do zjedzenia, straszny smród.
    Uczulam wszystkich kupujących na tego rodzaju wyroby. ” Swojskie”
    Gdzie sanepid?
    Bo odbiegają bardzo mocno od jakości wyrobów swojskich naszych babć i dziadków.
    25 zł za słoninę i zmielone kości w kiełbasie swojskiej to oszustwo!

    #98508 Reply
    SMA
    Gość

    Kupuj na przyszłość tylko od tych rolników co mają nadany numer weterynaryjny i prowadzą sprzedaż rolno detaliczną i mogą Ci wystawić dokument sprzedaży 😛
    Wtedy będziesz miał pewność że nikt Cie w ch*** nie zrobi 😉 Pozdrawiam

    #98648 Reply
    Kafka
    Gość

    Kiełbasę robię we własnym zakresie. jak podliczyłam same koszty produktów: mięso, przyprawy, czosnek, jelita itd.: już mi wyszło 27 zł za kilo. Nie licząc robocizny i 2 dni 'chodzenia’ przygotowywania i doglądania całego wędzenia 😉 (mięso kupuję w sklepie a nie w ubojni)

    #98713 Reply
    xyz
    Gość

    Idź sobie kup do InterMarche i chwal jak CI smakuje syf za 15 zł za kilo.

    Nie wiem czemu miał służyć ten post, ale takie wypociny powinny być usuwane przez adminów.

    #98802 Reply
    Xyz
    Gość

    Po co ta irytacja?Jeśli produkujesz takie wyroby metodą pierwszego wpisu na forum to przestań to robić.
    Dzisiaj liczy się jakość i wcześniej czy później stracisz klientów jak nie będziesz trzymać standardów.
    Ludzie zapłacą za dobry wyrób, a za słoninę(?) raz się dadzą nabrać.
    Każdy ma prawo do reklamacji.
    robimy coś dobrze……?

    #98807 Reply
    Adamko
    Gość

    Regionalni dostawcy też bywają różni o czym się pewnie nie jeden przekonał, ale mięso czy wędliny w porównaniu z tymi z marketu są nie porównywalnie lepszej jakości moim zdaniem.

    #98816 Reply
    Edi
    Gość

    Polecam Konstantynow na kg brakuje 25 – 30 dkg

    #99052 Reply
    Gość.
    Gość

    Nawiązując do wpisu na temat Intermarche komuś żal d… ściska że robią tam kiełbasę najlepszą w okolicy. Cena wyrobów jest adekwatna do zawartości mięsa i tłuszczu ,a najniższe ceny wynikają z braku pośredników od produkcji po sprzedaż. Więc nikt Cię nie zmusza robić tam zakupy a kolejki na dziale mięsnym są dowodem na jakość wyrobów.

    #99506 Reply
    kiełbasa
    Gość

    Też kupuję w InterMarche. Mi smakuje. Lubię „prezesa” i parówki.

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
Odpowiedz do: Reply #98816 in Czy warto kupować kiełbasę i kaszankę od regionalnych rolników??? Oszustwo
Twoje informacje