R e k l a m a

Dobry zespół na wesele?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Dobry zespół na wesele?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 129)
  • Autor
    Wpisy
  • #38192 Reply
    Redakcja
    Keymaster

Na prośbę użytkownika @Michu usunięty został komentarz jego autorstwa oraz wypowiedzi z nim powiązane.

#40849 Reply
    Judyta
    Gość

U mnie grał zespół Nice z Brzeźnicy. Goście wybawili się super. polecam

#40906 Reply
    Anna
    Gość

Babilon super grają śpiewają prowadzą imprezę

#42293 Reply
    Sobotka
    Gość

Dokładnie – każdy ma inny gust, więc najlepiej wybierz sobie kilka konkretnych zespołów i pojedź ich posłuchać na żywo – ja tak zrobiłam. Wytypowałam kilka ofert zespołów, które znalazłam w sieci, a konkretnie na stronie ………….(adres usunięty przez administratora) i potem 4 pojechałam posłuchać i ostatecznie 1 udało mi się wybrać 🙂

#42294 Reply
    Henio
    Gość

W żadnym wypadku nie kierujcie się stronami internetowymi z rankingami zespołów.
    Zespół płaci tam miesięczny abonament. Administracja akceptuje tylko pozytywne komentarze a negatywne usuwa. Spróbujcie sami dodać negatywny komentarz dla zespołu, który ma dobre miejsce.
    Najlepiej popytać znajomych, pożyczyć od kogoś film z wesela lub posłuchać na żywo kilka zespołów i dowiedzieć się jaką muzykę grają i jak prowadzą zabawę.
    Na wesela nie polecam DJów. To nie ten typ imprezy.
    Uważać na pseudograjków, którzy kompletnie nie znają się na muzyce i potrafią popsuć wesele.
    To, że demo ładnie brzmi na stronie to zasługa studio nagrań. W rzeczywistości może to być totalne nieporozumienie. Więc warto się dobrze zastanowić nad wyborem.
    W okolicy ciężko będzie znaleźć dobry zespół(te brzmią tylko dobrze na stronie internetowej właśnie…)

#42297 Reply
    cos
    Gość

a ja nie polecam zespołu RH+ z Brzeznicy.Wokalistka “drze ‘się i wszystko ma być w/g niej.Niezbyt miło wspominam. cóż .

#44600 Reply
    Rob
    Gość

@Michu – Borowiki serdecznie pozdrawiają i życzą dużo grań.

#44601 Reply
    Ja
    Gość

Polecam zespół “Markiz” z częstochowy 😉

#44602 Reply
    Nokaut
    Gość

Borowiki! Może jakby światła mieli troszke lepsze, ale jeżeli chodzi o muzykę, o śpiew, nam się bardzo podobają .

#44603 Reply
    Rob
    Gość

Szanowni.

Przede wszystkim zespół weselny musicie dostosować do swoich gości. Jeżeli bierzecie zespół do słuchania podczas, gdy Wasi goście chcą poskakać – wesele będzie nieudane. Odwrotnie – również. Jeżeli zbyt dużo planujecie przebieg Waszego wesela – na pewno coś nie wyjdzie, bo planowana zabawa przestaje nią być.
    Dobrym źródłem informacji są kamerzyści i właściciele sal weselnych. Oni “przerabiają” wiele zespołów i dlatego mają porównanie. W pobliżu Pajęczna raczej nie ma sal, które promują własne zespoły, więc ich opinia jest warta wysłuchania.
    Nie pytajcie o zdanie samych zespołów, bo ich opinia jest automatycznie obciążona wyobrażeniem o samym sobie i zwykłym interesem. Strone internetowe i fora to przede wszyskim wypowiedzi samych zespołów zainteresowanych swoim wizerunkiem.
    Mam nadzieję, że swą wypowiedzią pomogę tym osobom, które planują wesele.

Wyrażając szacunek Czytającym, obecnym i przyszłym Klientom, a szczególnie życząc dużo pracy także naszej Konkurencji
    “Borowiki”

#44619 Reply
    monika
    Gość

Polecam zespół Vakans

#44622 Reply
    Xyz
    Gość

Byłem na weselu gdzie grał zespół BOROWIKI i była naprawdę udana impreza. Na moim grał LAGAP i goście byli zadowoleni, a i my jako młodzi również. Nie mają głupich zabaw co dla mnie było ważne. Pewnie z większością zespołów takie zabawy trzeba ustalić przed.

#44623 Reply
    andre
    Gość

Polecam zespół Armagedon z Kościelca – potrafią rozruszać każdego 🙂

#44690 Reply
    Olka
    Gość

Na moim weselu grał Armagedon – jak dla mnie za dużo krzyku wokalistki, co staje się bardzo męczące, a wręcz denerwujące. Jako gość miałam przyjemność bawić się przy zespole Borowiki – grzecznie zabawiają ludzi, miła atmosfera, ale jak dla mnie za dużo disco-polo. U mojej siostry grały Białe Kruki-cena za dwudniowe wesele w 2015 roku (umowa spisana 2,5 roku wcześniej) to 5700 zł + koszt wyprowadzenia z domu 500 zł… Zespół z ambitną muzyką na poziomie – niestety, a może i stety nie wykonuje utworów disco-polo, co niektórym się nie podoba. Kwestia gustu gości. Co najważniejsze grają, a nie puszczają podkład z dysku czy tam keyborda. Z zespołem Lagap też miałam przyjemność się bawić kilka razy – również grają, a nie puszczają, ogólnie pozostawili dobre wrażenie po weselu, bo ludziom się podobało. Wybór zespołu jest trudny, jednak należy pamiętać, że to goście mają się dobrze bawić i nawet jeżeli my nienawidzimy disco-polo, a oni się przy nim dobrze bawią, to musimy to jakoś przełknąć. I to by było na tyle mojego wywodu 🙂 życzę trafionych wyborów.

#44708 Reply
    miki
    Gość

Zespół Conect. Młode chłopaki i bardzo fajnie grają

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 129)
Odpowiedz do: Dobry zespół na wesele?
Twoje informacje

Na naszych stronach używamy technologii takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. Nasi zaufani partnerzy również mogą używać mechanizmu cookie na stronach TwojePajeczno.pl. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z nowymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności serwisu. 
Klikając przycisk „Akceptuję” zgadzasz się na postanowienia zawarte w Polityce prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close