R e k l a m a

fotowoltaika w Rząśni

• This topic has 22 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 2 months temu by Ktośtam.
Przeglądajasz 8 wpisów - od 16 do 23 (z 23)
  • Autor
    Wpisy
  • #53864 Reply
    MM
    Gość

Dla koni żeby mogły jeździć wkoło 😛

#54320 Reply
    Magdalena
    Gość

Słyszałam że w Jankach koło Brzeźnicy jest firma elektryczna która montuje panele fotowoltaiczne. Mają swoją pokazową instalacje fotowoltaiczną można na żywo zobaczyć jak to działa. Ponoć maja niskie ceny i robią solidnie. Ja w tym roku zdecydowałam się na piec defro ale następny rok biorę fotowoltaike.

#54326 Reply
    XyZ
    Gość

Ciekawe jaka cena i czy z moimi “solarami” można połączyć.

#66377 Reply
    jaka
    Gość

wow

#92812 Reply
    Oli
    Gość

Falowniki w Rząśni padają .Gwarancję nie są uznawane . Niedługo Rząśnia będzie przykładem mega niewypały. Co z tego jak zakładali za 5 tys. jak to badziewne się psuje i tych pieniędzy się nie odzyska

#92813 Reply
    Orzel
    Gość

U mnie działa bez przerwy dwa lata już. rachunki minimalne 😁 Przecież to jest na każdym domu. Tyle co się zepsuło to nic przy tej ilości

#93186 Reply
    Oli
    Gość

To dopiero początek , ten złom nie nadaje się do naprawy , nikt tego nie naprawia .Jak można mówić o zyskach z fotowoltaiki jak po roku zaczyna się psuć .A to że u kogoś jeszcze się nie zepsuło to nie znaczy że się nie zepsuje. Z tego co wiem w Rząśni założone najdroższe falowniki nieznanej firmy .Czemu nie zamontowano tańszych sprawdzonych ?

#93202 Reply
    Ktośtam
    Gość

Pierwsze słyszę by masowo padały fotowoltaiki.
    To że komuś padło nie oznacza automatycznie że padnie wszystkim.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 16 do 23 (z 23)
Odpowiedz do: fotowoltaika w Rząśni
Twoje informacje

Na naszych stronach używamy technologii takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. Nasi zaufani partnerzy również mogą używać mechanizmu cookie na stronach TwojePajeczno.pl. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z nowymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszego serwisu internetowego. Prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności serwisu. 
Klikając przycisk „Akceptuję” zgadzasz się na postanowienia zawarte w Polityce prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close