R e k l a m a

ekspert PiS na temat wyborów

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego ekspert PiS na temat wyborów

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 44)
  • Autor
    Wpisy
  • #95478 Reply
    zły
    Gość

    w końcu w mediach pojawiła się w prawdzie nie najświeższa jednak bardzo rzetelna opinia na temat wyborów korespondecyjnych, trudno się w tej sprawie z szanowaną działaczką PiS:

    co o tym sądzicie?

    #95482 Reply
    Ołówek
    Gość

    Sam sobie znajdziesz i wstawisz tutaj co mówiła Platforma w 2015 roku na temat wyborów korespondencyjnych, czy Ci pomóc??

    #95484 Reply
    zły
    Gość

    proszę Ołówek pomóż mi bo sam nie dam sobie rady ;(

    #95488 Reply
    Wyrwany laptop
    Gość

    Zły wy wszyscy w KODziarstwie jesteście odrealnieni czy tylko ty POwiedz jakie państwo teoretyczne miało wtedy powody do przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych czy był już wtedy koronawirus 🤔 dlaczego wtedy byli orędownikami przeprowadzenia takich wyborów

    #95491 Reply
    Ołówek
    Gość

    Widzisz @zły, człowiek rozumny poszukał by sobie w 3 – 4 różnych źródłach informacji na interesujący go temat, i na tej postawie wyrobił sobie zdanie.
    Nie gniewaj się, ale łykasz wszystko co wychodzi z POKO niczym prawdę objawioną. Nie pierwszy to już raz w/w partia zmienia zdanie o 180 stopni. Tak było i z uchodźcami, związkami partnerskimi i teraz z głosowaniem korespondencyjnym.

    Poniżej link do wiadomości Onetu z 2014 roku na temat właśnie takiego głosowania. Jest tam również bardzo ciekawy akapit z oświadczeniem ówczesnego Trybunału Konstytucyjnego (zdominowany przez PO i SLD) o legalności takiego głosowania.

    wiadomosci.onet.pl/kraj/po-glosowanie-korespondencyjne-dla-wszystkich-od-2015-r/dmqtw

    Widzisz, K. Pawłowicz może wreszcie poszła po rozum do głowy i dziś popiera takie głosowanie. Twoja ulubiona platforma jest dziś przeciw, bo jej kandydatka w wyborach tzw. Bronek w spódnicy, ma już tylko 11% poparcia.
    Im wcale nie chodzi o ludzi biorących udział w takim głosowaniu. Przy tak niskim poparciu społecznym Platforma przestaje istnieć w takim kształcie jak obecnie więc zostaje tylko nawoływanie do buntu i anarchii. Ilu to posłów obecnej PO poszłoby w odstawkę.

    #95492 Reply
    zły
    Gość

    z wami jest coś nie tak, gdzie napisałem, że popieram PO?

    gardzę nimi tak samo jak pisem, pis na nawet tą przewagę, że nie zmienia nazwy pomiędzy kadencjami tak jak obsrane PO czy jak to gówno się teraz nazywa

    chodzi mi tutaj o samą hipikryzję, ta banda świń (politycy) zawsze robią to co im pasuje a nie to co jest dobre dla kraju

    a tutaj widać że karakan kaczyński boi się, że po koronawirusie mu się część elektoratu przekręci i prezydent – długoPiS drugi raz nie przejdzie. poza tym to co się dzeje w służbie zdrowia również wywali ten rząd na plecy, 2 mln na propagandę zamiast na szpitale u progu zbliżającej się epidemii? brawo!

    a to co pis zrobił z telewizją publiczą to już jest kryminał

    i jeszcze raz: jestem osobą APOLITYCZNY, to, że krytykuję pis nie znaczy że popieram po, lewice, Korwina albo cokolwiek innego, tak trudno to zrozumieć czy w waszej hejterskiej gadce z automatu uznajecie każdego krytykującego pis za PeOwca?

    Ołówek – cały czas czekam na obiecane linki

    #95493 Reply
    zły
    Gość

    PS: sorry, dałeś linka, nie zauważyłem na początku bo mi się nie podświetlił.

    dowidzi to tylko, że obie partie są tak samo niegodne zaufania i zmieniają swoje zdanie w zależności od swoich potrzeb jak chorągiewki. gardzę POPiS’em

    #95494 Reply
    tefałen
    Gość

    Czyli zły rozumiem że jesteś za anarchia 😂

    #95495 Reply
    zły
    Gość

    tefałen – więc jest tylko pis/po/anarchia? nie ma innych opcji?

    od POPiSu może i lepsza byłaby anarchia? pożyjemy zobaczymy, jak przetrwamy wirusa to może doczekamy faktycznie anarchii, gospodarka padnie, nie będzie pracy, ludzie wyjdą na ulicę… benzynia taniutka to nie będzie problemu z koktajlami mołotowa, spłonąłby cyrk przy wiejskiej, marzenia Brunona K. wreszcie by się spełniły…

    rozmarzyłem się 😀

    #95496 Reply
    radca
    Gość

    To teraz idź ze swoimi marzeniami rozwieszać plakaty o swoich fantazjach 😂

    #95498 Reply
    Ołówek
    Gość

    Mówisz @zły że jesteś apolityczny ale wstawiasz hipokryzje tylko jednej strony, a druga, jak sam zauważyłeś, jest niewiele lepsza. Ale mniejsza z tym.

    Co do TVP.
    Jaki kryminał?? Zawsze to była instytucja polityczna. Zawsze. Dziennikarze też chodzą na wybory i „skreślają” swoich kandydatów. Więc w swoich materiałach będą negatywnie gadać na swoich ulubionych polityków, czy tych z przeciwnego obozu??
    2 mld zł dla TVP to skutek wypowiedzianych przez Tuska słów, aby ludzie nie płacili abonamentu. Metodologia miała być taka sama jak z pozostałymi polskimi zakładami. Doprowadzić do upadłości i sprzedać za bezcen. Poprzednia ekipa była świetna w te gierki.
    71% Polaków nie płaci abonamentu!! W Portugalii ten odsetek sięga tylko 1%. W Niemczech na przykład z każdego mieszkania odciągany jest podatek na telewizję publiczną a także na kościół. I nie ma, że boli. Płacą wszyscy.

    Co do służby zdrowia.
    W 2015 r nakłady na służbę zdrowia wyniosły 77 mld zł. W 2020 r przewidziane jest 103 mld. Wzrost o 26 mld zł. Gdzie te pieniądze się rozchodzą?? Koszt wyszkolenia lekarza przez 6 lat studiów to około pół miliona złotych. Płaci podatnik a później taki gościu emigruje. Gdyby musieli zostać i odpracować tę kasę w szpitalach bądź przychodniach, kolejki do specjalistów rozładowałyby się w rok. Bo była by wystarczająca ilość lekarzy aby pracować np. na dwie zmiany a nie do 12 a później prywatny gabinet i hulaj dusza, piekła nie ma. Idziesz prywatnie, a i tak rozpisywane jest to na nfz. Tu trzeba szukać pieniędzy i oszczędności.

    Co do karakana Kaczyńskiego.
    Epidemiolodzy przewidują, że na koronawirusa umrze w Polsce około 2000 ludzi. Na same tylko choroby płuc rocznie umiera u nas 12 000 osób. Tylko choroby płuc!! Oczywiście każde życie jest cenne. Umrze 2 000 ludzi, ale prawa wyborcze uzyska 100 000 18-ltków, więc jeśli patrzeć tylko przez pryzmat wyborów, to Kaczyński traci czy zyskuje wyborców??

    #95500 Reply
    Hmmm
    Gość

    Ołówek no i po co złemu zadajesz tak długie skomplikowane pytania chcesz żeby apolitycznie zamknął się w sobie 😀

    #95501 Reply
    zły
    Gość

    Ołówek, ty to chyba siedzisz przy pisowskim korycie, że tak ich bronisz.

    „TVP zawsze było polityczne” – być może, ale poprzednia ekipa robiła to jakoś mądrzej, dyskretniej, subtelniej? a pisowskie szuje jawnie zrobili sobie z telewizji publicznych źródło kampani wyborczej. odkąd pamiętam oglądałem wiadomości bądź teleexpress, odkąd władzę przejął pis od czasu do czasu patrzę na tą propagandę i robi mi się po prostu słabo. i zgadam się z Tuskiem – też nie będę płacił pisowi za publiczną realizację jego kampani wyborczych. dlaczego tylu dziennikarzy odeszło z mediów publicznych?

    co do służby zdrowia to problemy były jeszcze przed początkiem pandemii, kto ma nieszczęście bywać w szpitalach wie jak to wygląda, zarówna za po jak i za pisu który rządzi już któryś rok i poprawy nie widać.

    poza tym skąd bieżesz te cyferki? jakieś źródło do danych statystycznych?

    jeżeli pandemia miałaby nie wpłynąć negatywnie na wyniki wyborów dla pisu to dlaczego karakan chce, aby odbyły się one po trupach teraz? wszystkie normalne kraje poodwoływały a u nas zamiast skupić się na kryzysie kombinują jak tu utrzymać długoPiS do ustaw przy stołku

    i pomijając władze na szczeblu państowym – po lokalnym pisie też widać, co to za ferajna. rządzi nepotyzm i kolesiarstwo, wszystie urzędy i spółki państwowe poobsadzane. zasada jedna: mierny ale wierny. głównym i jedynym wyznacznikiem przy rekrutacji na stanowiska państowe jest legitymacja partyjna. i żeby nie było, że tak jest tylko za pis, za po było to samo. i to jest najgorsze, oni się tylko zmieniają, raz jedni, raz drudzy. nie liczą się kompetencje, liczy się partyjniactwo. tutaj nigdy nie będzie dobrze

    #95502 Reply
    hmmm
    Gość

    Zły a w ufo wierzysz ??

    #95503 Reply
    Ołówek
    Gość

    Taaak jestem u pisowakiego koryta :))) Posłanka mi płaci za wielbienie jej 40 groszy za wpis. Trochę mało 😀 Rozliczamy się raz w miesiącu na działoszyńskim cmentarzu 😉
    Albo nie! To ta cała ruda (której nikt na oczy nie widział ale w co 4 poście się tutaj przewija) mi płaci 😀 PS Czy „ruda” jest ze Sulmierzyc??

    A teraz poważnie:

    W linku poniżej jak wyglądało to subtelne, dyskretne i rzetelne dziennikarstwo w TVP za czasów Platformy.
    http://www.youtube.com/watch?v=CQx7gf21CyE

    Abonament dla TVP to nie tylko propaganda. To także spektakle teatralne, mecze siatkówki i szczypiorków (jestem ich wielkim fanem)!. Rozumiem, że Ty wolisz teatr ten we Faktach TVN. Jak tam urodziny Adolfa?? Podobały się??
    A może podkładanie w śmieci policjantów podczas SDM butelek po alkoholu:
    http://www.youtube.com/watch?v=wCzDquuNn3k

    Co do cyferek. Chłopie, poszukaj sobie. Iternety to skarbnica wiedzy. Najlepiej wszystko na gotowe.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 44)
Odpowiedz do: Reply #95492 in ekspert PiS na temat wyborów
Twoje informacje