R e k l a m a

Dni Pajeczna 2019

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 44)
  • Autor
    Wpisy
  • #80624 Reply
    jaś
    Gość

    Czy zapytanie ofertowe to coś złego?
    Oczywiście, że nic złego. Cały problem leży w tym, że gmina chce pozbyć się problemu. Niech „ktoś” zorganizuje.
    Pewnie to jest przyczynek do dyskusji, czy w ogóle Dni Pajęczna są potrzebne?

    #80889 Reply
    Leszek
    Gość

    Nieudolne pomysły najlepiej przykryć rządami poprzednika…poczekamy, zobaczymy…Ale widać brak koncepcji i ogólne zagubienie…? Dobrze że jest wsparcie IPP? Można być „spokojnym” o finanse i przyszłość…?

    #80918 Reply
    jola
    Gość

    Może ktoś to lepiej umie zorganizować niż nasza gmina

    #81152 Reply
    Dawid
    Gość

    01 lutego minął termin składania zgłoszeń do oferty Dni Pajeczna… i jak sie sprawa ma? Pewnie tyle tego jest, że nie będzie wiadomo kogo wybrać 😁😁😁 pozdrawiam serdecznie

    #81154 Reply
    Andrzej
    Gość

    Pietrek z zespołem zagra, będzie fajnie i tanio…kolejna porażka…

    #81250 Reply
    Justyna
    Gość

    Czyli w Pajęcznie w tym roku zapewne nie bedzie:… dni Pajęczna, zjazdu miłośników koni, wieczoru kabaretowego i nic na dzień kobiet! JEDNYM SŁOWEM NIE BĘDZIE NICZEGO…. Dobra zmiana …BRAWO !!!!!

    #81266 Reply
    Jan
    Gość

    W ten sposób wiele gmin organizuje swoje „dni”. Moim zdaniem (przynajmniej w teorii) to dobry pomysł na zasadzie kompromisu. Władze nie będą trwonić gminnej kasy, ale nie chcą też skasować imprezy, więc festyn trafia na wolny rynek. Są agencje zajmujące się organizacją takich rzeczy, załatwiają sponsorów, zarabiają na gastronomii i karuzelach. Nie mam na razie powodów, żeby zakładać nieuczciwe zamiary, a raczej chęć oszczędności. Jak dla mnie Dni Pajęczna (w takiej formie jak przez ostatnie lata) mogłoby nie być, no ale tłuszcza potrzebuje swoich igrzysk, więc niech mają, ale nie na kosztem zadłużonej gminy.

    #81267 Reply
    katarzyna
    Gość

    WYSTARCZY ŻE TYLE LAT SIĘ BAWILIŚCIE I BEZNAMIĘTNIE TRWONILIŚCIE PIENIĄDZE. Po co , jak i tak co mądrzejszy , to jest na wczasach. Zbędny wydatek, lepiej tą kasę przeznaczyć na inwestycje, np.: utworzenie miejsca publicznego dla młodzieży. a nie tylko garstkę wychlanych zabawiać co roku…

    #81268 Reply
    borys
    Gość

    a może tak najpierw poczekajmy na audyt i zobaczymy w jakim stanie finansowym zostawił gminę poprzednik i dopiero wtedy oceniajmy .Bo nie od dziś wiadomo ,że zadłużyć to każdy potrafi gorzej ze spłatą.

    #81273 Reply
    Zygmunt
    Gość

    Inwestycję?? Poki co to p. Burmistrz nie kontynuuję żadnej inwestycji… ale jestem cierpliwy, poczekam.

    #81274 Reply
    Wyborca
    Gość

    Audyt…chyba w Spółdzielni Mieszkaniowej, zobaczymy ile emeryci zarabiają…? Czynsz i ciepło się podniesie niech mają…?

    #81289 Reply
    Andrzej
    Gość

    Chłopak z gitarą będzie dla mnie parą…

    #81345 Reply
    Marek
    Gość

    Czy wiadomo już coś o Dniach Pajęczna? Czy tak jak w wielu innych sprawach mamy koncepcję…trzy miesiące prawie jak zmiana mota się….a gmina w miejscu stoi…

    #81366 Reply
    Zygmunt
    Gość

    I będą tak się motać przez kolejne 5 lat, ale chcieliście zmiany, to proszę… czekamy na lepsze…

    #81431 Reply
    Wyborca
    Gość

    Gminy ogłaszają już dawno wykonawców dni swoich miast a w Pajęcznie d…a…zmiana zamiast wziąć się do roboty to ludźmi machluje…? Ale tak jest, żeby kogoś poznać to wystarczy dać mu władzę?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 44)
Odpowiedz do: Reply #81345 in Dni Pajeczna 2019
Twoje informacje