R e k l a m a

Ewita Makowiska – NIE POLECAM – podwójne wesele

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Ewita Makowiska – NIE POLECAM – podwójne wesele

  • This topic has 23 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 1 year temu by Agnieszka.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 24)
  • Autor
    Wpisy
  • #1576 Reply
    Młody
    Gość

    Przy okazji afery epajeczno, przypomniała mi się sytuacja jaka nas spotkała podczas organizacji wesela w sali Ewita w Makowiskach.
    Obsługę przyjęcia zarezerwowaliśmy na kilkanaście miesięcy do przodu. Podpisaliśmy umowę z właścicielką i czekaliśmy na dzień naszego wesela.
    Nieprawdopodobne szczęście uratowało nas od totalnej klapy, całkowicie przez przypadek dowiedzieliśmy się, że inna para ma również wesele w tym samy terminie i w tej samej sali.
    Razem z drugą parą, umówiliśmy się na spotkanie z właścicielką, która oznajmiła nam, że my zamówiliśmy salę jako drudzy i sala nam nie przysługuje.
    Ogólnie właścicielka sprawiała wrażenie, jak by nic wielkiego się nie stało. Oczywiście zarówno my, jak i druga para zrezygnowaliśmy z jej usług. Na szczęście udało się jeszcze załatwić inną sale i zamówić catering z wieluńskiej Werony, którą bardzo polecam.
    Najgorsze w tym wszystkim jest to, że gdyby nie przypadkowa rozmowa naszych znajomych, to pewnie o tym, że inna para ma ten sam termin dowiedzielibyśmy się na kilka tygodni przed weselem, co naraziło by nas na ogromne straty.
    Może ktoś z Was również ma ciekawe historie na temat sali Ewita w Makowiskach?

    #1578 Reply
    borys
    Gość

    niedzielscy i wszystko jasno 🙂

    #1581 Reply
    monia
    Gość

    Gdyby mi takie coś wywineli To bym chyba rozszarpala

    #21697 Reply
    Panna Młoda
    Gość

    Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Fakt sytuacja nieciekawa, ale co do sali Ewita to POLECAM! Super jedzenie (najwięcej za tą cenę w okolicy, bo sama szukam teraz lokalu na wesele i przeglądałam oferty niejednej sali), tanio (najtaniej w okolicy), ładna sala. Ogólnie na + 🙂

    #28746 Reply
    Ciekawa
    Gość

    Czyżby konkurencja publikowała wpisy? 😛

    #29056 Reply
    Mlody
    Gość

    @Ciekawa zapewniam, że to nie konkurencja.
    Taka sytuacja miała miejsce 3 lata temu ale skoro nikt nowy się tutaj nie wypowiedział to pewnie ta pani się ogarnęła.

    #32099 Reply
    mela
    Gość

    a wie ktoś coś na temat sali w Strzelcach wielkich? podobno tą salę też przejęła ta Pani? jakieś postępy?

    #50235 Reply
    anonim
    Gość

    Jakie jedzenie mają w tej Ewicie i czy dużo dawają czy tak wszystko pod wydział?Proszę o info bo planuje ślub i się rozglądam za salą

    #50236 Reply
    Xyz
    Gość

    Ja byłem tam na 18stce i jedzenie jak dla mnie tragedia. Nie zrobiłbym tam żadnej imprezy.

    #50239 Reply
    anonim
    Gość

    może na 18 jakoś inaczej gotują? a na weselach się bardziej starają?

    #50240 Reply
    Ciekawa
    Gość

    O co chodzi z ,,aferą epajeczno” wspomnianą w pierwszym wpisie?

    #50270 Reply
    XyZ
    Gość

    anonim

    może na 18 jakoś inaczej gotują? a na weselach się bardziej starają?

    Jeśli tak robią to sami sobie w stopę strzelają. Przecież ktoś z gości mógłby chcieć tam zorganizować np swoje wesele, chrzciny czy osiemnastkę swojego dziecka i jeśli tam usiądzie i dostanie takie jedzenie to chyba logiczne, że się sparzy i raczej tam nie wróci ze swoimi pieniędzmi.

    Na przykładzie mojego wesela mogę powiedzieć, że w lokalu, w którym się odbyło (nie podam który) byłem na wielu różnych imprezach nie tylko weselach i jedzenie zawsze było bardzo dobre. Mnie to akurat zachęciło do zrobienia swojej imprezy w tym miejscu. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz tam powrócę.

    #56345 Reply
    Xxx
    Gość

    Z tego co wiem to pod nazwą Ewita są dwie sale i umowę podpisuje się z tą samą właścicielka więc dlaczego ktoś bezsensu wystawia opinie jak oba wesela by się zapewnie odbyły w oddzielnych salach, a jeśli chodzi o jedzenie jest smaczne nie odgrzewane tylko przygotowane na bieżąco, bo byłam tam na niejednej imprezie.Imprez naprawdę jest tam dużo co można zauważyć przejeżdżając koło sali.Z czystym sercem mogę polecić tanio i smacznie😀

    #62815 Reply
    Emma
    Gość

    Czy ktoś może wie ile liczą tam od pary za dwa dni wesela?

    #62846 Reply
    Taka Prawda
    Gość

    O co chodzi z afera epajeczno z 1go postu?

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 24)
Odpowiedz do: Reply #28746 in Ewita Makowiska – NIE POLECAM – podwójne wesele
Twoje informacje