R e k l a m a

Finansowanie wymiany pieca z gminy

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Finansowanie wymiany pieca z gminy

 • This topic is empty.
Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #98387 Reply
  O la la
  Gość

  Ktoś potrafi logicznie wyjaśnić o co chodzi z wymianą pieca z pieniędzy gminy? Umowa podpisana na wymianę pieca na pelet z gminą w 2017 r.na kwotę ok. 2000,a teraz gmina dała rachunek na kwotę ok. 5000. Trzeba go opłacić żeby w ogóle zrobić projekt instalacji. Bez żadnego pytania, czy godzę się na taką kwotę czy nie, bez żadnej zmiany poprzedniej umowy zatwierdzonej kolejną umową. Na zasadzie chcesz to zapłać, a jak nie to nie, nie będziesz mieć nowego pieca. Zastanawiam się czy nie zrezygnować skoro to ma kosztować dwa razy więcej niż mam umowę. Co wchodzi w obecną cenę? Czy to jest opłacalne, czy nie lepiej samemu sobie kupić nowy piec?

  #98393 Reply
  Andrzej
  Gość

  Pewnie jakiś wymysł kierowniczki Aleksandry? A co z tym ciągniczkiem?

  #98408 Reply
  Gość
  Gość

  O la la. Jeżeli masz podpisaną umowę to możesz dostać karę za odstąpienie od projektu.

  #98414 Reply
  O+la+la
  Gość

  A kto poniesie karę za ponad dwukrotny koszt niż mam w umowie? Tym tokiem myślenia, to niech piec kosztuje nawet 50 000, bo tak ktoś sobie przyjął w gminie nie informując mnie o tym ,a ja mam być cicho i nie mam prawa zrezygnować, bo zapłacę karę? Gdzie aneks do zawartej umowy podpisany przez zainteresowane strony, akceptujący nowe warunki? Który pracownik w gimie jest odpowiedzialny za te umowy? Jak obecny koszt pieca z projektem, montażem ma się do cen rynkowych dostępnych pieców?

  #98415 Reply
  Gość
  Gość

  Zgadza się.Tylko umowa podpisana jest na 15% wkładu własnego. A nie na konkretną kwotę.Na piece czekaliśmy 3 lata ale pieniądze każą wpłacać w ciągu 5 dni.Wszystko to jest grubymi nićmi szyte.Koszty piecy były szacowane,teraz wzrosły o 2.5 raza więcej.Koszty kwalifikowane i niekwalifikowane wchodzą w cenę projektu ale czy umie ktoś wyjaśnić co wchodzi w skład jednych kosztów i drugich?

  #98457 Reply
  Andrzej
  Gość

  Ten burmistrz się nie nadaje…

  #98458 Reply
  Wera
  Gość

  I ciągle go nie ma…?
  Pracownicy robią co chcą…tzn nic?

  #98460 Reply
  gocha
  Gość

  Za zaświadczeniem składającym się z 2 zdań czekałam 1,5 miesiąca.
  Wstyd i hańba

  #98463 Reply
  wlodek
  Gość

  Przeczytajcie sobie umowę ,co jest niej zapisane,czy jest tam gwarancje ceny z dnia podpisania umowy czy nie Sprawdziłem ceny piecy na pellet MOC 12 KW ceny w granicach 9500 zł ,za moc 22 KW koszt to ok 15000 zł jaki typ,oraz producent Ceny można znaleźć na internecie .

  #98471 Reply
  Karol
  Gość

  U Bilskiej też się nie można doczekać na załatwienie sprawy? Ma czas na wszystko, nawet ciągniczkiem pojeździć?

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
Odpowiedz do: Finansowanie wymiany pieca z gminy
Twoje informacje