R e k l a m a

Dni Pajeczna 2019

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 44)
  • Autor
    Wpisy
  • #80568 Reply
    Bronek
    Gość

    http://pajeczno.pl/komunikat-7/

    Powiedzcie mi, proszę, że mam problemy ze wzrokiem albo źle czytam….

    Gmina i Burmistrz robi sobie wolne…? To jest rozszerzenie kultury w Pajecznie?? Jak to czytam…, czy odbędzie się np. Wieczór kabaretowy? Czy też będą szukać jelenia do organizacji??
    Litości….

    Dodano przez redakcję:
    Link dla czytelników szukających informacji o Dni Pajęczna 2019

    #80570 Reply
    jaś
    Gość

    No cóż takie mamy czasy, ktoś musi przytulić parę groszy przy organizacji święta.

    #80573 Reply
    Leszek
    Gość

    To urząd nie przeznacza w tym roku ani złotówki na dni Pajęczna…dobra zmiana… Nic nie robić…no może poza tym, że głupiego szukają? Super pan zaczyna Panie Burmistrzu…

    #80576 Reply
    RTD
    Gość

    W ogóle jakaś dziwna konstrukcja. „Dajemy markę (też mi wartość), plac i prąd”. Za to zróbcie. Myślę że uwzględniając koszty i to, że na tym przecież ktoś musi zarobić, to normalna sprawa, obawiam się, że zespoły to będą trzecioligowe 🙂 Oby sponsorzy się znaleźli, pewnie Burmistrz na to liczy 😁

    #80580 Reply
    Mariusz M
    Gość

    wezcie czytajcie ze zrozumieniem, tu nie chodzi o wolne ze nie bedzie itd tylko jest to oficjalny przetarg do skladania ofert i bardzo dobrze.im wiecej ofert tym mozna uzyskac lepsza oferte. chociaz raz cos jest oficjalnego w tej gminie. koniec z kumoterstwem typu zrobimy wam impreze za 100 tys zaplacicie 150 a 50 damy do kieszeni komus bokiem. po prostu wchodzi firma ktora ma zapewnic zarcie, scene, karuzele i ogolnie wszystko.

    #80581 Reply
    jaś
    Gość

    Mariuszu drogi, chyba właśnie teraz o to chodzi żeby cytat”zaplacicie 150 a 50 damy do kieszeni komuś”
    Jeśli miasto/gmina chce zorganizować dni Pajęczna to musi za nie zapłacić. Nie bardzo ważne, czy ze środków gminy czy sponsorów. Do tej pory robiła to gmina angażując zespoły, prowadzących, atrakcje i tp. Teraz ma być przetarg. Żeby wygrać przetarg jeszcze tak opisany, że bezwarunkowo jednostronnie można zrezygnować to kto go wygra? Odpowiedz sobie sam.

    #80593 Reply
    kropka
    Gość

    CHCIELIŚTA ZMIANY TO MOTA CO CHCETA

    #80596 Reply
    Obserwator
    Gość

    Ludzie przeczytajcie jeszcze raz ten artykuł ze zrozumieniem i dopiero wtedy komentujecie…

    #80597 Reply
    jaś
    Gość

    Ty się wysil.
    Czy uważasz, że ktoś za darmo (bezpłatnie, za swoją kasę) zorganizuje występy na imprezie masowej, plenerowej. Nie przypuszczasz chyba, że da się na Matusowcu zorganizować imprezę z wstępem płatnym, z biletami. Czarno to widzę.

    #80601 Reply
    wlodek
    Gość

    A ostatnie DNI PAJĘCZNA wstęp był przez bramki obstawione przez ochroniarzy żeby nikt nic nie wnosił a kasę bili Ci co budki mieli .i oto tu chodzi ,a 2 ORAZ 3 lata TEMU to jakie BYŁY te dni krótką macie pamięć/wcale ich nie było/tylko rozbite na jednodniowe imprezy

    #80609 Reply
    Dawid
    Gość

    Wydaję mi się, że pewne rzeczy dla bezpieczeństwa muszą być… w dzisiejszych czasach, gdy tak głośno o tym, gdy nawet na WOŚP nie jest bezpiecznie (wydarzenie Gdańsk)… bramki były i owszem, ale nie za kase i pewnie będzie (o ile w ogole) teraz. Cieszycie się, że dzieję się coś oficjalnie?? A myślicie, że jakas oferta wpłynie??hm…zastanawiające.
    I powiedzcie mi,gdzie takich imprez nie robi urząd?? Tylko osoba prywatna bądź firma i nie ma biletów?? Poczekam i zobaczę jak to bedzie wyglądać w lipcu…

    #80614 Reply
    jaś
    Gość

    Ciekawe ile bylibyście skłonni zapłacić za bilet wstępu na Dni Pajęczna?

    #80616 Reply
    Obserwator
    Gość

    Ludzie a czy przy zadłużeniu jakie ma gmina zorganizowanie Dni Pajęczno jest priorytetem? Sami widzimy jakie kwiatki wypływają przez rządy uprzedniego włodarza… Myślę, że teraz nowy burmistrz powinien się skupić na wyprowadzeniu miasta na prosta, były już lata kiedy owych Dni przecież nie było.. A co do samej imprezy jest wiele miast, które ogłasza takie przetragi..
    Wystarczy trochę poczytać i zagłębić się w temat.

    #80617 Reply
    jaś
    Gość

    Przecież sam przetarg to nic złego, tylko kto i komu za Dni Pajęczna zapłaci. Znając przebiegłość władz, szczególnie od trzech lat, w zaspakajaniu swoich i swoich rodzin potrzeb, (przykład idzie z góry) nic dziwnego, że ludzie nie wierzą w dobre intencje.

    #80618 Reply
    Zielony
    Gość

    Szanowni Państwo. Czy zapytanie ofertowe to coś złego? W moim głębokim przekonaniu, jest to słuszna droga. A tak nawiasem mówiąc, odwołam się do osób nieco starszych, pamiętamy na Dniach Pajęczna zespół „PERFEKT” z Grzegorzem Markowskim na czele. Wiecie że byli sponsorzy, może i dzisiaj znajdą się? Przypomnę był to: Piotr W.,Włodek P., Mirek K., i Marek B.,dało się wtedy może i da się dzisiaj. Podsunę myśl radnym, w podziękowaniu swoim wyborcom za wybór na zaszczytną funkcję radnego przeznaczcie swoje diety.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 44)
Odpowiedz do: Reply #80601 in Dni Pajeczna 2019
Twoje informacje