R e k l a m a

Dzisiaj kończy się stan zagrożenia epidemicznego

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Dzisiaj kończy się stan zagrożenia epidemicznego

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #121363 Reply
  Zdelegalizować Lewactwo
  Gość

  Jak w temacie i jak covidioci co zrobicie ze swoimi certyfikatami niewolnictwa a może dalej chcecie uczestniczyć w tym cyrku i szczepić się testowymi szprycami przecież firmy farmaceutyczne muszą zarabiać szkoda tylko że nigdy nie poznamy tajnych rozmów z Ursulą Von Der Layen i szefem Pfizera ale to drobiazg taki sam jak POsłowie patoopozycji zwłaszcza lewactwa którym oprócz segregacji sanitarnej marzyło się wsadzanie ludzi do więzień i nazywanie ich bestiami…..(a przecież moje ciało mój wybór) https://wprawo.pl/posel-lewicy-o-szczuciu-na-niezaszczepionych-to-byl-blad-grzegorz-braun-komentuje-przyszedl-czas-refleksji-ida-wybory/

  #121365 Reply
  Felczer
  Gość

  Przecież pis nas wpędził w to dziadostwo, 200 tysięcy nadmiarowych zgonów, przekręty na miliony, respiratory itd. Czemu jeszcze nikt nie siedzi jak tacy prawi?

  #121367 Reply
  Zdelegalizować Lewactwo
  Gość

  Boli was covidioci prawda 😁

  #121368 Reply
  Gornik
  Gość

  Na szczęście poparcie pisu leci na łeb. Kaczor się dwoi i troi ale to nic nie pomoże. Na łapówki już nie ma kasy, propaganda nie działa, konwencja w Turowie nie pomogła. Jak można robić konwencję w Turowie jak pis nie dopilnował obowiązków. Po pierwsze największa katastrofa w kopalni odkrywkowej w 2016 roku a prezes bawił się w Pajecznie w tym czasie, po drugie prezesi załatwiając koncesje nie dopilnowali zgód środowiskowych i na siłę przepchnęli koncesję i teraz są problemy. Zawada, Żuk itd. To nie wina Niemiec czy Czech.

  #121370 Reply
  Zdelegalizować Lewactwo
  Gość

  Gornik POcieszę ciebie jak zobaczysz wynik sondażu po wyborach 🙂

  #121371 Reply
  Marburg
  Gość

  2025 jest zaplanowana następna pandemia przez WHO a więc bydło w kagańcach znowu wylegnie na ulice.

  #121372 Reply
  Kasa kasa kasa
  Gość

  Oczywiście że wylęgnie nowa PLANdemia mafie farmaceutyczne nie zrezygnują z miliardowych haraczu zbudowanego na strachu…

  #121373 Reply
  Polak
  Gość

  Dopóki Polacy nie przebudzą się i nie wybiorą polskiego rządu tak będzie. Ani Tusk ani Kaczynski, to koledzy z Magdalenki których usadzal Kiszczak. To ciąg dalszy trochę innego PRL. Wszystko rozkradzione i sprzedane. Dokąd będziecie dawać się dymać.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
Odpowiedz do: Dzisiaj kończy się stan zagrożenia epidemicznego
Twoje informacje