R e k l a m a

Dzień kobiet Pajęczno dla wybranych… Niestety

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Dzień kobiet Pajęczno dla wybranych… Niestety

  • This topic has 24 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 1 year temu by Mieszakniec.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
  • Autor
    Wpisy
  • #117841 Reply
    Mieszakniec
    Gość

    Zamiast na hali zrobić byłoby dużo ludzi a tak drogie panie…..i paniowie

    #117842 Reply
    Pablo
    Gość

    A ja mam inne pytanie? Dla czego od lat organizuje się Dzień Kobiet, a nie organizuje się nic z okazji dnia Mężczyzn?

    #117843 Reply
    Fiministyczna logika
    Gość

    Bo dyskryminować można tylko mężczyzn

    #117844 Reply
    Prawda
    Gość

    Tak samo jest z emeryturą. Facet musi pracować 5 lat dłużej , a kobietom i tak źle. Przeciez tylko kobiety moga być dyskryminowane w społeczeństwie.

    #117846 Reply
    Bronek
    Gość

    Bo to tylko dla pisiorów, tak jak na spotkaniach z kaczorem. Nie dla psa kiełbasa.

    #117849 Reply
    Iwona
    Gość

    Dla wybranych i jeszcze pewnie większość to pracownicy urzędu?

    #117850 Reply
    Adam
    Gość

    Organizacja dnia kobiet to tak chyba nie z myślą o kobietach, a żeby się coś odbyło?

    #117857 Reply
    Kamila
    Gość

    W Działoszynie potrafią.

    #117858 Reply
    RTD
    Gość

    A jest jakiś Dzień Kobiet w Pajęcznie? 😳 Nic o tym nie słychać.

    #117859 Reply
    Jolka
    Gość

    No dla kobiet które potrafiły odebrać sobie bilet.A w Działoszynie znowu gwiazdy z dicho Polo co i w kurniku za kasę zagrają. W Pajęcznie gra artysta którego na chalach sportowych nie doświadczysz.

    #117860 Reply
    Fiona
    Gość

    Hale sportowe po pierwsze są dostosowane do uprawiania sportu a nie od koncertów. Bo Nic tam nie słychać.
    I Jak byś Mądra kobieto była z Pajęczna to byś wiedziała że to kino ma niewiele ponad 120 miejsc,a na disco polo to tylko do dzidoszyna.

    #117861 Reply
    Kasia
    Gość

    Jakoś w latach ubiegłych był Dzień Kobiet na hali, było słychać, widać i było bardzo fajnie.
    Trzeba chcieć.
    A jak nie to nie nazywać kameralnego koncertu dla 120 osób imprezą na Dzień Kobiet w gminie ponad 10 tysięcy ludzi.

    #117863 Reply
    Frog
    Gość

    A może Piotruś z okazji Dnia Kobiet zorganizuje cos w kościele np: koncert kolęd 🙂

    #117874 Reply
    Przemo
    Gość

    Wydaje mi się, że imprez wycelowanych w facetów jest zdecydowanie więcej niż dla kobiet, wydarzenia sportowe itp. Ale jeśli któryś chce zawsze może iść do burmistrza i poprosić o tulipana ..

    #117898 Reply
    Ada
    Gość

    No i teraz nie wiem czy serio jest w Pajęcznie dzien kobiet czy sobie znowu z Mielczarka żartujecie.
    Na stronie gminy i facebooku nie ma żadnej informacji!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 25)
Odpowiedz do: Reply #117898 in Dzień kobiet Pajęczno dla wybranych… Niestety
Twoje informacje