R e k l a m a

Dobry węgiel gdzie kupić???

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Dobry węgiel gdzie kupić???

  • This topic has 77 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 4 years temu by Grzesiek.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 78)
  • Autor
    Wpisy
  • #10138
    Zenon
    Gość

    Witam, szukam dobrego węgla!!! Jestem z okolic Pajeczna. Proszę o pomoc

    #10139
    sda
    Gość

    U Janka Szatana w Białej, gm. Rząśnia. Tanio i dobry jakościowo/kalorycznie.

    #10140
    Marek
    Gość

    Tez kiedys mialem ten dylemat. Polecam Ci wegiel z N Brzeznicy z Rol-Budu, kupuje od nich wegiel już prawie 8 lat i nigdy sie nie zawiodlem. Maja bardzo dobry wegiel i duzy wybor.

    #10200
    gigi
    Gość

    Nie ma dobrego węgla w okolicy. Jak cię nie oszukają to nie zarobią. W jednym składzie stoi hydrant strażacki na podwórku, polewanie wieczorne miału(podobno przybywa około 300do 400 kilo na tonie). Na innym składzie pan nie przywiezie 300 kilo węgla bo się nie opłaca(niby transport gratis pewnie byłoby widać na ile kilo cię oszukał). Na następnym składzie kierowca gdy waży auto wysiada z niego,a gdy waży załadowany samochód z węglem siedzi w środku- 920 kilo węgla+ 80 kilogramów(waga kierowcy) daje tonę węgla= węgiel np 800 zł tona wychodzi drożej 80kg masy kierowcy daje 64zł więcej, a węgla 920 kg(niema transportu gratis te oszukane 64 zł to dobra cena za przywóz węgla). Najlepiej kupować jadąc własnym transportem, w słoneczny dzień.Dużo węgla pochodzi za wschodniej granicy, a z jakością bywa różnie. Warto kupić worek na próbę, bo lepiej stracić na worku niż na kilku tonach.

    #10217
    Deyna
    Gość

    to chyba u Was w Pajecznie tak oszukuja

    #10226
    wicherek
    Gość

    ja kupuje w pajęcznie jak się jedzie na białą za lecznicą dla zwierząt w prawo z 50m i na plac w lewo wszystko pod plandekami, dostaniesz nawet na próbkę którego chcesz żebyś podpalił

    #10294
    robert
    Gość

    Wszedzie dobry byle nie ze składywegla.pl tam to jest mega oszukany wegiel ..nie polecam .Totalne oszustwo a nie węgiel.

    #10304
    atk
    Gość

    w brzeźnicy

    #13527
    Biedro
    Gość

    Ja polecam węgiel z Rząśni na przeciwko stacji paliw od strony Pajęczna jest skład węglowy

    #13599
    jsk
    Gość

    Groszek tylko w Białej u Kałuży. Najlepszy jest z kopalni Julian. Wysokokaloryczny i spala się nie zostawiając prawie wcale popiołu.

    #13650
    ja
    Gość

    Brzeźnica zdecydowanie POLECAM

    #13813
    Grzegorz
    Gość

    Kopalnia Węgla Kamiennego PIAST 43-155 Bieruń ul.Granitowa 16 🙂

    #16290
    aneta_m
    Gość

    Jak najbardziej z Brzeźnicy!

    #16920
    marek
    Gość

    Najlepszy groszek jest w Pajęcznie na placu GS w ELBRUSIE

    #16978
    Jan
    Gość

    do marka. Raz tam kupilem i nie kupie wiecej.Miałem niemile doswiadczenia. Ale to jest moja osobista opinia

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 78)
  • Temat Dobry węgiel gdzie kupić??? jest zamknięty na nowe odpowiedzi.