R e k l a m a

Działka budowlana Dylów A

Pajęczno Forum Ogłoszenia Działka budowlana Dylów A

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
 • Autor
  Wpisy
 • #66115 Reply
  Katarzyna
  Gość

  Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Dylów A w niedalekiej odległości od Dylów Szlachecki i Pajęczno. Cena 60 660 PLN
  Działka o powierzchni 1011 m2 w kształcie prostokąta, zlokalizowana w drugiej linii zabudowy, media: woda i prąd woda w drodze.
  Bezpośrednio przy działce przystanek autobusowy.
  Bliskość szkoły, przedszkola, sklepów jak i terenów rekreacyjnych.
  Zapraszam do kontaktu tel. 603993223

  #66139 Reply
  Wiktor
  Gość

  Nikt normalny się nie wybuduje w Dylowie 🙂

  #66143 Reply
  Katarzyna
  Gość

  Way?

  #66144 Reply
  juzio
  Gość

  @Katarzyna – co to za język? hahaha ;p

  #66145 Reply
  Katarzyna
  Gość

  O co chodzi z Dylowem jakieś słowo wyjaśnienia?

  #66158 Reply
  OSOBA BEZSTRONNA
  Gość

  odp:do WIKTOR
  Można zawsze pobudować się w kierunku Niwisk pod cementownią, albo pod zwałowiskiem na Będkowie:). Ładne tereny okolic PAJĘCZNA to: DYLÓW A, LIPINA, SIEDLEC, ŁĘŻce, PAJĘCZNO niema się gdzie rozbudować a te wyżej wymienione tereny otoczone są LASAMI , są ekologiczne a przede wszystkim znajdują się blisko PAJĘCZNA

  #66161 Reply
  Katarzyna
  Gość

  No właśnie a działka na sprzedaż jest w Dylowie A Polecam!!

  #66162 Reply
  Rafi
  Gość

  Jak czytam o bliskości szkoły ,przedszkola i sklepów to pytam gdzie one tam są ? Zamiast wypisywać takie bzdury lepiej obniżyć cenę do realnej i może wtedy ktoś to kupi.

  #66164 Reply
  Grzegorz
  Gość

  wiesz Rafi, bliskość to jak się okazuje pojęcie względne, są one w niedalekiej odległości ale baz przesady a co do ceny to faktycznie jak na Dylów A to dość wysoka

  #66191 Reply
  Katarzyna
  Gość

  Są plany wejścia deweloperów w ta okolicę i wtedy działki będą jeszcze droższe:)

  #66192 Reply
  Developer
  Gość

  Katarzyna żaden developer nie kupi działki na Dylowie A, oprócz tego że ludzie są tam dziwni to całkiem niedaleko masz wysypisko śmieci.

  #66193 Reply
  epaj@wp.pl
  Gość

  Dylów A jest spokojny i urokliwy ale bliskosc szkoł i sklepu to raczej majac na mysli poruszanie się autem. Na nogach/rowerem dziecka bym nie pusciła do szkoly/sklepu przez las. Nie ma chodnika ani kanalizacji! Najbliższy sklep”Rybka” na 22 lipca:(
  Kolejna sprawa to cala strona miejscowosci przy strumyku to błota. Ludzie podnosza teren, utwardzaja pod sprzedaz ale to nie sa tereny pod zabudowe(chyba ze na wlasne ryzyko) Jako dziecko pamietam że ciagnikami się nie dalo tam przejechac i jezdzili dookola na dylow szlachecki do swoich pól.
  Odnosnie oferty: druga linia zabudowy nie jest atrakcyjna. Wiąże sie ona z dużymi kosztami przyłącza pradu, wody, utwardzenia drogi dojazdowej,odnieżania zimą i jesli pierwsza linia jest juz zabudowana to mamy bliskie sasiedstwo.
  Z tego co wiem to linia zabudowy w Dylowie wg planu zagospodarowania nie jest duza(w pewnych miejscach konczy sie za stodolami )Wiec nawet deweloperzy nie pomogą.

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
Odpowiedz do: Działka budowlana Dylów A
Twoje informacje