R e k l a m a

Dobry dentysta z Pajęczna lub okolic

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Dobry dentysta z Pajęczna lub okolic

Przeglądajasz 15 wpisów - od 61 do 75 (z 94)
  • Autor
    Wpisy
  • #67606 Reply
    Kasia
    Gość

    Odradzam. Byłam z dzieckiem i żałuję. Lekarstwo wypadło na następny dzień i zamiast dać nowe-bez poinformowania mnie włożyli normalne wypełnienie. 400zł w ciągu 4 dni za mleczaka i zdziwiona Pani doktor, bo raczyłam spytać czy nie powinno to być poprawione w ramach reklamacji?

    #67676 Reply
    Kasia
    Gość

    Dentyści są ogólnie drodzy wiem ze dobra i stosunkowo niedroga była Pani Mateja z Dzialoszyna ale długie kolejki do niej….

    #70138 Reply
    Ktoś
    Gość

    Czy ktoś robił u dr Łukasza Biesagi protetyke-implant korony mosty? Jakie efekty i czy jesteście zadowoleni jak to wszytsko wygląda

    #70177 Reply
    xyz
    Gość

    Polecam P. Biesagę pełny profesjonalizm, ceny przystępne, czasami doradztwo przez telefon

    #72113 Reply
    24/7/365
    Gość

    Biorąc pod uwagę „rozsądną” odległość to bezkonkurencyjny jest PODDENT w Wieluniu. Chyba pracuje tam nawet jakiś stomatolog z Pajęczna.

    #75814 Reply
    Katrina
    Gość

    A a ktoś może numer telefonu do stomatolog Marty Biesagi? Podobno przyjmuje w Pajęcznie na ul. 1 maja.

    #76048 Reply
    ząbek
    Gość

    Poddent lub pani Jola Ciemny siemkowoce jest super !

    #76070 Reply
    Iwona
    Gość

    tylko p. Jola! tania i skuteczna

    #79134 Reply
    A
    Gość

    Nie polecam P. Sobery. Zęby leczone u niej po miesiącu nadają się poprawki… Czas i pieniądze wyrzucone w błoto.

    #79184 Reply
    ono
    Gość

    Akademia Uśmiechu

    #79411 Reply
    Hania
    Gość

    poddent wielun

    #79422 Reply
    ząbek
    Gość

    p. Gajęcka z pna

    #81892 Reply
    Gwen
    Gość

    A ja szukam dobrego stomatologa dziecięcego w Częstochowie. Szukam takie miejsce gdzie, będzie dobrze przeprowadzona wizyta adaptacyjna i to dziecko po prostu nie będzie się bało więcej przyjść do stomatologa. Właściwie to znalazłam taki gabinet jak Dentaria https://www.dentaria.com.pl/stomatologia-dziecieca/ Chodzi ktoś może tutaj ze swoimi pociechami?

    #89953 Reply
    Ola
    Gość

    Mszyca Rafał

    #89986 Reply
    Birabora
    Gość

    Poddent w Wieluniu, potem długo, długo nic

Przeglądajasz 15 wpisów - od 61 do 75 (z 94)
Odpowiedz do: Reply #79134 in Dobry dentysta z Pajęczna lub okolic
Twoje informacje