R e k l a m a

Dziękuje POlitycznym trollom

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Dziękuje POlitycznym trollom

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
  • Autor
    Wpisy
  • #89518 Reply
    Wyborca
    Gość

    Witam jak w temacie chciałbym podziękować POlitycznym hejterom za to że dzięki wam mam motywację namawiać oraz Głosować na PiS szczególnie na panią Pieluchę.. DZIĘKUJE

    #89519 Reply
    Suwener
    Gość

    To prowokacja pieluchowcow. Nie mają się już czego złapać. Zaliczają wtopę za wtopą a koryto szkoda stracić.

    #89520 Reply
    Michał
    Gość

    No jeżeli ty takiej motywacji potrzebowałeś to przyjdź pod moje drzwi i spróbuj mnie przekonać do głosowania na Pampersa. Obiecuję że nie będziesz już tym samym człowiekiem. Swoją drogą, to ładnie ci odjeb…ło Wyborco.

    #89521 Reply
    Jan
    Gość

    Suwener o kim ty mówisz. Wtopę to zaliczają inni, a zazdrość ich zżera niesamowicie. Najlepszym przykładem jest zerwanie plakatu Pani Poseł Beaty na jej posesji. Pani Poseł Beata to idzie w tych wyborach jak „strzała”. Pięknie tak trzymać.

    #89523 Reply
    Sołtys
    Gość

    Czy taki ktoś bez wykształcenia powinien być prawodawcą?

    #89527 Reply
    Jan
    Gość

    Sołtys w życiu liczy się praktyka. „Praktyka czyni mistrza”. W dzisiejszych czasach mgr przed nazwiskiem może mieć każdy, nawet przeciętnie inteligentny człowiek. Więc nie wiem dlaczego komuś sugerujesz, że ktoś musi skończyć studia?

    #89530 Reply
    Suwener
    Gość

    Nikt nic nie musi, ale jak chce być posłem, prawodawcą to powinien. Nie musi być procesorem ale powinien mieć pojęcie o prawodawstwie, ekonomii czy socjologii. Beata udowodniła nie raz że nie ogarnia projektów ustaw, patrzy jak głosuję prezes. Widziałeś w tej kadencji jakieś jej wystąpienie, wywiad, jakiś projekt ustawy. Takiego chcesz mieć reprezentanta Stąd.

    #89536 Reply
    Big
    Gość

    A durny michal nadal w swym betonowym swiecie pierze glowa w mur i mysli ze ktos sie go przestraszy malego pryszvzatka

    #89587 Reply
    Michał
    Gość

    A ty jesteś kaplatym bałwanem że zwisem do kostek.

    #89588 Reply
    Wyborca
    Gość

    Michał widać że prezentujesz język POkoju miłości i tolerancji

    #89674 Reply
    Socjolog
    Gość

    Sprzedawczykowa jak będzie pisać takie głupoty to wykończy Beatę, a może już ją załatwiła. Samoobrona miała taki cel, zniszczyć PiS od środka, a Beata dała się nabierać

    #89676 Reply
    Patryk
    Gość

    Też tak słyszałem, zresztą widać to po ich działaniach. Oficjalnie za a po kątach plują na Beatę. Samoobrona zawsze tak miała a sprzedawczykowa w tym bryluje. Dziwię się że Beata tego nie widzi i pozwala na to.

Przeglądajasz 12 wpisów - od 1 do 12 (z 12)
Odpowiedz do: Reply #89521 in Dziękuje POlitycznym trollom
Twoje informacje