R e k l a m a

Działka budowlana pajęczno!!!

Pajęczno Forum Ogłoszenia Działka budowlana pajęczno!!!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 37)
 • Autor
  Wpisy
 • #45429 Reply
  Bob
  Gość

  Witam. Założyłem ten temat aby dowiedzieć się czy w pajęcznie są na sprzedaż działki pod budowę domu? Kto handluje ? Jak szukać?

  #45944 Reply
  Jerzy
  Gość

  działka budowlana do sprzedaży o powierzchni 1105 m2 w rejonie jeziora Matusowiec,
  tel. 693 607 060

  #45945 Reply
  XyZ
  Gość

  Pytać w gminie o przetargi?

  #45950 Reply
  epaj
  Gość

  Dobrym zrodlem informacji jest biuro nieruchomosci w pajecznie(choc wiadomo ze w przypadku tranzakcji trzeba zaplacic jakas prowizje)Pojawiaja sie ogloszenia na twojepajeczno, e-pajeczno albo OLX. Wszystko tez lezy jaka interesuje cie lokalizacja i ile arow sie satysfakconuje.Na osiedlu matusowiec wystarczy podjechac autem i jest mnostwo szyldow na dzialkach z napisem sprzedam-trzeba dzwonic i sie dopytywac.Na starym Pajecznie sa tez wolne dzialki miedzy zabudowaniami(pytac sasiadow albo łazikow ulicznych, zazwyczaj dobrze zorientowani)
  Sednia cena za 10 ar to od 50-60 tys w gore.Zalezy od lokalizacji(w centrum x 2 nawet 4 )Znajda sie szalency ze wołaja na obrzezach 130-150 tys(stoja te dzialki od wielu lat a wlasciciele reklamuja gdzie moga, liczac na jakiegos glupka)Wazne zeby dzialka posiadala media(najlepiej na dzialce bo w ulicy to kolejne 10 tys za wprowadzenie wody, pradu i kanalizacji na posesje)
  Ja swoja dzialke szukalem kolo roku.Warto sie nie spieszyc bo decyzja na cale zycie.
  Owocnego szukania swojego miejsca na starosc:)

  #45956 Reply
  renata
  Gość

  szukać najlepiej olx , alegro, otodom, itd, dobre miejsce niższy podatek wiejskie okolice, do 5 km od Pajęczna (zależy kto co lubi, i co sobie ceni), Pajeczno miejski zgiełk itd ale to kwestia wyboru, bardzo ważne jest to czy do działki prowadzi droga asfaltowa,( W Pajęcznie na osiedlach, a tym samym w innych okolicach, gdzie nie istnieje droga asfaltowa na pewno nie będzie tej drogi za 20 lat patrząc na budżet gminy, a istniejące drogi na pewno szybciej będą naprawione niż wybudowane nowe,tłuczenie nowego auta po wybojach do nowo wybudowanego domu= porażka<w tych miejscach ceny działek automatycznie idą w dół). Ważne jest też to czy na działce znajdują się media, bo gdy ich nie ma śmiało, można zbić cenę o 10tys w dół przy zakupie działki,(dodatkowy koszt założenie mediów), jeszcze lepiej gdy działka jest ogrodzona, odchodzi koszt ogrodzenia itd, trzeba naprawdę szukać, szukać i porównywać,życzę powodzenia.Szukałam 2 lata znalazłam, jestem zadowolona

  #45965 Reply
  tomek
  Gość

  Tak Renata ma racje, patrząc na te nowe osiedla które kilkanaście lat temu powstały w Pajęcznie, żadne nie ma drogi asfaltowej i chyba długo jeszcze nie będzie miało.A szkoda bo nowy dom w polu bez drogi asfaltowej to…..:(

  #45967 Reply
  Gzik
  Gość

  „Pajęczno – miejski zgiełk”… A sie usmiałem 🙂

  #45968 Reply
  ider
  Gość

  W Pajęcznie nie ma fajnych ,dobrze zlokalizowanych działek w atrakcyjnych cenach.

  #46013 Reply
  ilona
  Gość

  Ile kosztuje w Pajęcznie podłączenie prądu do działki?

  #46014 Reply
  Kafar z patrzykowa
  Gość

  10 minut strachu 🙂

  #46102 Reply
  mieszkanka
  Gość

  Czas oczekiwania przyłacza do roku czasu, od zlozenia wniosku!Koszt ok 3 tys i wyzej(zalezy czy trzeba slup wstawic itp.)

  #46277 Reply
  Martna
  Gość

  W Rząśni jest biuro nieruchomości, które ogłasza się w IPP. Warto zadzwonić i popytać może pomogą. Za ich pośrednictwem kupiłam działkę w Rząśni.

  #46279 Reply
  Ja
  Gość

  Do Renaty
  Działka z drogą w puzzle przyłącza ogrodzenie może jeszcze z nowym domem i garażem i nowiutkie bmw i to wszystko za 20 tys. I z tego jeszcze możesz urwać 10 tys.
  Powodzenia w szukaniu

  #46299 Reply
  Renata
  Gość

  odpowiedź do: ja
  Proszę czytać tekst ze zrozumieniem, powodzenia w szukaniu:)

  #46301 Reply
  Teodorrr
  Gość

  Widziałem ogłoszenie w Czerkiesach o sprzedaży działek budowlanych. Dzwoniłem i cena jest przystępna a i okolica urocza.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 37)
Odpowiedz do: Działka budowlana pajęczno!!!
Twoje informacje