R e k l a m a

Do redakcji TP

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 18)
  • Autor
    Wpisy
  • #81439 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Wiem że temat zostanie usunięty, wiem że dobrze więź kto to pisze ale już mi nerwy puściły, TP stało się strona typowo stronniczą czego nie powinno być bo ludzie na tej stronie, obrażają wiele osób i to w takim stopniu że na każdym forum temat byłby usunięty, a user zablokowany, a tutaj jak obrażasz jedna stronę to ok a jak drugą to temat zostaje zamknięty i pojawia się napis zapraszamy na fb żeby było wiadomo kto o danej osobie napisał, Panie Adminie może Pan nie wie ale już mówią na Pajęcznie tak ” gdzie to czytałeś a na pajęczańskim PUDELKU” to chyba coś oznacza, trzeba to przemyśleć bo są tu nie tylko miłośnicy jednej ale i drugiej strony, nie tylko ludzie z PiS ale i po, SLD, itd , jest jedno rozwiązanie albo to forum zacznie szanować wszystkich jednakowo, albo zmieni nazwę na Twój Wieruszów, Pozdrawiam

    #81440 Reply
    Ania
    Gość

    Pajęczański pudelek to chyba ipp.

    #81441 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Nie chodzi o prasę tylko o stronę internetową forum dokładnie

    #81442 Reply
    RTD
    Gość

    No ale forum tworzą ludzie. Skoro ludzie z Pajęczna zachowują się tak czy inaczej to co począć?
    Są tu często wrzutki jednej ze stron, drugiej mniej, które pełne są inwektyw niestety :/ I nie wydaje mi się żeby to była ta strona o której piszesz. Zresztą z tego co widzę niezwykle rzadko zdarza się zamknięcie jakiejś dyskusji. Panuje tu duża „wolność” . A, że nastroje takie a nie inne…

    #81443 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Dziękuję za wpis. Temat nie zostanie usunięty.
    Komentarze są usuwane rzadko, ale tyczy się to zarówno jednej jak i drugiej strony. Ktoś może mieć wrażenie, że jest inaczej bo obraża tylko tą jedną 🙂
    Np. ostatnio ktoś pisał bardzo przykre komentarze o bliskich pewnej osoby z PiS i również zostały od razu skasowane.
    Należy również pamiętać, że część komentarzy jest automatycznie blokowana jeśli zawiera słowa wulgarne. Niektóre komentarze są blokowane przez filtr antyspamowy.

    Co do Pudelka to portal opisuje życie prywatne osób sławnych, TP opisuje wydarzenia związane z powiatem, jeśli ktoś widzi tutaj analogie to nic nie stoi na przeszkodzie, aby nazywał TP Pudelkiem :). Aktualnie jesteśmy najcześciej odwiedzanym medium w powiecie co miesiąc generując kilkaset tysięcy odsłon. Wielu ludziom ten fakt jest nie na rękę i zapewne w ten sposób chcą zdeprecjonować wartość TP, ale tutaj już chyba nic nie poradzę…
    Pozdrawiam

    #81444 Reply
    MarV
    Gość

    dokladnie rozumiem mieszkanca i sam to mialem napisac, wiec albo dawajcie informacje i pozwalajcie sie ludziom wypowiadac albo nie. wpisy pod atrykulem konikowego jakims dziwnym trafem sa zawsze przychylne,a nawet powiem dlaczego – bo te nie przychylne, nawet nie obrazliwe sa usuwane, i nie wazne ze narobil tyle balaganu ze nie wiadomo kiedy i kto to posprzata ale widocznie milosnikow i sponsorow sie szanuje.

    powiem tyle Szanowna Redakcjo: to ze AKTUALNIE jestescie „najcześciej odwiedzanym medium w powiecie co miesiąc generując kilkaset tysięcy odsłon” nie znaczy ze nie znikniecie jak NK po utworzeniu FB jak tak dalej bedziecie sie zachowywac

    #81445 Reply
    MarV
    Gość

    a tak przy okazji. czy redakcja sadzi ze jezeli mlody 26 letni czlowiek, moze pelny jakiejs nadziei na zmiany na lepsze bedzie bral przyklad z jakiegos konio..ła to zrobi dobrze w gminie zloczew? ja sadze ze narobi dlugow i wszyscy beda na nim psy wieszac, a pan T sie zawinie bo nie bedzie mial zadnej odpowiedzilnosci ale tak to jest jak nie rzadzi czlowiek tylko partia, partia narzucila swoja wole, mlody ja przyjal i pogadamy za rok,za dwa jak sie gmina zloczew ma

    #81446 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Drogi Panie/Pani MarV nie napisałem tego tematu by tu ciągnąć temat zamknięty przez admina, też się z zamknięciem nie zgadzam no ale…. a jeśli już próbuje Pan/ Pani ciągnąć go tutaj proszę o nie obrażanie pseudonimem ludzi, chce Pan/Pani coś pokazać to lepiej kulturę lepsze od drugiej strony Pozdrawiam

    #81448 Reply
    Gary
    Gość

    MarV, skoro tak łatwo potrafisz oceniać innych, podpisz się z imienia i nazwiska. Pokaż, jaki z ciebie bohater! A może jesteś jednym z tych dzbanów kryjących się po kilkoma nikami i beczacymi, że cenzura, że pudelek? Miej odwagę, no chyba że jesteś ci…pa🤔

    #81449 Reply
    michu90
    Gość

    Zawsze jak nie pasuje, można po prostu nie wchodzić na TP. PROSTE

    #81450 Reply
    Mar
    Gość

    MarV jak Ci nie pasuje nie wchodź i nie czytaj .
    Boli Ciebie że nie ma przychylnych Mielczarkowi artykułów? Bądźmy obiektywni, co on do tej pory dobrego zrobił? Sądzę że jak coś takiego zrobi to i napiszą o tym na Twoim Pajęcznie.
    A Złoczew i jego 26 letni burmistrz będą bardziej zadowoleni z zastępcy Tokarskiego niż Pajęczno z burmistrza Mielczarka.

    #81451 Reply
    ewelina
    Gość

    Ranking gmin wg. GUS. W Polsce w 2018r było 2478gmin.W rankingu od najbogatszej gminy do najbiedniejszej. Jak zawsze tą listę otwiera Kleszczów, potem Złoczew na poz.978 i długo, długo nic i Pajęczno na poz 2417 czyli 61 miejsce od końca. Ten ranking sam za siebie mówi w którym miejscu my jesteśmy i w jakim stanie zostawił naszą gminę poprzedni włodarz, i nie był bym podniecony że poszedł do Złoczewa bo tam ma duże możliwości by z poz 978 doprowadzić tą gminę do miejsca jak Pajęczno 2417, także współczuje mieszkańcom Złoczewa takiej prawej ręki p. Dariusza:)
    Poniżej link do sprawdzenia wiarygodności mojego wpisu, bo ja herezji nie wypisuje tylko twarde wyliczenia.
    http://samorzad.pap.pl/depesze/redakcyjne.praca.akty/184871/Najbiedniejsze-i-najbogatsze-gminy-5-5-2001-2477

    #81452 Reply
    Lgd
    Gość

    A w Pajęcznie jak narazie tylko nową zmiana czujnik zamontowala..

    #81455 Reply
    Ola
    Gość

    I pewnie przez kolejne miesiące „nowa zmiana” nic nie zrobi. Bo jesli coś się pojawi, to tylko to co zapoczątkował pan Tokarski.

    #81456 Reply
    Ola
    Gość

    A ludzie będą myśleć, że skoro to za kadencji nowego burmistrza to i jego zasługa….hahaha

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 18)
Odpowiedz do: Reply #81450 in Do redakcji TP
Twoje informacje