R e k l a m a

Dobry zespół na wesele?

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Dobry zespół na wesele?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 76 do 90 (z 137)
  • Autor
    Wpisy
  • #64676 Reply
    Galaxy
    Gość

    Kiedy wreszcie ktoś się odważy i przestanie płacić za wyżywienie zespołu na weselach. Czy wy jak idziecie do pracy dostajecie posiłki. To czysta granda brać takie pięniądze i bez skrępowania zajadać się jak goście, którzy zobowiązani są dać kopertę. No ok niech kanapek nie przynoszą, ale jeśli dostaliby trzy psiłki za mniejszą cenę? Sami powinni wnosić taką inicjatywę.

    #64761 Reply
    Galaxy
    Gość

    I co brak odzewu?

    #64769 Reply
    Manerka
    Gość

    Na naszej imprezie był Kuba z Playdjs – goście bawili się bardzo dobrze i będa przez długi czas miło wspominac impreze zdecydowanie mogę go wam polecić i to bez dwóch zdań.

    #64774 Reply
    Pilne
    Gość

    Zgadzam się też miałam Współpracy rh+ i też gościa się podobał jednak jak dla mnie za mało śpiewają disco polo a są takie fajne nowości teraz jeszcze super gra zespół remix z nowej Brzeźnicy i system z Kościelca jednak z tych 3 zespołów nr jeden jest remix

    #64777 Reply
    SISI
    Gość

    zespół z bialej extra bylam bawilam sie super

    #64778 Reply
    SISI
    Gość

    debiut z bialej extra

    #65201 Reply
    borzena
    Gość

    zdecydowanie maximuss

    #65203 Reply
    Galaxy
    Gość

    Tylko zespół „SKANDAL” ZDUŃSKA WOLA

    #65209 Reply
    rafi
    Gość

    gorąco polecam masive

    #65210 Reply
    Galaxy
    Gość
    #65212 Reply
    gość
    Gość

    Zespół „Szwagry” bodajże, gdzieś z okolic Wielunia chyba. 3 lata wstecz były wesela w rodzinie i grali, było ok. Zależy, kto i jakie klimaty preferuje. Powiedzmy, ze jeszcze w zeszłym roku zespół Bellatrix, spod Częstochowy. Ale podkreślam to rzecz gustu.

    #65231 Reply
    Iza
    Gość

    Zdecydowanie REMIX !!!

    #65387 Reply
    rafi
    Gość

    vakans byłem 3 tygodnie temu, kicha jak h…j nie polecam

    #65608 Reply
    Waldi
    Gość

    Only Remix!

    #66209 Reply
    Aniela
    Gość

    Ja bardzo polecam zespół Format, ten z łukowa. Grają naprawde znakomicie, mają dobre ceny, do tego po prostu widać, ze ta praca ich cieszy, a to nie jest tak często spotykane

Przeglądajasz 15 wpisów - od 76 do 90 (z 137)
Odpowiedz do: Reply #65387 in Dobry zespół na wesele?
Twoje informacje