R e k l a m a

Dobry dentysta z Pajęczna lub okolic

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Dobry dentysta z Pajęczna lub okolic

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 94)
  • Autor
    Wpisy
  • #20043 Reply
    robert
    Gość

    Napiszcie kto dobrze leczy zęby i za rozsądną cene w Pajęcznie i okolicach ?

    #11022 Reply
    Wiktoria
    Gość

    Wiecie może gdzie w Pajęcznie lub okolicach znajdę dobrego dentyste? Słyszałam że nasze Panie z ośrodka właśnie sa na miesięcznym urlopie a potrzebowałabym ich pomocy w możliwie jak najszybszym czasie. Wiec może podpowiecie mi kogoś dobrego? Ale też żeby nie brał za swoje usługi milionów 😛

    #11023 Reply
    pfsjfpijq
    Gość

    Soberową polecam

    #11024 Reply
    Dam
    Gość

    A ja Soberowej nie polecam.
    Jednak ZDECYDOWANIE UNIKAJ wykroty z Działoszyna (na ul usługowej)- najgorsza dentystka w galaktyce. Jeszcze nie słyszałem, żeby komuś dobrze zęba zrobiła- każdy mój znajomy na nią narzekał.

    Ja jeżdżę do Częstochowy, JK Kucharski na Wręczyckiej. Znakomity dentysta z właśną kliniką, ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Ale do tanich nie należy.

    #11027 Reply
    ELA
    Gość

    Zdecydowanie polecam pana Mszyce,przyjmuje na 22 lipca za blokami po prawej stronie.jezdzilismy jeszcze do niego całą rodziną,jak przyjmował w Strzelcach i dzieki Niemu mój mąż ma zęby wyleczone i są do tej pory w dobrym stanie .a inni odrazu – usunąć.Naprawę polecam a numer rej.602407617 tylko bardzo odległe terminy.

    #11028 Reply
    Wiki
    Gość

    Ja również polecam p.Mszycę . Jest niedrogi , ale potwierdzam terminy odległe . Można sobie zadzwonić i zapytać się czy w nagłym przypadku przyjmie wcześniej 😉

    #11075 Reply
    kaska
    Gość

    Soberowej nie polecam!!!Mszyca jest ok!!w Brzeźnicy Akademia Uśmiechu również dobrze robią ale się cenią.

    #25336 Reply
    bolizomb
    Gość

    Witam. Czeka mnie ekstrakcja zeba jak antybiotyk nie pomoze. Dentystka, ktora leczyla mi zeba nie podejmie sie tego. Polecala jakiegos dentyste z Pajeczna – faceta. Nie pamietam nazwiska. Mozecie polecic kogos kto szytko i profesjonalnie wyrwie zebola?

    #25338 Reply
    robert
    Gość

    Prywatny Gabinet Dentystyczny Akademia Uśmiechu Nowa Brzeźnica
    728 871 212
    polecam

    #25346 Reply
    Robert
    Gość

    Rafał Mszyca, 22 Lipca 22 ( jak się idzie w stronę stadionu) Pajęczno, tel.602407617

    #25348 Reply
    Karol
    Gość

    Popieram że Pan Rafał Maszyca najlepszyyy!!!Szczerze polecam!!

    #25350 Reply
    mieszkanka
    Gość

    u Pana Mszycy wyrywałam 3 zęby i wiem, że jeśli będzie taka potrzeba zgłoszę się znowu.

    #25458 Reply
    miejscowy
    Gość

    jedz na wole jankowska tam dobrze zeby wyrywają 🙂

    #25584 Reply
    nina
    Gość

    p.Flak z Działoszyna, polecam

    #25774 Reply
    robert
    Gość

    Pan Myszca 22 lipca , w rozsądnej cenie i profesjonalnie wykonuje prace ,Agnieszka Milc ,Świerczewskiego 1 ,stanowczo nie polecam tej Pani

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 94)
Odpowiedz do: Reply #11024 in Dobry dentysta z Pajęczna lub okolic
Twoje informacje