R e k l a m a

Ewita Makowiska – NIE POLECAM – podwójne wesele

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Ewita Makowiska – NIE POLECAM – podwójne wesele

  • This topic has 23 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 1 year temu by Agnieszka.
Przeglądajasz 9 wpisów - od 16 do 24 (z 24)
  • Autor
    Wpisy
  • #65211 Reply
    anonim
    Gość

    xxx, sale może i są dwie, pytanie, czy ten sam właściciel odpowiada za obie sale? Tanio i dużo nie zawsze oznacza smacznie. Było mi dane być parę razy na imprezach w owych lokalach. W jednym lokalu, nie powiem w którym, proponuję zainwestować w okap i jakąś wentylację, bo po 18-stce spędzonej na sali ciuchy tak śmierdziały, łącznie z włosami, skórą. Wszystko przeszło zapachami dochodzącymi z kuchni. A do tego wystrój ten sam ciągle, niezależnie czy stypa, czy 18-stka, czy wesele i tak wszystko jednakowo wygląda. Zakończę pozytywnym akcentem, ceny przystępne.

    #83214 Reply
    Emka
    Gość

    Mogę z czystym sumieniem polecić.
    Cena bardzo korzystna,jedzenie naprawdę świetne,organizacja wesela na najwyższym poziomie.
    Bardzo ładny wystrój wnętrza.
    Drugi raz wybrałabym tak samo.

    #83216 Reply
    Władek
    Gość

    A i kampanię Sikorce robili…?

    #116353 Reply
    Sylwia
    Gość

    Organizowaliśmy jakis rok temu w sali w Makowiskach imprezę rodzinna. Niestety jak na jedzenie i obsługę nie możemy narzekać tak jak na samą Panią właścicielkę owszem. Jest bardzo niekompetentna. Umówiła się z nami na konkretną cenę od osoby a w dniu imprezy jak przyszło do rozliczenia podniosła cenę od osoby o 20zl, gdzie trzy dni wcześniej obowiązywała stara cena i Pani wlascielka jak widać ma bardzo słaba pamięć i historia weselna opisana wyżej wcale mnie nie zdziwi , bo po naszych doświadczeniach jest bardzo prawdopodobna.

    #116354 Reply
    Hmm
    Gość

    Sylwia ale czemu się o tym teraz żalisz skoro to było rok temu 🤔

    #116359 Reply
    oburzona mieszkanka
    Gość

    Bo już całą kasę z czepka przetutali.

    #116368 Reply
    kkjk;;
    Gość

    Na jaką cholerę Wam te wystawne wesela? Z moich obserwacji im huczniejsze wesele tym krótsze po nim pożycie. Minie 10-15 lat i o ile będziecie jeszcze razem (wg statystyk co 3 małżeństwo się rozpada) najszczęśliwszym czasem w waszym życiu będzie ten spędzony oddzielnie. Idżcie do kościoła czy do USC, przyjęcie dla rodziców i paru znajomych. Po ślubie jeszcze intercyza i bierzcie tą kasę co mieliście dać po to żeby parę wujków zalało mordy a parę cioć obgadało całą rodzinę i jedźcie w świat coś zobaczyć. Przynajmniej wspomnień Wam nikt nie odbierze. Te ceny dziś są chore szkoda wywalać tyle kasy w błoto.

    #118500 Reply
    Przyjazna
    Gość

    Co do sali Ewita w Makowiskach. Zmienił się wystrój sali polecam wejść na Facebook. A przede wszystkim właściciel. Teraz prowadzi to syn. Wcześniejszej właścicielki i z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal.

    #118504 Reply
    Agnieszka
    Gość

    A ja byłam tam na komunię i na przyjęciu weselnym i złego słowa nie powiem, jedzenie pyszne, właściciele w porządku.I nie róbcie tu teraz bezsensownej gównoburzy,nagle wam się teraz przypomniało, co za ludzie 🤦

Przeglądajasz 9 wpisów - od 16 do 24 (z 24)
Odpowiedz do: Reply #65211 in Ewita Makowiska – NIE POLECAM – podwójne wesele
Twoje informacje