R e k l a m a

Darmowe maseczki z gminy!!!

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Darmowe maseczki z gminy!!!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 26)
  • Autor
    Wpisy
  • #95740 Reply
    Ziutka
    Gość

    Hej ludziska. Co sądzicie o tych darmowych maseczkach z gminy??

    #95741 Reply
    Zuzanna
    Gość

    Te maseczki w niczym nie przypominają tej ze zdjęcia całkiem inne i trzeba robić drobne poprawki, może brakło dla Pajęczna i dokupili inne, gorsze, bez zakładek

    #95742 Reply
    Szczepan
    Gość

    I tam w tych maskach nic nie widać Pani no bo tak Tomek rzucił poduszkowego asa ale Damian pił przez te maskę jakos bokiem a mielimy po maupce na głowę jakoś i nie wycelował zalał karty a potem jescze nas milicjanty upomniały ze pod sklepem stać nie wolno nawet we masce i na co to kumu?

    #95745 Reply
    .Zmotywowany do głosowania na PiS
    Gość

    MASECZEK NIE BYŁO ŹLE MASKI SĄ TEŻ ŹLE TOTALNA OPOZYCJA A RACZEJ TARGOWICA po raz kolejny potwierdza że TRZEBA IGNOROWAĆ ICH BEŁKOT

    #95747 Reply
    Ziutka
    Gość

    Maseczka powinna wyglądać jak maseczka, a nie dwie jakieś na sznurki wiązane i jedna jakby z majtek po posłance „stąd” zrobiona. Dobrze, że kupiłam inne, bo w tych wstyd by było na ulicę wyjść.

    #95748 Reply
    kropka
    Gość

    Ziutka to kup sobie ich ze sto i zrób sobie dobrze

    #95749 Reply
    Jolka
    Gość

    U mnie dwie były bez gumki, gdzie mogę wymienić???

    #95750 Reply
    Ela Ela
    Gość

    Ciekawe czy Burmistrz też chodzi w tych maseczkach, co mieszkańcom dał …..

    #95751 Reply
    Wojtek M.
    Gość

    Wy lepiej pytajcie po ile te maski kupił i dlaczego tak drogo? wg. mnie one nie spełniają swojej funkcji, ale co tam….

    #95752 Reply
    państwo teoretyczne
    Gość

    GDYBY BYŁA DEZYNFEKCJA BRUDASÓW TO WIRUS BY SIĘ TAK NIE ROZPRZESTRZENIAŁ https://www.tvp.info/47406792/budy-kod-pod-sejmem-mamy-wyniki-kontroli-inspekcji-sanitarnej

    #95753 Reply
    Anna
    Gość

    Te maski to chyba z darów dla ubogich. Śmiech na sali…

    #95755 Reply
    caritas
    Gość

    tak Anno dlatego trafiły do ciebie

    #95757 Reply
    Anna
    Gość

    Do Ciebie zapewne też…

    #95758 Reply
    kropka
    Gość

    Tak Anno będę w nich chodzić w moich egzemplarzach akurat niczego nie brakuje a jak ich nie chcesz zawsze możesz oddać ktoś napewno skorzysta nie każdy musi dawać zarobić aptekom które zawyżają cenę

    #95766 Reply
    wlodek
    Gość

    A może by tak co tak krytykując ten zakup sami się wykazali i je dla innych kupili

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 26)
Odpowiedz do: Reply #95757 in Darmowe maseczki z gminy!!!
Twoje informacje