R e k l a m a

Dobra kosmetyczka – makijaż ślubny

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Dobra kosmetyczka – makijaż ślubny

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
  • Autor
    Wpisy
  • #43999 Reply
    Extra
    Gość

    Czy znacie dobrą kosmetyczkę (wizażystkę) z Działoszyna, Pajęczna lub okolic, która wykona trwały makijaż ślubny i używa dobrych kosmetyków? Najlepiej z dojazdem do klientki, ale niekoniecznie.

    #44002 Reply
    bbb
    Gość

    Marta Jeziak-Szmid z Działoszyna, dojeżdża do klienta.

    #44056 Reply
    :) Agata
    Gość

    Nie polecam Marty Jeziak, mało profesjonalny makijaż i do tego nie wytrzymał nawet godziny. Bardzo trwałe i śliczne makijaże robi kosmetyczka, która ma salon w Art Visage w Pajęcznie na ul. 22 Lipca – Pani Kamila.

    #44257 Reply
    Extra
    Gość

    Może jeszcze kogoś możecie polecić? Zależy mi na profesjonalnym makijażu

    #44259 Reply
    anita
    Gość

    Dagmara – Działoszyn, świetny makijaż, utrzymuje się przez całą imprezę nawet jak polecą łzy 😉 kontakt : 604584287

    #44274 Reply
    Ewa
    Gość

    Emilia Zacharko z Kiełczygłowa.

    #47885 Reply
    Ola
    Gość

    Kamila ze studia Art Visage przy ul. 22 lipca w Pajecznie. A jej siostra Marta to z kolei najlepsza fryzjerka.
    Dobra makijazystka to też pani Ewelina Wolska 🙂

    #50670 Reply
    Ania
    Gość

    Dagmara – Działoszyn, świetny makijaż, utrzymuje się przez całą imprezę nawet jak polecą łzy 😉 kontakt : 604584287

    Czy któraś z Was wie jak ta Pani ma na nazwisko? 🙂

    #50677 Reply
    jaKa
    Gość

    Wróblewska

    #50842 Reply
    ole
    Gość

    Ewelina Wolska

    #50845 Reply
    jaKa
    Gość

    Monique lub Art visage

    #54458 Reply
    Ania
    Gość

    a ja baaardzo polecam panią Anię z salonu Center Beauty w Pajęcznie na Wiśniowej!! korzystałam kilka razy i za każdym razem jestem bardzo zadowolona! makijaż ślubny przetrwałby i na poprawiny, gdybym go nie zmyła 😛 a przy tym nikt nie został ubrudzony moim makijażem podczas tańca itp.

    #54565 Reply
    Ola
    Gość

    Pani beata ma zaklad jak sie jedzie nad luk w pajęcznie

    #56935 Reply
    ann
    Gość

    Up. Sama aktualnie szukam kosmetyczki, kogoś jeszcze możecie polecić? + dobry fryzjer 🙂

    #57043 Reply
    EMILKA
    Gość

    Ja polecam Martę Wierzbicką chyba Marta Wierzbicka Make Up na fb dojezdza do klienta bylam sama polecam kosmetyki tylko z najwyzszej polki i makijaz bardzo trwaly i przepiekny

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
Odpowiedz do: Reply #50670 in Dobra kosmetyczka – makijaż ślubny
Twoje informacje