R e k l a m a

Dekarz blacharz Jerzy Kowalczyk z Dylowa Szlacheckiego to oszust i złodziej

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Dekarz blacharz Jerzy Kowalczyk z Dylowa Szlacheckiego to oszust i złodziej

  • This topic has 8 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 5 years temu by rympoł.
Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #68119 Reply
    oszukany
    Gość

    Tak jak w temacie. Wziął zaliczkę, miał wykonać prace do określonego terminu. Do wykonania zlecenia nawet nie przystąpił i nie odbierał telefonu, gdy po miesiącu do niego pojechałem po zwrot pieniędzy powiedział że nie odda. Uważajcie na tego oszusta!!!

    #68120 Reply
    ???
    Gość

    No, no. A nas wszyscy ostrzegają przed Rumunami wymieniającymi rynny. Jeżeli to prawda, to popieram taki system wczesnego ostrzegania. Tępić cwaniaków.

    #68683 Reply
    to fakt
    Gość

    no u mnie gość zamontował wkład ale miał zmaontować jescze wyczystkę za co pieniądze wziął i już 3 miesiące na niego czekam i chyba sobie jeszcze poczekam bo nie odbiera telefonu

    #68688 Reply
    ania
    Gość

    to go taczką z domu wywieź………pod posterunek policji

    #68859 Reply
    Rado
    Gość

    Jacy wy naiwni jestescie

    #81813 Reply
    Potwierdzam
    Gość

    Potwierdzam że to oszust i złodziej. Wziął zaliczkę i dwa miesiące telefonu nie odbiera. Dlaczego poprzednicy z nim pożądku nie zrobili i przez to mnie też oszukał

    #81814 Reply
    Sąsiad
    Gość

    To pijaczyna jest, weźmie zaliczkę i wali pod sklepem w Dylowie ujszczany. Nie wiem czy ludzie nie widzą że na pomiary nawalony jak wór ježdzi i kierowce zawsze musi brać. Jak takiemu pijaczynie co śmierdzi szczochami można pieniądze dać bez żadnego potwierdzenia czy faktury?

    #81913 Reply
    Rudy ryjek
    Gość

    widać nie trzeba obcokrajowców, krajan też oszukuje

    #82392 Reply
    rympoł
    Gość

    złodziej

Przeglądajasz 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9)
Odpowiedz do: Reply #68683 in Dekarz blacharz Jerzy Kowalczyk z Dylowa Szlacheckiego to oszust i złodziej
Twoje informacje