R e k l a m a

Dobry zespół na wesele?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Dobry zespół na wesele?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 137)
  • Autor
    Wpisy
  • #38192 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Na prośbę użytkownika @Michu usunięty został komentarz jego autorstwa oraz wypowiedzi z nim powiązane.

    #40849 Reply
    Judyta
    Gość

    U mnie grał zespół Nice z Brzeźnicy. Goście wybawili się super. polecam

    #40906 Reply
    Anna
    Gość

    Babilon super grają śpiewają prowadzą imprezę

    #42293 Reply
    Sobotka
    Gość

    Dokładnie – każdy ma inny gust, więc najlepiej wybierz sobie kilka konkretnych zespołów i pojedź ich posłuchać na żywo – ja tak zrobiłam. Wytypowałam kilka ofert zespołów, które znalazłam w sieci, a konkretnie na stronie ………….(adres usunięty przez administratora) i potem 4 pojechałam posłuchać i ostatecznie 1 udało mi się wybrać 🙂

    #42294 Reply
    Henio
    Gość

    W żadnym wypadku nie kierujcie się stronami internetowymi z rankingami zespołów.
    Zespół płaci tam miesięczny abonament. Administracja akceptuje tylko pozytywne komentarze a negatywne usuwa. Spróbujcie sami dodać negatywny komentarz dla zespołu, który ma dobre miejsce.
    Najlepiej popytać znajomych, pożyczyć od kogoś film z wesela lub posłuchać na żywo kilka zespołów i dowiedzieć się jaką muzykę grają i jak prowadzą zabawę.
    Na wesela nie polecam DJów. To nie ten typ imprezy.
    Uważać na pseudograjków, którzy kompletnie nie znają się na muzyce i potrafią popsuć wesele.
    To, że demo ładnie brzmi na stronie to zasługa studio nagrań. W rzeczywistości może to być totalne nieporozumienie. Więc warto się dobrze zastanowić nad wyborem.
    W okolicy ciężko będzie znaleźć dobry zespół(te brzmią tylko dobrze na stronie internetowej właśnie…)

    #42297 Reply
    cos
    Gość

    a ja nie polecam zespołu RH+ z Brzeznicy.Wokalistka „drze 'się i wszystko ma być w/g niej.Niezbyt miło wspominam. cóż .

    #44600 Reply
    Rob
    Gość

    @Michu – Borowiki serdecznie pozdrawiają i życzą dużo grań.

    #44601 Reply
    Ja
    Gość

    Polecam zespół „Markiz” z częstochowy 😉

    #44602 Reply
    Nokaut
    Gość

    Borowiki! Może jakby światła mieli troszke lepsze, ale jeżeli chodzi o muzykę, o śpiew, nam się bardzo podobają .

    #44603 Reply
    Rob
    Gość

    Szanowni.

    Przede wszystkim zespół weselny musicie dostosować do swoich gości. Jeżeli bierzecie zespół do słuchania podczas, gdy Wasi goście chcą poskakać – wesele będzie nieudane. Odwrotnie – również. Jeżeli zbyt dużo planujecie przebieg Waszego wesela – na pewno coś nie wyjdzie, bo planowana zabawa przestaje nią być.
    Dobrym źródłem informacji są kamerzyści i właściciele sal weselnych. Oni „przerabiają” wiele zespołów i dlatego mają porównanie. W pobliżu Pajęczna raczej nie ma sal, które promują własne zespoły, więc ich opinia jest warta wysłuchania.
    Nie pytajcie o zdanie samych zespołów, bo ich opinia jest automatycznie obciążona wyobrażeniem o samym sobie i zwykłym interesem. Strone internetowe i fora to przede wszyskim wypowiedzi samych zespołów zainteresowanych swoim wizerunkiem.
    Mam nadzieję, że swą wypowiedzią pomogę tym osobom, które planują wesele.

    Wyrażając szacunek Czytającym, obecnym i przyszłym Klientom, a szczególnie życząc dużo pracy także naszej Konkurencji
    „Borowiki”

    #44619 Reply
    monika
    Gość

    Polecam zespół Vakans

    #44622 Reply
    Xyz
    Gość

    Byłem na weselu gdzie grał zespół BOROWIKI i była naprawdę udana impreza. Na moim grał LAGAP i goście byli zadowoleni, a i my jako młodzi również. Nie mają głupich zabaw co dla mnie było ważne. Pewnie z większością zespołów takie zabawy trzeba ustalić przed.

    #44623 Reply
    andre
    Gość

    Polecam zespół Armagedon z Kościelca – potrafią rozruszać każdego 🙂

    #44690 Reply
    Olka
    Gość

    Na moim weselu grał Armagedon – jak dla mnie za dużo krzyku wokalistki, co staje się bardzo męczące, a wręcz denerwujące. Jako gość miałam przyjemność bawić się przy zespole Borowiki – grzecznie zabawiają ludzi, miła atmosfera, ale jak dla mnie za dużo disco-polo. U mojej siostry grały Białe Kruki-cena za dwudniowe wesele w 2015 roku (umowa spisana 2,5 roku wcześniej) to 5700 zł + koszt wyprowadzenia z domu 500 zł… Zespół z ambitną muzyką na poziomie – niestety, a może i stety nie wykonuje utworów disco-polo, co niektórym się nie podoba. Kwestia gustu gości. Co najważniejsze grają, a nie puszczają podkład z dysku czy tam keyborda. Z zespołem Lagap też miałam przyjemność się bawić kilka razy – również grają, a nie puszczają, ogólnie pozostawili dobre wrażenie po weselu, bo ludziom się podobało. Wybór zespołu jest trudny, jednak należy pamiętać, że to goście mają się dobrze bawić i nawet jeżeli my nienawidzimy disco-polo, a oni się przy nim dobrze bawią, to musimy to jakoś przełknąć. I to by było na tyle mojego wywodu 🙂 życzę trafionych wyborów.

    #44708 Reply
    miki
    Gość

    Zespół Conect. Młode chłopaki i bardzo fajnie grają

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 137)
Odpowiedz do: Reply #45017 in Dobry zespół na wesele?
Twoje informacje