R e k l a m a

Fast food Pajęczno i ceny z kosmosu

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Fast food Pajęczno i ceny z kosmosu

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #110362 Reply
    Suzi
    Gość

    Dzisiaj byłam przejazdem w Pajecznie a że zrobiłam się głodna to podjechałam to Chylewskiej na hod-doga patrzę na cennik a tam hod- dog za 15 zł 🤦 zapiekanka też chyba z 18 zł dalej nawet nie patrzyłam bo mnie zatkało ceny jak w Warszawie oczywiście nie kupiłam nic bo ten hod dog za 10 zł jest ma tym już sporo zarobku a nie cena z doopy

    #110364 Reply
    Jem w domu
    Gość

    Powariowali z cenami ale jak chcą się tak cenić to życzę im powodzenia z klientami

    #110369 Reply
    Klaudia
    Gość

    Sama wybieram fast food domowy ale nie wiem czego się dziwicie bułka do Hot doga kosztuje 2 zł parówka dajmy 1 zl +surówki +pracwnik +rachunki(gaz, prąd, woda, Zusy podatki itp) i jeszcze musi zostać dla właściciela

    #110371 Reply
    Suzi
    Gość

    W Częstochowie mają większe opłaty a jednak jest taniej wyprodukowanie hod doga to koszt max 4 zł pracownikom kokosów napewno nie płaci a i z tymi zusami bym się zastanowiła więc kwota 15 zł za bułkę.parowke i surówki przesada i tyle. Ja też w domu robię zawsze fast foody ale akurat byłam bez obiadu i zglodniałam a do domu miałam kawałek drogi. Także ja też życzę im powodzenia i szukania jeleni.

    #110372 Reply
    smakosz
    Gość

    jeśli chodzi o jedzenie to Pajęczno to jedna wielka lipa (jeszcze większa, niż ta przy kościele i nie chodzi tylko o jedzenie typu fastfood). jest niby na rynku kilka lokali z długim stażem ale pomijając już ceny bo jakby nie było podrożało wszystko (wiadomo – dobra zmiana), jakość jedzenia jest okropna. oczywiście nie można uogólniać bo od czasu do czasu uda się zamówić coś, co mi smakuje jednak szanse oceniam pół na pół… nie będę wymieniał nazw lokali bo dużo ich nie ma ale próbowałem wszystkiego. pizza w Pajęcznie to też nieporozumienie, jedyna pizza którą mogę polecić w powiecie to Zielęcin. trochę lipa jeździć z Pajęczna gdzie są 3 lokale serwujące pizze 15km dalej na wioskę żeby kupić … pizzę, wrócić i zjeść ją później zimną ale i tak wolę tą opcję niż degustację pajęczańskich zakalców)… także właściciele lokalnych jadłodajni – weźcie się do roboty, zmieńcie kucharzy, zmieńcie przepisy, jeśli nie da się taniej niech to chociaż będzie dobre…

    #110373 Reply
    ABC
    Gość

    Pizza za 40 -50 zł z 4 dodatkami. Masakra. I do tego dowozy na które trzeba czekać w weekend po 2-3 godziny.

    #110379 Reply
    Rezygnacja
    Gość

    I kto to będzie im kupował za taką drożyznę

    #110380 Reply
    Xyz
    Gość

    Fakt cena fast foodów w okolicy ostatnio zwala z nóg, hamburger za 23zł gdzie w tej cenie spokojnie można kupić dobrego burgera. Konkurencja z kebabami chyba wzięła przykład i tak samo ceny poszły w kosmos, ja rozumiem że wszystko drożeje, ale jednak rollo za 28zł itd to mega przegięcie jak na Pajęczno. W Częstochowie za tyle można zjeść kebaba do tego frytki i colę a przy okazji jest gdzie usiąść i zjeść. A tutaj żarcie na wynos a ceny jak w stolicy albo i większe… Ceny pizzy itd również do małych nie należą, ale jak nie ma konkurencji to jest wolna ameryka 🙂

    #110381 Reply
    Powodzenia
    Gość

    W sumie to ceny mogą sobie ustalić nawet na 💯 zł albo i bez kozery 500zł

    #110394 Reply
    Suzi
    Gość

    Wyprodukowanie takiej pizzy co wmPajecznie w ri…o kosztuje 50 zł to koszt maksymalnie 10 zł do tego dochodzą pensje,czynsz itd nie h by kosztowała 35 zł mam nadzieję że zaczną się otwierać nowe pizzerie i lokale z fast fooddami i dadzą popalić tym pseudo biznesmenom

    #110397 Reply
    elektorat
    Gość

    Jak zwykle winni są ci chciwi przedsiębiorcy a nie nieudolny rząd któremu zawdzięczamy najwyższą inflację w unii. A w gastronomi gdzie większość pieców jest ogrzewana na gaz dochodzi jeszcze jego podwyżka o kilkaset procent dla przedsiębiorców. Oczywiście te podwyżki również zawdzięczamy tym nieudacznikom, pozwolę sobie przytoczyć poniżej opis dlaczego

    1. Do 2019 Polska płaciła za rosyjski gaz ceny uśrednione.
    2. W 2020 PiS doprowadził do zmiany cen kontraktu na bieżące.
    3. W 2021 Putin zmniejszył dostawy gazu do Europy i podbił jego ceny bieżące.
    4. Około 60 % gazu Polska importuje z Rosji na podstawie kontraktu jamalskiego (1996-2022)
    5. Ceny gazu jamalskiego były ustalane na podstawie kilkumiesięcznych średnich cen produktów ropopochodnych.
    6. Średnia zapewniała złagodzenie bieżących wahań giełdowych cen gazu.
    7. W 2016 PiS podał rosyjski Gazprom do Trybunał Arbitrażowego w Sztokholmie żądając zmiany cen gazu na formułę z cenami bieżącymi.
    8. W 2020 Trybunał Arbitrażowy zmienił formułę cen gazu zgodnie z żądaniem PiS.
    9. Jacek Sasin uznał to za olbrzymi sukces.
    10. W lipcu 2020 Gazprom przelał na konto PGNiG 1,6 mld dolarów za nadpłacone przez Polskę ceny gazu w czasie sporu.
    11. PiS nie dokonał zabezpieczeń instrumentami pochodnymi ewentualnej podwyżki bieżących cen gazu na giełdzie.
    12. PiS przejadł 1,6 mld dolarów od Gazpromu.
    13. W 2021 Putin ograniczył dostawy gazu do Europy.
    14. Giełdowe ceny bieżące gazu w Europie drastycznie wzrosły.
    15. Zgodnie z nową PiS-owską formułą na ceny gazu jamalskiego drastycznie wzrosła cena importowanego gazu.
    16. PiS przerzuca podwyższone ceny importowanego gazu na konsumentów, a przede wszystkim na przedsiębiorców (podwyżki kilkukrotne).
    17. Putin odbija właśnie sobie z nawiązką 1,6 mld dolarów zapłacone PGNiG w 2020.

    #110399 Reply
    Wuj
    Gość

    Człowieku jak ceny drogie to otwórz własną budkę z zapiekankami za 5zł to będziesz miał tyłu klientów że końca kolejki nie dojrzysz. Skoro wszystkim drogo znaczy że jest oczekiwanie tańszych produktow

    #110843 Reply
    Michael
    Gość

    Patrząc na to, co sie wokol nas dzieje, to tanio juz bylo!

    #113092 Reply
    Gruby
    Gość

    Chciałem kupić sobie loda swiderka koło parku ale jak zobaczyłem cene to już mi się odechciało o fast food nie wspomnę po 23 zlote masakra! Ktoś jeszcze tam kupuję? Ja już to omijam szerokim łukiem

    #113093 Reply
    name
    Gość

    Niedługo wszystkie sklepy będziesz musiał omijać szerokim łukiem, podziękuj swojemu rządowi i jego wyborcom.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
Odpowiedz do: Reply #110373 in Fast food Pajęczno i ceny z kosmosu
Twoje informacje