R e k l a m a

Dobry Mechanik

Przeglądajasz 11 wpisów - od 46 do 56 (z 56)
  • Autor
    Wpisy
  • #61118 Reply
    adam
    Gość

    Dej se siana z Soboniakiem, rozpier…..lił mi auto!!!

    #61162 Reply
    Protazy
    Gość

    Serwis serwisowi nie równy, tak jak samochód. Ale VW ma infolinie oceniającą pracę poszczególnych placówek i mechaników a to już jest dla mnie plus bo u takiego np. Bednarka i wielu innych najzwyklejszy paragon jest problemem. Taki sam uczeń po szkole czy młody niedoświadczony mechanik pracuje w serwisie i u prywatnego mechanika, ale to firma za niego odpowiada i ona mu powierza zadania i ocenia jego prace i fachowość.

    #66916 Reply
    marcin
    Gość

    zgadzam się krzak z poprzecznej to oszust . Jak zobaczy że się nie znasz to próbuje mówić jaki to on nie jest mądry . może na starodawnych samochodach się zna ale nie na nowszych . Byłem z u niego z bmw to nie dość że wstawił tandetne części to skasował jak za zboże . Sprawy diagnostyki komputerowej to już w ogóle zacofany gościu nic nie kuma . Następny grabowski może i ma pojęcie ale tylko nowe części by wstawiał i dodatkowo wymienia coś co jest zbędne . Bardzo drogi mechanik . Nie jest wart swojej ceny

    #66925 Reply
    Robert
    Gość

    A ja byłem kilka razy u pana Bernasia w Tuszynie. Nigdy nie dałem za drogo, nawet raz zrobił mi auto w 15 minut i jeszcze jak trzeba to odwiózł mnie do pracy a po pracy auto odprowadził.

    #66959 Reply
    Marika
    Gość

    Najlepszy mechanik Damian Tąpała

    #66960 Reply
    Miki
    Gość

    Soboniak z Długiej, zna się i jest niedrogi.

    #67213 Reply
    wolf
    Gość

    Kamil Krysiak z Raciszyna. Od kilku lat u niego naprawiam auta i zawsze jest wszystko ok. Minus taki że trzeba czekać bo ma dużo roboty ale to też o czymś świadczy..

    #81964 Reply
    Robek
    Gość

    amj auto serwis Makowiska – NAJLEPSZY!

    #82339 Reply
    Pracodawca
    Gość

    Słowik – Dylów Szlachecki, polecam.

    #82359 Reply
    qqqq
    Gość

    Gryndziak Siemkowice

    #91749 Reply
    Autor
    Gość

    Nie polecam warsztatu Auto Market Marcin Pilśniak. Partacze i krętacze, patrzą tylko żeby wyciągnąć od klienta jak najwięcej pieniędzy co niestety nie idzie w parze z jakością. Omijać szerokim łukiem!!

Przeglądajasz 11 wpisów - od 46 do 56 (z 56)
Odpowiedz do: Reply #66960 in Dobry Mechanik
Twoje informacje