R e k l a m a

Dzień kobiet

  • This topic has 31 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 5 years temu by Kolega.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 32)
  • Autor
    Wpisy
  • #81680 Reply
    rejczel
    Gość

    skąd nie z kąd !!!! Głąby!!!

    #81681 Reply
    Ola
    Gość

    Pajęczno schodzi na psy…żal…

    #82201 Reply
    kobieta
    Gość

    jak Wam sie podobał Dzien Kobiet

    #82205 Reply
    Pusia
    Gość

    Zależy gdzie??? Mnie tam się podobało tam gdzie byłam ☺

    #82228 Reply
    Xxxxxxx
    Gość

    W Pajęcznie było fajnie

    #82230 Reply
    Józef
    Gość

    Co było fajne w Pajęcznie?

    #82251 Reply
    Ewa
    Gość

    W Rząśni byłoby całkiem fajnie gdyby nie tragiczne nagłośnienie.
    W Pajęcznie bardzo bardzo biednie, mało kto chyba znał tego pana bo przyszło malutko kobietek.
    Najlepiej jak zawsze w Działoszynie chociaż w latach ubiegłych był lepszy poczęstunek 🙂

    #82252 Reply
    Miasto
    Gość

    Szacun że wszędzie byłaś 😂 Za tym poczęstunkiem jak sądzę jeździłaś? Karynowo trochę.

    #82253 Reply
    Ewa
    Gość

    Jestem mieszkanka gminy Pajęczno, a u nas zbyt wielu atrakcji nie ma więc korzystam z tego co jest w okolicy 😊
    Dużo kobietek tak robi 😉

    #82307 Reply
    Kazia
    Gość

    Ja tam jestem prosta kobita i mi trzeba disco-polo, a nie jakieś aktory dziwne – a co z tego, ze on grał u Wajdy, Kutza, Koterskiego… a mogł se grać nawet u samego Spielberga, powiadam wam że 8 marca potrzebuję disco-polo!

    #82313 Reply
    Aneta
    Gość

    Ja byłam tylko w Rząśni i w Pajęcznie no i zgadzam się z Ewą że w Rząśni o wiele lepiej.
    Co z tego że pan Rozmus grał u tych reżyserów o których wspomina Kazia skoro mało kto go kojarzy szczególnie z młodszego pokolenia. Jeśli chciałabym zobaczyć dobrego i fajnego aktora to pojechałabym do teatru. W dzień kobiet chce się rozerwać i nasz wójt w Rząśni stanął na wyskości zadania bo było bardzo fajnie. Poczęstunek to też dobry pomysł bo można przy kawce porozmawiac ze znajomymi i nie trzeba od razu uciekac do domu.
    Myślałam że wasz nowy burmistrz w Pajęcznie zrobi coś innego i fajnego zeby się wykazać a było gorzej niż rok temu. Ludzi też malutko ale w sumie to się nie dziwie.

    #82413 Reply
    Katia
    Gość

    Nowy burmistrz PajęcNa nawet życzeń „chyba” nie złożył mieszkankom ? Tak mi się wydaje bo nigdzie nie widziałam i troszkę się zawiodłam ,bo poprzednik zawsze o kobietach pamiętał 💪 Mam to czego chciałam 🤦 chciałam zmiany to mam 🤷

    #82414 Reply
    Ania
    Gość

    Sołtysom za to złożył z okazji ich dnia w ipp😁

    #82418 Reply
    Fredek
    Gość

    Ciekawe ile nas to kosztowało…? Przygockiemu fakturę wystawił…? Przyjdzie pora to się dowiemy…?

    #82421 Reply
    Ania
    Gość

    Nie zapominajmy o reklamie wieczoru walentynkowego i reklamie dnia kobiet w ipp. Też pewno za darmo nie było. A jak te reklamy majac sluzyc mieszkańcom?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 16 do 30 (z 32)
Odpowiedz do: Reply #81619 in Dzień kobiet
Twoje informacje