R e k l a m a

Dobry zespół na wesele?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Dobry zespół na wesele?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 129)
  • Autor
    Wpisy
  • #38097 Reply
    GOŚĆ
    Gość

Tak jak w tytule proszę o informacje :)?

#38099 Reply
    klient
    Gość

Wszystko kwestia gustu. Byłem na weselu gdzie grał zespół za 8 tysiecy, fajnie śpiewali, mieli dobre oświetlenie i było ok. Jakiś czas wcześniej byłem na weselu gdzie grał DJ za ułamek tej kwoty i też było fajnie.

#38100 Reply
    justyna
    Gość

Ja polecam Babilon z Rusca i Debiut z Białej . Graja naprawdę super .

#38106 Reply
    Edyta
    Gość

Ja mogę polecić zespół RH+ ze Starej Brzeżnicy.

#38111 Reply
    Piotr
    Gość

Bierz BABILON byłem na kilku weselach gdzie grali i było super. Też chciałem ich na swoje ale nie mieli już wolnych terminów a byłem u nich z dwuletnim wyprzedzeniem

#38112 Reply
    ok
    Gość

Polecam Białe Kruki, nie wiem jaki jest koszt,ale grają najlepiej i wszystko o co goście poproszą,byłem na weselu w lipcu br.

#38114 Reply
    ona
    Gość

Również polecam Babilon… Ewentualnie Borowiki

#38117 Reply
    Amak
    Gość

Iron Maiden. A nie, czekaj…

#38124 Reply
    Młody
    Gość

Borowiki są OK.

#38125 Reply
    Michu
    Gość

Borowiki… To jak wy uważacie, że to dobre zespoły to te co ja odradziłem to jest najwyższy poziom artystyczny. Jak mogą się takie zespoły podobać.

#38127 Reply
    Młody
    Gość

Michu dla mnie Borowiki są Ok i wole ich niz lagapy ale nie powiedziałem, że są jacyś super.
    Wszystko zależy jaką kwotę ktoś przeznacza na zespoł.
    Z ciekawości Michu daj link do youtuba jakiejś super ekipy.

#38128 Reply
    Michu
    Gość

Borowiki jedyne co powinni zrobić to się rozwiązać.

#38135 Reply
    adam
    Gość

Nic do Borowików nie mam, gościu jako wodzirej bardzo spoko i muzyką dają radę. A @Michu dobrze, że szanujesz opinie ludzi mających inne gusta niż Ty 🙂

#38137 Reply
    Obserwator
    Gość

Baciary

#38147 Reply
    epj
    Gość

Vakans z pajęczna

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 129)
Odpowiedz do: Dobry zespół na wesele?
Twoje informacje

Na naszych stronach używamy technologii takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. Nasi zaufani partnerzy również mogą używać mechanizmu cookie na stronach TwojePajeczno.pl. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z nowymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności serwisu. 
Klikając przycisk „Akceptuję” zgadzasz się na postanowienia zawarte w Polityce prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close