R e k l a m a

Dobry dentysta z Pajęczna lub okolic

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Dobry dentysta z Pajęczna lub okolic

Przeglądajasz 15 wpisów - od 76 do 90 (z 94)
  • Autor
    Wpisy
  • #89990 Reply
    Qqqq
    Gość

    Potwierdzam. Rafał Mszyca, bardzo dobry dentysta

    #89996 Reply
    Fiona
    Gość

    Doradca Mielczarka…?

    #90726 Reply
    Merry
    Gość

    Polecam Szczerców

    #93591 Reply
    RAYAN
    Gość

    Witam,nie polecam zdecydowanie!!!!!!!!

    #96643 Reply
    Magda
    Gość

    Witam. Czy ktoś wie gdzie teraz przyjmuje dentysta?

    #96644 Reply
    Z..
    Gość

    Pani Biesaga w Pajecznie przyjmuje

    #96658 Reply
    Magda
    Gość

    Czy do P. Biesagi można numer?

    #98972 Reply
    Magda
    Gość

    Nie polecam p. Biesagi zdecydowanie!!! Robi znieczulenie każdemu do byle jakiej dziurki, bez potrzeby, przede wszystkim nie pyta pacjenta o zgodę na to znieczulenie!!! Nawet kobietom w ciąży!!! Również dzieciom bez gody rodziców !!! Byłam na dwóch wizytach, ani razu nie dostałam paragonu.Mam wątpliwości czy zęby, które wyleczyła faktycznie musiały być leczone, niestety nie jestem w stanie tego teraz zweryfikować. Żałuję i to bardzo, że nie zrezygnowałam po pierwszej wizycie.

    #100025 Reply
    RAYAN
    Gość

    NIE P0LECAM DOKTOR AGNIESZKI MILIC WYRWAŁA MÌ ZĘBA TRWAŁO TO OKOŁO PIĘCIU MINUT ŁĄCZNIE Z ZASTRZYKIEM.POCZYM SKASOWAŁA 380 ZLOTYCH!!! CENY Z WARSZAWY.JAK KTOŚ SIĘ WYBIERA PROSZĘ NAJPIERW ZAPYTAĆ O CENE ZA ZABIEG!!!

    #100423 Reply
    Kasia
    Gość

    Agnieszka Milc to najgorszy dentysta w okolicy. Krzyczy na dzieci, naciąga rodziców na kasę… Chciała dziecku zęba za 200 zł leczyć, a okazało się, że ząb zdrowy. Po wizycie u tej pani dziecko strasznie bało się dentysty…

    #102592 Reply
    Zzabek123
    Gość

    Ja polecam wybranie się do Krakowa i skorzystanie z usług placówki stomatologicznej https://denta-med.com.pl/pl. Pełen profesjonalizm i bezproblemowe leczenie.

    #102669 Reply
    k8
    Gość

    Nie polecam p. Milc. Kilka wizyt do jednego zęba i kasowała ze te wizyty jak za zboże. Na dodatek nie było widać żadnej poprawy. Następnie zmieniłam dentystę i już po pierwszej wizycie ząb został uratowany.

    #103242 Reply
    Blackcat
    Gość

    Przez pół roku szukałem dobry gabinet stomatologiczny – pytałem u kolegów, szukałem w google i w końcu trafiłem na . Jest w samym centrum Krakowa, wykwalifikowani dentyści, dobrze wyposażony gabinet. Zrobią wszystko odnośnie zdrowia twoich zębów. Polecam 😛 😛 😛

    #103243 Reply
    Blackcat
    Gość

    #110457 Reply
    Kasia
    Gość

    ja jeżdżę do Częstochowy do Olmedical na Krynickiej do dr Tomasza Olka – świetny specjalista i mocno go polecam. Pan doktor jest delikatny ale konkretny, no i przede wszystkim to ma duże doświadczenie więc leczenie u niego jest zawsze przeprowadzone na TIP TOP.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 76 do 90 (z 94)
Odpowiedz do: Reply #89996 in Dobry dentysta z Pajęczna lub okolic
Twoje informacje