R e k l a m a

Dj na 18 urodziny :)

Pajęczno Forum Ogłoszenia Dj na 18 urodziny :)

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 17)
  • Autor
    Wpisy
  • #2149 Reply
    jesi
    Gość

    Szukam dobrego DJa na osiemnastkę.
    Nie ukrywam że jednym z ważniejszych kryteriów jest dobra cena.

    #2150 Reply
    pj
    Gość

    gram z laptopa za trzy dychy i kotleta!

    #2165 Reply
    polecam
    Gość

    https://www.facebook.com/profile.php?id=100003616788897&fref=ts polecam jego naprawde dobry dj gra po weselach sylwestrach festynach ponad 1000 ludzi. Ceny przystepne bardzo i grał też na mojej 18

    #2166 Reply
    qwe
    Gość

    DJ M@rius, ma duże doświadczenie (pracował jako DJ m.in w klubie na Osjakowie), gra na 18stkach, weselach, festynach i różnego rodzaju imprezach okolicznościowych

    Szczerze mogę go polecić, jeżeli w terminie Twojej 18stki nie będzie miał on innego grania to z ceną NA PEWNO się dogadacie.
    Telefon kontaktowy 663312449

    Gdybyś się zdecydował to fajnie byłoby, gdybyś podał przez tel, że kontakt dostałeś z polecenia.

    A jeżeli chcesz fajną 18stkę to mógłbym Ci polecić jeszcze taką dziewczynę, która by ci ogarnęła i poprowadziła fajne zabawy (ten DJ też to robi, ale ona ma naprawdę szalone pomysły i się do takiej roli perfekcyjnie nadaje 😉 ).

    #2167 Reply
    qwe
    Gość

    Dodam jeszcze jedno- ten DJ, którego poleciłem ma naprawdę dobry głos, w przeciwieństwie do wielu innych z którymi miałem do czynienia. No i ma ogólne doświadczenie muzyczne- śpiewał w chórze, potrafi grać na kilku instrumentach (m.in keyboard, perkusja, gitara).

    Lepiej w dobrej cenie nie trafisz 🙂

    #45524 Reply
    karola62
    Gość

    na mojej 18nastce (2 lata temu) grał DJ Pepe z djpepemusic.pl . Bardzo fajna opcja jak komus znudziło się puszczanie z laptopa na każdej 18nastce tej samej muzyki 😉 my się bardzo dobrze bawiliśmy przy jego kawałkach.

    #45525 Reply
    Zuzka
    Gość

    Dla mnie wyprawianie 18 jest żałosne.Rodzice wielce się starają zrobić „dorosłym” gówniarzom bale.I po co to?!Rozpuszczanie dzieci,nic więcej.Ja nie chciałam balu 18ego.W niedzielę był obiad i kawa z najbliższymi i dwójka prawdziwych przyjaciół. Było super,bez tego całego kiczu.Skończyłam szkołę średnią, zrobilam prawo jazdy i pracuję. Zarabiam na siebie.Nie są to kokosy,ale nie wołam kasy na rodziców czy dziadków. Wstyd by mi było, bo całe życie ciężko pracowali.A teraz wielka młodzież, puste studentki i studenci.”Wyższe”za kasę i dwie lewe ręce do pracy.Żałosne…

    #45530 Reply
    lila
    Gość

    Jeszcze 10 lat temu osiemnastki robiono w domu/dyskotece w gronie dobrych znajomych. Teraz sie wyprawia w lokalu lub remizie z dj czy grajkami prawie jak na weselu. Rodzice spraszaja gosci bo kasa sie liczy, a kiedys kupywano fajne i smieszne prezenty.Dokad to zmierza!

    #45534 Reply
    Xyz
    Gość

    Mateusz Wojtal lub Tomasz Szczypiór

    #66466 Reply
    Waldek
    Gość

    Daremne żale , próżny trud, bezsilne złożeczenia

    #66473 Reply
    Ania
    Gość

    Polecam Marcin Pietrzyk Dj Longer 🙂

    #67838 Reply
    Manuarek
    Gość

    Wejdź sobie na stronę djmw.pl – Maciej Wilkanowski zna się na tym doskonale, więc się nie zawiedziesz.

    #70197 Reply
    Marek
    Gość

    Polecam dj z akordeonem – djselect.pl

    #75849 Reply
    SWeEtt
    Gość

    Co to za dziewczyna? Mogę namiary? Niedługo mam 18-stke.

    #81624 Reply
    iwona
    Gość

    polecam dj.maxi 669372416

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 17)
Odpowiedz do: Reply #67838 in Dj na 18 urodziny :)
Twoje informacje