R e k l a m a

Droga Pajęczno-Biała

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #10032 Reply
  jsk
  Gość

  Zastanawiam się kiedy wreszcie Starostwo weźmie się za robotę i skończy naprawiać ten odcinek ? Rozgrzebaliście , stworzyliście niebezpieczeństwo na drodze / kierowcy jeżdżą po nie swoich pasach omijając dziury / i myślicie , że coś dobrego robicie. Nawet przypilnować wykonawcy nie potraficie ??? Co za głowa to wymyśliła żeby nawyrzynać dziur na odcinku kilku kilometrów i zostawić to na nie wiadomo jak długi czas. Skandal ! Do roboty starostowie !

  #10041 Reply
  Redakcja
  Keymaster

  Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu radny Marcin Ławniczek również zadał pytanie o ten odcinek drogi.
  Wkrótce zamieścimy wideo w którym znajdziesz dokładną odpowiedź.

  Jednak w wielkim skrócie – okazuje się, że zatrudniona do remontu firma nie wywiązała się z umowy i zostaną w stosunku do niej wyciągnięte konsekwencje prawne. Jeśli firma do końca tygodnia nie położy asfaltu, z wolnej ręki zostanie wybrana firmą która dokończy rozpoczęty remont.

  #10145 Reply
  Smyk
  Gość

  Głupotą jest to, że w przetargu wygrywa firma, która zaoferuje najniższą cenę. Wiadomo ze będzie oszczędzać na wszystkim a w szczególności na materiale i wykonaniu o wypłacie dla pracowników nie wspomnę!! PATOLOGIA, która toczy ten kraj a na prostym odcinku Biała Pajęczno najlepiej ukazane. Nie dość że droga dawno do remontu to jeszcze zatrudnieni zostaną partacze, którzy za przeproszeniem nasr*ją tych placków i jeszcze tego nie potrafią zrobić dobrze. Oto Polska właśnie!

  #10146 Reply
  gigi
  Gość

  Kto zarządza tymi drogami w tym Starostwie? >Ta osoba powinna podać się do dymisji.
  Dlaczego zleca się prace firmie uprzednio nie sprawdzając jej?
  Jak można wyciąć równolegle dwa pasy jezdni zostawiając, pośrodku kilkanaście centymetrów starego asfaltu?< w ten sposób stwarza się zagrożenie wypadkowe.Oznaczenie drogi bardzo słabe, słupki powywracane.Jakość wykonywanej pracy bardzo słaba.Asfalt wycięty „z grubsza” a obok dziury zostawione? Po co tak robić skoro po zimie będzie to samo. Ludzie! >że tam nie było jeszcze wypadku.(pewnie firma niedostała przelewu zaliczki za prace wstępne i się zwinęła) < tak wiemy niema pieniędzy, oczywiście <ale na nowe biura(w budynku starego POGOTOWIA) dla ARiM ROLNICTWA PIENIĄDZE SĄ, a na drogi niema?!Starostwo trwoni kasę na administrację> niedługo wybory> wybierajmy z głową!

  #10147 Reply
  zx
  Gość

  Gdzie ten film ?, może wstydem załatają ? Trzeba to zamieszczać, jak będą twarze, to szybceij może zrobią.

  #10205 Reply
  kyms
  Gość

  a jeśli Polska to ta dziurawa droga relacji Biała- Pajęczno… :/

  #128822 Reply
  janek
  Gość

  Jest super teraz?

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
Odpowiedz do: Droga Pajęczno-Biała
Twoje informacje