R e k l a m a

fotowoltaika w Rząśni

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
  • Autor
    Wpisy
  • #50347 Reply
    Herman
    Gość

    Może ktoś wie co się stało z projektem założenia mieszkańcom gminy Rząśnia paneli fotowoltaicznych? były już listy, miały być konsultacje i nagle cisza… Co takiego się stało?

    #50348 Reply
    XyZ
    Gość

    No nie… kolektory w Rząśni są w Działoszynie będą teraz fotowoltaika, a w Pajęcznie tylko konie

    #50349 Reply
    ADS
    Gość

    Pryyyyyyyyyyyyyyyyyyy…

    #50385 Reply
    Piter
    Gość

    W Rząśni nie tylko zakladana bedzie fotowoltaika mamy do wyboru albo panele fotowoltaiczne orzydomowa oczyszczalnia ścieków bądź piece. W jednym roku można zdecydować się na jedną z tych trzech rzeczy.

    #50397 Reply
    eryk
    Gość

    Zobaczymy czy tak Ci będzie dobrze, jak będziesz musiał płacić za wyprodukowany prąd przez Twoją fotowoltaikę …
    A swoją drogą ile to już osób „pracuje” na strefie przemysłowej ?

    #50398 Reply
    Zdzialoszyna
    Gość

    W pajecznie będzie rondo

    #50399 Reply
    XyZ
    Gość

    Eryk skąd takie wieści?

    Rondo? O ku… nie może być we wtorek się dziadki porozbijają

    #50400 Reply
    Damian
    Gość

    @eryk
    Za wyprodukowany prąd się nie płaci. Nadwyżkę sprzedaje się elektrowni po cenie niższej niż rynkowa.

    #50730 Reply
    Ania
    Gość

    Damian ma racje. Dlatego szacowane jest zużycie prądu i na tej podstawie dobrana będzie ilość paneli fotowoltaicznych. Sprzedaż energii jest nieopłacalna, kwota jest bardzo niska

    #50733 Reply
    On
    Gość

    Jak się czyta o fotowoltaice to zarobić się na tym nie da. Zaoszczędzić jak najbardziej i o to właśnie chyba chodzi. Pozazdrościć tylko możliwości dofinansowania. A szczegóły?

    #53779 Reply
    Kamil
    Gość

    Czasami mi się wydaje, że nie ma sensu czekać na czyjeś pozwolenie a także na wielką „łaskę” z ich strony i mieć nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Znowu zaczęły być obcinane kolejne dotacje co także w pewnym stopniu zniechęca ludzi do inwestycji w odnawialne źródła energii co odbije się echem. Pozdrawiam.

    #53780 Reply
    Kamil
    Gość

    Dodatkowo cieszyć się można, że powstaje wiele firm, które pomagają zdobyć dofinansowanie a także oferują pomoc w obliczeniach i dobraniu odpowiednich kolektorów. Ja ostatnio oglądałem http://www.wlasnyprad.eu i byłem bardzo zadowolony z proponowanych rozwiązań.

    #53783 Reply
    Herman
    Gość

    Ciekawi mnie aspekt mniejszej ilości pieniędzy z KWB Bełchatów dla gminy, czy ludzie planujący założenie fotowoltaiki np w przyszłym roku również będą mogli skorzystać z równie dobrych warunków finansowych? Czy nie zabraknie na ten cel pieniędzy?

    #53830 Reply
    edek
    Gość

    Tylko bierz firmę z daleka…. to przy awarii będziesz piszczał….
    Takich oferentów z daleka jest wiele. Zamontować, wziąć kasę i pa,pa…. a serwis sobie zalatwiej 🙂

    #53846 Reply
    teo
    Gość

    Fotowoltaika … Narazie to pobocza demolują jakieś pseudo firmy bez nadzoru gminy. Ani znaków nie potrafią ustawiać i ryją, psują jak leci.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 23)
Odpowiedz do: Reply #53846 in fotowoltaika w Rząśni
Twoje informacje