R e k l a m a

dobry i polecany gazownik LPG Pajęczno i okolice

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego dobry i polecany gazownik LPG Pajęczno i okolice

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 17)
 • Autor
  Wpisy
 • #57345 Reply
  przemek
  Gość

  Witam, jak w temacie, poszukuje kogoś dobrego, który zna się na instalacjach LPG oraz jest wiarygodny, proszę o pomoc.

  #57357 Reply
  targi
  Gość

  Andrzej beska z narutowicza p-no

  #57359 Reply
  Trebor
  Gość

  Dęby Wolskie, Bednarek 501 647 946

  #57362 Reply
  ito
  Gość

  W Pajęcznie gazownicy mieliby problem z podłączeniem butli gazowej do kuchenki a co dopiero ze zrobieniem instalacji w samochodzie. Polecam warsztat w Poczesnej za Częstochową

  #57363 Reply
  Wład
  Gość

  Auto-Perfekt czy Simex, bo są 2 w Poczesnej?
  W P-nie gazowałem 2 auta, 1 u Beśki i 1 u Grabowskiego. U Grabowskiego dlatego, bo Beśka miał długie terminy, a korweta była potrzebna na już 🙂 Jak miałbym wybierać to Beśka, bo lepiej gazuje, ale szału raczej nie ma u żadnego. Beśce daję ocenę 4, a Grabowskiemu 3+.
  Na przyszłość jak miałbym zakładać LPG to wolałbym dołożyć te 500 zł do lepszej instalacji i montażu, niż potem bujać się na regulacje i inne pierdoły co pół roku.

  #57387 Reply
  XyZ
  Gość

  Każda instalacja powinna być dobrana indywidualnie do auta. Zrobiłem kiedyś „eksperyment” dzwoniłem do 3 gazownikòw z Pajęczna i do każdego po kilka razy, że poszukuję instalacji do różnych aut. Za każdym razem słyszałem niemal ten sam zestaw czy auto miało 150KM czy 240KM reduktory wtryskiwacze? Obrobią!

  #57398 Reply
  SISI
  Gość

  pan z działoszyna na poczatku na głownej ulicy po lewej przed restauracja a za orlenem

  #57399 Reply
  przemek
  Gość

  dzięki wielkie!

  #57410 Reply
  XyZ
  Gość

  Pajęczno ul. Częstochowska 63

  jadąc od Pajęczna po prawej stronie.

  #57425 Reply
  GAzownik
  Gość

  XyZ chyba sobie żartujesz pełen nie profesjonalizm u tego Pana !
  Serdecznie nie polecam gazownika z ul Częstochowskiej

  #57510 Reply
  krzysztof
  Gość

  Generalnie to jeden z Panów w Pajęcznie zaproponował mi wtryski przeznaczone do aut słabszych o 30km od mojego…wiadomo czym by się to skończyło…wiecznymi problemami. Założyłem w Częstochowie, gdzie wyszło 500zł taniej a montaż fachowy.

  #57514 Reply
  Gazownik
  Gość

  Widzę, że na tym forum zaroiło się od cebularzy „znawców” instalacji LPG. Wy nawet podstawówki nie skończyliście, a wypowiadanie się w tematach w których nie macie pojęcia :-). Jak mogliście założyć instalację LPG w Poczesnej lub w Częstochowie, jak jadąc tam swoimi 15 letnimi gruchotami zostawiajcie je koło M1 na Kisielewskiego, bo boicie się wjechać w miasto?

  #57516 Reply
  XyZ
  Gość

  GAzownik, ja zakładałem instalację i wszystkie eksploatacyjne rzeczy robię na Częstochowskiej 63 i jest ok. Co Tobie nie zagrało? Na co zwracać uwagę?

  Gazownik, no tak Ty gaz jedynie w domu w kuchence widziałeś więc nawet do M1 pewnie Gepardem dojeżdżasz, a dalej tramwajem bo Cię nie stać na 15letniego gruchota.

  #57521 Reply
  GAzownik
  Gość

  Podejscie do klienta mi się nie podobało chciałem zrobić porządny remont gazu Pan najpierw sie umawia póżniej jak się przyjedzie kreci, ze jednak dziś nie ,ze innym termin podjazd nr 2 to samo nie mam teraz czasu . Normalnie lekceważenie klienta mimo że wszystko Panu powiedziałem co i jak chce zrobić na jego barkach było zamówić cześć i wymienić łaatwa kasa !
  Druga sprawa zakladałem tam gaz do opla wszystko ladnie pięknie Pan gwarantował że wszystko bedzie w porządku, po 3 miesiacach samochód gaśnie nie równo pracuję ,jade zgłaszam problem Pan nie słyszy i odsyła mnie na kolejny termin i tak w kółko wiecznie zapracowany, nie wymagam żeby zrobił mi na już teraz ale jak się umawia na umówiony termin to sie chyba go trzyma a nie robi ludzi w ch*** .
  Mam uraz do tego warsztatu i nie będę nikomu polecał .

  A co do obrażania mojej osoby zniżasz się do poziomu dzieci w gimnazjum nie pozdrawiam

  #57522 Reply
  XyZ
  Gość

  To dlaczego Ty obrażasz innych? Każdy jeździ takim autem na jakie go stać. Ja posiadam 12letniego Opla i wcale nie uważam go za gruchota, a pod M1 go zostawiam gdy idę tam na zakupy.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 17)
Odpowiedz do: dobry i polecany gazownik LPG Pajęczno i okolice
Twoje informacje