R e k l a m a

Debil porzucił kota w lesie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Debil porzucił kota w lesie

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #13331 Reply
  Dam
  Gość

  Wczoraj (środa) jadąc wieczorem (godz 20) rowerem na siłownię z Białej  do Pajęczna w środku lasu natrafiłem na małego kota. Jestem na 100% pewien, że ktoś go tam porzucił. Widząc  nadjeżdżającego mnie schował się w przybocznej trawie. Po zatrzymaniu  podszedł, nie bał się. Stwierdziłem, że w drodze powrotnej zabiorę go i  zawiozę następnego dnia autem do schroniska. Bałem się jednak, że ktoś  może go wtenczas rozjechać. Niestety w drodze powrotnej (była już 22)  ten sam kot leżał już rozjechany na drodze, nie zdążyłem mu z pomocą.

  Tępy ch*j, który tego małego kota tam zostawił nie wpadł na pomysł, że ktoś może go po prostu rozjechać, bo po drodze jeżdżą auta, dość szybko. Typowy polski Janusz, zbyt głupi i prosty by w inny sposób rozwiązać tę sprawę. Jednym słowem idiota.

  #typowyjanusz

  #13333 Reply
  Bob
  Gość

  jakby nie było okoliczne wiochy (a nawet i miejscowości) są pełne ociemniałych wieśniaków dla których wyrzucanie śmieci w lesie albo porzucanie zwierząt to codzienna praktyka i nie ma w niej nic złego.

  ciemnogród i wstyd.

  #13334 Reply
  Dam
  Gość

  Przecież ludzie z Pajęczna swego czasu jeździli na te wiochy i wywalali śmieci do lasu. Nie ma znaczenia czy z wiochy czy z miasta. Odsetek idiotów w obydwu grupach społecznych jest podobny.

  #13337 Reply
  Bob
  Gość

  Dam, wiadomo że w Pajęcznie też się znajdzie prymitywów. wieśniak to stan umysłu a nie miejsce skąd ktoś pochodzi. powinni takich łapać i publicznie podawać z imienia i nazwiska kto robi śmietnik w lesie, w momencie by się oduczyli ale policja ma ważniejsze rzeczy do roboty, wiadomo.

  a kolega który podpisuje się „zdzialoszyna” – skończ w końcu ty żałosny, zakompleksiony kmiocie się kompromitować. podpisując się w ten sposób pogrążasz nie tylko siebie ale wyrabiasz opinie o całym Działoszynie a poza zerami takimi jak ty w tym miasteczku mieszkają też normalni ludzie którym psujesz opinie.

  admin – nie da się coś z tym trollem zrobić? szczytem marzeń byłoby udostępnienie jego imienia i nazwiska, ciekawe czy w realu też byłby taki dzielny i wyszczekany

  #13342 Reply
  bedoes
  Gość

  panie adminie, nie można zablokować tego ćwierćinteligenta „zdziałoszyna”? zero rzeczowych komentarzy i argumentów, ciągłe prowokacje i pokazywanie swoich kompleksów, żenada

  #13344 Reply
  Redakcja
  Keymaster

  bob, bedoes – komentarz @zdzialoszyna umknął mojej uwadze w przyszłości możecie wysyłać takie info na mail podany w dziale Kontakt.
  Pozdrawiam.

  #19132 Reply
  WTF
  Gość

  Macie ból dupy przez kota? Tylu ludzi w kraju nie wie jak przeżyć do nast. mies. a bijecie pianę o zwierzęta. Kiedyś był hycel i był spokój.

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
Odpowiedz do: Debil porzucił kota w lesie
Twoje informacje