FORUM w Pajęcznie
Pajęczno › Fora › Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego › FORUM w Pajęcznie
- Temat jest pusty.
-
AutorWpisy
-
Demokracja
GośćPrzyszły czasy nowoczesnej cenzury, demokratycznego zamordyzmu. Przestrzenie wolności nam się bardzo kurczą. Jednym z argumentów przeciwko PRL-owi i całemu obozowi radzieckiemu było to że nie dopuszczał on wolności słowa i krępował niezależną myśl. Dzisiaj pod tym względem jest o wiele gorzej, bo ludzie nie zauważają, że pozostały nam tylko strzępki niezależnej myśli,a cały czas karmi się propagandową papką, jednej słusznej idei.
Dlaczego więc na forum znikła wiadomość „Co się zmienia w pomocy dla obywateli Ukrainy w 2026 r.?podanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.Czego to jest cenzura czy my jako obywatele nie mamy prawa wiedzieć.Czy właściciel forum jest CENZOREM w/g widzi mi się, ze to nie może być na forum?
Mamy więc „słuszny” i „niesłuszny” zamordyzm”. I czemu I’m not a robot jest po angielsku?monika
Gośćjest właścicielem; chyba to wystarczy.
Mdlejący koń
GośćMożecie kasować tematy, to wam nic nie pomoże. Ludzie potrafią oceniać sytuację i widzą że 100 konkrrrretów to poprrrostu kiełbasa wyborrrcza. Tak już wszystkim żyje się lepiej a ludzie mają więcej pieniędzy, politycy napewno. Czy już wszystkie przystawki dostały to na co oczekiwały? Dług gigantyczny a pieniędzy na wszystko brakuje, BRRRAWO UŚMIECHNIĘCI……
name
GośćWklejanie linków do szermanych stron z prorosyjską treścią to nie wolność słowa, tylko świadome sianie propagandy. Gość w ciągu dnia tworzy na forum kilka antyukraińskich tematów, w żadnym nie odpowiada na komentarze, tylko tworzy kolejne. To jest spam a nie dyskusja i admin powinien usuwać tematy nie związane z naszym regionem, te które służą jedynie do politycznych wojenek.
hiPOkryzja
GośćJakie to śmieszne i żałosne że KOmuchy niewygodną dla nich prawdę nazywają prorosyjską propagandą a atakiem przeciwników nazywają wolnością słowa 🤣
name
GośćMatecki coś ci płaci czy robisz z siebie błazna na tym forum za darmo? Założyłbym się że nie potrafiłbyś nawet wskazać Pajęczna na mapie, po co zaśmiecasz to regionalne forum swoim politycznym spamem?
Cynik
GośćRozumiem że forum ma służyć głównie czerstwym artykułom na temat, dożynek,dni danego miasta, dziury w nawierzchni lub innym farmazonom.Rozumiem też że brak perspektyw i odpływający kapitał ludzki oraz zagrożenia wynikające z liberalizacji prawa i przepisów dotyczących świadczeń i przywilejów też tu nikogo nie obchodzą ważne że pierwszego lub dziesiątego dostaniesz jałmużnę na konto.
logika POlityków
Gośćname to że wasi POplecznicy nie znają nawet tabliczki mnożenia nie znaczy byście mierzyli każdego swoją miarą
Mdlejący koń
GośćWszystko co powiesz na temat ryżego oszusta – ruska propaganda. Włączenie myślenia – pisior, jak wy to wszystko łykacie? No chyba,że jeszcze jakieś miejscóweczki w radach, no to zrozumiałe. A jak widać w powiecie młodzi aktywiści w blokach startowych, lecz stara gwardia nie śpi i woli sama spijać.
100 KOnkretów dla frajerów
GośćMłodzi aktywiści cieszą z obiecanych akademików za złotówkę
Mdlejący koń
GośćJuż odczuliście dobroć płynącą na nas z KPO, już jest wam lepiej, no nie i nie będzie. Lekarz już do was dzwonił, chej studenci a jak tam się mieszka w akademikach za 1 zł no i jeszcze ta ulga podatkowa byłbym zapomniał. To jakie byłoby to zadłużenie gdyby jeszcze wprowadzili to co obiecywali jako kiełbasę wyborczą?
Michal
GośćLepiej mi się żyje jak idę do sklepu maslo mam za 2 zł, cukier 1kg 2zl , olej 1litr 5zl , mleko 1l 2zl . Paliwo mimo wojny waszego idola Trampa za 6 zł lub i mniej . Pamiętam cenę 8 zł gdzie wojna na Ukrainie nie wpływała bezpośrednio na dostawy a mimo to rynek podniósł ceny a rząd Pisu nic z tym nie robił. Cena węgla 1tona za PISu 4000zl też pamiętamy . Można dyskutować ale musi być to na poziomie a zakładanie tysiące tematów na forum , wrzucanie linków to szemranych stron nie zasługuje na to by tym się interesować i traktować takie info poważnie lub ta osobę która zaśmieca to forum .
ten co w europie nikt nie ogra
GośćMichał no trochę odleciałeś z tymi cenami przypomnę ci tylko że jak wybuchła pandemia i wojna na Ukrainie to paliwo nie kosztowało tyle co za tego co w europie nikt nie ogra ale taka mała hiPOkryzja
Mdlejący koń
GośćNie no patrzcie kilogram cukru po 2 zeta i są szczęśliwi. Brawo wy uśmiechnięci już wszyscy odczuwają ten zapowiadamy „dobrobyt” i fajnie jest….. Naprawdę żyje się lepiej? A te grupowe zwolnienia? No tak ale one na razie nas nie dotyczą, i fajnie jest….. a już niedługo ects i będzie super fajnie. Gdzie są te pieniądze które w ostatnim okresie tak zadłużyły Nasz Kraj jeśli na wszystko brakuje CO? NO GDZIE ONE SĄ? A GDZIE TA POPRAWA PO OTRZYMANIU BOISK PIŁKARSKICH PIENIĄŻKÓW Z KPO? A cisza bo to niewygodne. Teraz już można dopuszczać zakup sprzetu dla OSP. OJ DOKĄD POLSKO IDZIESZ ……?
Michal
GośćPowiedz mi gdzie są grupowe zwolnienia w naszej okolicy ? proszę podaj przykład. Tak ceny w sklepach są ważne bo gdy maslo kosztuje 2 zł a nie 8 zł jak za PISu to zostaje w mojej kieszeni 6zl . Żyje się źle komuś? Żyje się normalnie każdy ma jakieś problemy życiowe , finansowe . Jakoś biedy nie widać na ulicach , sklepach , zaraz sezon urlopowy i będzie wszędzie pelne oblężenie gor czy morza . Nie opowiadaj mi bajek o jakimś długu publicznym tzn tak dlug publiczny istnieje ale bajka jest to że jest to ważne dla ciebie . Brak pisu u władzy to cisza i spokój w publicznej tv czy radiu zero taniej propagandy i mówienia obywatelowi jak ma żyć . Niech każdy Żyje jak chce i z kim chce a politycy są jak najdalej od takich porad moralnych w czym PIS był najlepszy , zero kościoła to też plus. Możemy się długo spierać tutaj ale nikt oprócz zwolenników PiSu nie zaśmieca forum . Internet dla inteligentnych powinien być a ta osoba która wrzuca takie linki prawicowe mysli do tej grupy osób nie należy.
-
AutorWpisy



