R e k l a m a

Dramat dzieci

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
  • Autor
    Wpisy
  • #22612 Reply
    Matka
    Gość

    Dlaczego jeszcze nie opisaliście tego co się wyprawia w Białej?

    #22613 Reply
    REGAN
    Gość

    tv interwencja wkrótce będzie

    #22615 Reply
    Redakcja
    Keymaster

    Niestety dowiedzieliśmy się o zdarzeniu dopiero kilka godzin temu jednak z powodu święta artykuł zostanie opublikowany w środę. Wiemy, że sprawą zajęło się kuratorium, a sprawczyni przebywa na zwolnieniu lekarskim.
    Temat zostanie także szeroko opisany w jutrzejszym wydaniu tygodnika Kulisy Powiatu.

    #22616 Reply
    ONA
    Gość

    Szkoła w Białej to jakieś nieporozumienie. Jedna wielka klika nauczycielek, jedna drugą kryje. Jak już wychodzi problem to zamiatają pod dywan . Winą obarczają rodziców lub uczniów, przy czym same powołania do nauczania nie mają… czas najwyższy wymienić całą kadrę. Na takich co chcą uczyć i dla których praca z dziećmi to przyjemność a nie powód do wiecznego narzekania…

    #22618 Reply
    kaska
    Gość

    a co się stało???

    #22619 Reply
    JANEK
    Gość

    To dobrze, że KULISY POWIATU coś napiszą na ten temat, na pewno nie napisze na ten temat ta druga gazeta. Redaktorem i szefem jest gościu, którego ciocia jest dyrektorem szkoły w Białej. On sam ma umowę z gminą RZĄŚNIA NA NAGŁAŚNIANIE IMPREZ(tzn podstawia mikrofony, i cały sprzęt na imprezki w gminie RZĄŚNIA, bez przetargu , ma układ w gminie , bierze niemałe pieniądze za to) NIE MYŚLCIE ŻE TA DRUGA GAZETA NAPISZE PRAWDĘ O SZKOLE I O GMINIE RZĄŚNIA. PISZE NA PEWNO RZECZY WYGODNE DLA NIEKTÓRYCH OSÓB

    #22620 Reply
    Opus
    Gość

    A g… to kogo obchodzi. Chodzi o to co sie teraz stalo w tej szkole?

    #22621 Reply
    JANEK
    Gość

    CHODZI O RZETELNOŚĆ PRZEKAZU INFORMACJI.

    #22622 Reply
    fajna
    Gość

    a co się stało? ja o niczym nie słyszałam?

    #22623 Reply
    nie_mogę
    Gość

    podobno nauczycielki sprzedawały uczniom metaamfetamine :X

    #22628 Reply
    fajna
    Gość

    to żart? w podstawówce?!

    #22635 Reply
    ONA
    Gość

    Podobno jedna z nauczycielek uderzyła ucznia… Żeby było ciekawiej jej problemy nie sięgają tygodni wstecz lecz lata… wszyscy wiedzieli, nikt nie reagował… standard.

    #22640 Reply
    Była uczennica
    Gość

    No to już wiem o kim mowa. Ta kobieta znęcała się nad moją koleżanką z klasy. Tacy ludzie jak ona nigdy nie powinni zostać nauczycielami. Myślałam, że ją już dawno wyrzucili.

    #22646 Reply
    koza
    Gość

    tak, znam tą kobietę mnie też uderzyła gdy chodziłam tam do szkoły, tylko moi rodzice nic z tym nie zrobili, ale najwyższy czas

    #22647 Reply
    ulatowska
    Gość

    Przecież tam nic się nie stało. Sprawę szybko wyciszą, władze gminy powiedzą, że nie było problemu i to nie ich wina tylko, to oni są poszkodowani i zaszczuci. Reszta plebsu uzna, że wszyscy nagłaśniają problem, bo mają w tym interes. I życie będzie toczyć się dalej w cudownej gminie. Większość mediów nic nie napisze o sprawie, bo przecież głupio pisać źle o chlebodawcy.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 19)
Odpowiedz do: Reply #22623 in Dramat dzieci
Twoje informacje