R e k l a m a

Finansowanie wymiany pieca z gminy

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Finansowanie wymiany pieca z gminy

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #98387 Reply
    O la la
    Gość

    Ktoś potrafi logicznie wyjaśnić o co chodzi z wymianą pieca z pieniędzy gminy? Umowa podpisana na wymianę pieca na pelet z gminą w 2017 r.na kwotę ok. 2000,a teraz gmina dała rachunek na kwotę ok. 5000. Trzeba go opłacić żeby w ogóle zrobić projekt instalacji. Bez żadnego pytania, czy godzę się na taką kwotę czy nie, bez żadnej zmiany poprzedniej umowy zatwierdzonej kolejną umową. Na zasadzie chcesz to zapłać, a jak nie to nie, nie będziesz mieć nowego pieca. Zastanawiam się czy nie zrezygnować skoro to ma kosztować dwa razy więcej niż mam umowę. Co wchodzi w obecną cenę? Czy to jest opłacalne, czy nie lepiej samemu sobie kupić nowy piec?

    #98393 Reply
    Andrzej
    Gość

    Pewnie jakiś wymysł kierowniczki Aleksandry? A co z tym ciągniczkiem?

    #98408 Reply
    Gość
    Gość

    O la la. Jeżeli masz podpisaną umowę to możesz dostać karę za odstąpienie od projektu.

    #98414 Reply
    O+la+la
    Gość

    A kto poniesie karę za ponad dwukrotny koszt niż mam w umowie? Tym tokiem myślenia, to niech piec kosztuje nawet 50 000, bo tak ktoś sobie przyjął w gminie nie informując mnie o tym ,a ja mam być cicho i nie mam prawa zrezygnować, bo zapłacę karę? Gdzie aneks do zawartej umowy podpisany przez zainteresowane strony, akceptujący nowe warunki? Który pracownik w gimie jest odpowiedzialny za te umowy? Jak obecny koszt pieca z projektem, montażem ma się do cen rynkowych dostępnych pieców?

    #98415 Reply
    Gość
    Gość

    Zgadza się.Tylko umowa podpisana jest na 15% wkładu własnego. A nie na konkretną kwotę.Na piece czekaliśmy 3 lata ale pieniądze każą wpłacać w ciągu 5 dni.Wszystko to jest grubymi nićmi szyte.Koszty piecy były szacowane,teraz wzrosły o 2.5 raza więcej.Koszty kwalifikowane i niekwalifikowane wchodzą w cenę projektu ale czy umie ktoś wyjaśnić co wchodzi w skład jednych kosztów i drugich?

    #98457 Reply
    Andrzej
    Gość

    Ten burmistrz się nie nadaje…

    #98458 Reply
    Wera
    Gość

    I ciągle go nie ma…?
    Pracownicy robią co chcą…tzn nic?

    #98460 Reply
    gocha
    Gość

    Za zaświadczeniem składającym się z 2 zdań czekałam 1,5 miesiąca.
    Wstyd i hańba

    #98463 Reply
    wlodek
    Gość

    Przeczytajcie sobie umowę ,co jest niej zapisane,czy jest tam gwarancje ceny z dnia podpisania umowy czy nie Sprawdziłem ceny piecy na pellet MOC 12 KW ceny w granicach 9500 zł ,za moc 22 KW koszt to ok 15000 zł jaki typ,oraz producent Ceny można znaleźć na internecie .

    #98471 Reply
    Karol
    Gość

    U Bilskiej też się nie można doczekać na załatwienie sprawy? Ma czas na wszystko, nawet ciągniczkiem pojeździć?

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
Odpowiedz do: Reply #98408 in Finansowanie wymiany pieca z gminy
Twoje informacje