R e k l a m a

Eurokraci chcą zniszczyć Polską gospodarkę

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Eurokraci chcą zniszczyć Polską gospodarkę

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 49)
  • Autor
    Wpisy
  • #116140 Reply
    Für Doutchland
    Gość

    Przecież Polskość to nienormalność

    #116141 Reply
    Michal
    Gość

    Kto mówi że Polska to nienormalność? Ja tak powiedziałem? Wg. Mnie nasz kraj powinien być w UE i wszytko co mamy teraz i ten skok cywilizacyjny to tylko dzięki UE mamy . UE nie jest może idealna ale złego słowa nie powiem na UE bo poprostu patrze obiektywnie na plusy i minusy . Takie moje zdanie to je wyrażam a równie dobrze mogę powiedzieć że ci co są przeciwni UE to są ruska onuca .

    #116142 Reply
    Rex
    Gość

    Następny zjeb genetyczny z ruską onucą wyskakuje.

    #116148 Reply
    name
    Gość

    No cóż, ciężko jest w dzisiejszych czasach odróżnić ruską onucę od zwykłego pożytecznego idioty, który powiela rosyjską propagandę wyciągniętą z portali dla szurów zupełnie nonprofit i uważa się przy tym jednocześnie za inteligentniejszego od wszystkich oraz „myślącego inaczej”. Każdy ma chyba kogoś takiego w znajomych na fb kto wkleja artykuły z tych pseudopatriotycznych portalików, które wyłapują takie nieco głupsze jednostki i mieszają im w głowach

    #116149 Reply
    Fajna ta wasza Unia
    Gość

    Francja strzelanie do żółtych kamizelek
    Belgia kolejne zamieszki po przegranym meczu z Marokiem Marokańczycy urządzają burdy
    Szwecja nie zliczone strefy no go
    Niemcy zamachy terrorystyczne

    Kogo sponsoruje Unia godząc się na Nord Stream 2 i kto był temu przeciwny

    Bruksela ma czelność pouczać Polaków w sprawie praworządności

    Kiedy poznamy szczegóły rozmowy między Ursula Von Der Layen a prezesem Pfizera komu miało służyć zamykanie gospodarek bankructwa film i oznaczenia ludzi znanych z historii opaskami

    Kto POwiedział że Polskość to nienormalność

    #116151 Reply
    Michal
    Gość

    To rozumiem że ja jestem pachołkiem niemieckim bo jestem za Polska w UE . Równie dobrze wy którzy są przeciwni UE to jesteście za Rosja bo czemu i komu ma służyć osłabianie naszego kraju . Sądzicie se jak wyjdziemy z UE to będzie nam się lepiej żyło?

    #116152 Reply
    Für Doutchland
    Gość

    Michał hiPOkryzja Eurokraktów i jak sam przyznałeś pachołków Niemieckich polega na tym że to właśnie sami finansujecie Rosję sami chcieliście Nord Stream 2 i już nie wspomnę kto umorzył dług Rosyjskiemu Gazpromowi i kto chciał dobrych stosunków z Rosją taką jaka ona jest bo Polskość to nienormalność

    #116154 Reply
    name
    Gość

    Für deutshland, wiem że to jak próba rozmowy z gołębiem, ale znowu dam się wciągnąć. Co w takim wypadku proponujesz zrobić już po opuszczeniu unii przez Polskę? Sojusz z Węgrami, czy może kompletne odizolowanie od reszty świata wzorem Korei Północnej? W sumie wodza już macie

    #116155 Reply
    Polak
    Gość

    W Polsce nie rządzą Polacy, kiedy to do was dotrze. Zaden pis, PO, lewica itd. Może kilku posłów z konfederacji, kilku podkreślam jest za Polską. Reszta to zdrajcy i zaprzańcy. Tylko mieczem może być przywrócona polskość. Rządzi 3 pokolenie ubeków, żydów, ukraińców itd.

    #116156 Reply
    Michal
    Gość

    Podejście gościa „fur deutschland ” jest takie że UE jest zła i z niej powinniśmy wyjść a co w zamian też nic bo nic nie powie sensownego . Tacy eurosceptycy maja jakiś syndrom skrzywdzonego polaka bo zawsze jest narracja ze nas wykorzystują i chcą źle dla nas .

    #116190 Reply
    name
    Gość

    No i sami widzicie, klasycznie „fur deutschland” wywołany do tablicy kiedy ma okazję przedstawić swoje argumenty nagle przestaje się udzielać. Wpiszcie sobie w google „Eurokraci TVP” i zobaczycie że gościu posługuje się praktycznie takimi samymi tytułami oraz treścią co rządowa telewizja, jest więc szansa że nie jest to ameba tylko zwykły płatny trol, ewentualnie dwa w jednym.

    #116193 Reply
    Für Doutchland
    Gość

    name i Michal albo raczej wyborcy Niemieckiej patoopozycji a nie przyszło wam do głowy że nie udzielanie się oznacza nie pisanie w kółko tego samego by się nie powtarzać wyżej wymienione argumenty zostały wymienione no chyba że lemingi były za długo na edukacji zdalnej i trzeba wam to pisać po kilka razy by cokolwiek zrozumieć 🤦

    #116194 Reply
    Andzia
    Gość

    Für Doutchland, po twoich wypowiedziach stwierdzam, że jesteś wsiowym głupkiem. Odpuść sobie, kompromitujesz się!

    #116196 Reply
    Für Doutchland
    Gość

    Andzia ty pewnie z nowoczesnego miasta w którym zamiast inwestycji są parady lgbt 😁 ale to tylko moja opinia bo ja nie patrze czy ktoś jest z miasta czy ze wsi niektórzy nawet przenoszą się na wieś by wdychać waszego nowoczesnego smogu wierz mi że w mieście mieszka więcej wieśniaków niż w samej wsi no ale tacy są wyborcy patoopozycji jak i całe PO wy gardzicie wsią wasze elyty to tylko Warszafka….poza tym Andzia jak mogę sobie odpuścić jak name i Michał za mną tęsknili 🤣

    #116204 Reply
    Michal
    Gość

    Powiem tak moje posty nie trafiają do tego tematu i to jest dziwne . Czyżby cenzura?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 31 do 45 (z 49)
Odpowiedz do: Reply #116151 in Eurokraci chcą zniszczyć Polską gospodarkę
Twoje informacje