R e k l a m a

Dobry dentysta z Pajęczna lub okolic

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Dobry dentysta z Pajęczna lub okolic

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 94)
  • Autor
    Wpisy
  • #31650 Reply
    Goal
    Gość

    Witam. Jakiego dentystę polecacie z Pajęczna i okolic.

    #31778 Reply
    robert
    Gość

    Polecam Akademia Usmiechu – Nowa Brzeznica. Nie polecam Agnieszka Milc ,świerczewskiego w Pajecznie

    #32074 Reply
    p.mszyca
    Gość

    Nie polecam.Chodziłem do niego w Strzelcach , wszystkie zęby co mi leczył musiały panie poprawiać w
    Akademii Uśmiechu w Nowej Brzeźnicy. Naprawde polecam.

    #32100 Reply
    mela
    Gość

    popieram! Akademia Uśmiechu w Nowej Brzeźnicy! nowe metody leczenia, rzadko się zdarza, że zęba wyrywają. Zawsze znajdą sposób, żeby go wyleczyć. Mają własny rtg na miejscu, więc robią wszystko kompleksowo i nie trzeba czekać

    #32106 Reply
    Mieszkaniec
    Gość

    Zgadzam się w 100%, Akademia Uśmiechu w Nowej Brzeźnicy to dla mnie rewelacja.
    Gabinety i stomatolodzy na najwyższym poziomie.

    #37362 Reply
    Kunegunda
    Gość

    Stanowczo nie polecam pank Agnieszki Milc… Szczególnie jeżeli nie masz worka pieniędzy… Ceny jak w stolicy!

    #37364 Reply
    ;)
    Gość

    Ja polecam Leszka Flaka z Działoszyna. Chodzę od kilku lat i jestem bardzo zadowolony.

    #37365 Reply
    pjowadj
    Gość

    a drogo to rozumiesz ile i za co ? tak z ciekawości

    #37371 Reply
    urwis
    Gość

    W akademii usmiechu nie polecam Pana który tam pracujacego(jesli nadal pracuje.
    Nie jest delikatny, wszystko by rozwiercał i leczył,wyrywac bez potrzeby tez chyba lubi. Pamietajmy zawsze zachowac zdrowy rozsadek i warto czasem skonsultowac sie z innymi specjalistami.
    Polecam z Pajeczna Rafała Mszyce-choc ciezko sie do niego dostac, pani Sobera chyba tez jest ok na Przemysłowej.Oczywiscie ilu pacjentów tyle opinii, dletego dezycja nalezy do zaintersowanego. pozdrawiam

    #37383 Reply
    ka
    Gość

    po Soberowej zęby poprawiał pan Mszyca-polecam tylko terminy dalekie Milcowa zdziera ile się da!!teraz chodzę do akademii uśmiechu bo szybciej wizyta była niż u Mszycy i polecam bardzo.

    #37406 Reply
    mumin
    Gość

    Pan Mszyca jest najlepszy a innych dentystów po prostu nie ma.

    #39842 Reply
    aga
    Gość

    mam pytanie w sobotę przyjmuje dentysta na kasę chorych ?

    #39844 Reply
    xyz
    Gość

    A jakiś masz problem z zębami bądź szczęka? Czy taka kontrolna wizyta?

    #39847 Reply
    Spoko
    Gość

    Mszyca nie ma konkurencji, ale te terminy czasem 🙁

    #39848 Reply
    U830
    Gość

    ceny ma wystrzelone, mial taniej ale jak widac zbyt duzo dobrych opini sie naczytał i sie podniósł ja już szukam gdzie indziej. Czy robi dobrze zęby? narazie wydaje mi sie że tak. Zobaczymy z czasem co się będzie działo z plombami.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 94)
Odpowiedz do: Reply #98972 in Dobry dentysta z Pajęczna lub okolic
Twoje informacje