R e k l a m a

Fotowovoltaika w Gminie Rząśnia nie dajcie się nabrać. Pytanie do Wójta.

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Fotowovoltaika w Gminie Rząśnia nie dajcie się nabrać. Pytanie do Wójta.

Przeglądajasz 10 wpisów - od 16 do 25 (z 25)
  • Autor
    Wpisy
  • #97840 Reply
    Tesla
    Gość

    Ruszyły nabory wniosków.
    Ciekawe ile ludzi da się nabrać na nieutrzciwą firmę (???)

    #97842 Reply
    Anna
    Gość

    Panie Bednarek. Weź pan przestań 😁

    #97843 Reply
    Anna
    Gość

    I ortografii trochę

    #97972 Reply
    Mieszkaniec gminy Nowa Brzeźnica
    Gość

    To i tak nic w porównaniu z programem zainicjowanym w Nowej Brzeźnicy w 2017 roku. Najpierw miała być wizytacja no i była płatna z góry. Zapisywali na wszystko, fotowoltanika, solary, piece, a Pani z gminy agitowała, że ona bierze wszystko naraz bo to takie fajne. Bedzie już niedługo 3 lata jak wpłaciłem 233zł za wizytacje firmy PHIN INWESTYCJE którą przysłała gmina. Do tej pory nikt paneli nie widział i juz chyba nie zobaczy, a informacja o programie juz chyba nawet zniknęła ze strony gminy. Kasa zebrana program wycofany, a za brak programu winne władze w Lodzi bo przecież nie lokalne. Pytam, jak ufac władzom skoro wnioski składa sie na sali gdzie obraduje rada gminy, wpłaca sie pieniadze bo tak trzeba a teraz ani pieniedzy ani fotowoltaniki.

    #98000 Reply
    Osoba bezstronna
    Gość

    Odpowiedz do Pani Anna

    Obowiązuje Rodo, jeśli Pan /Pani nie rozumie przepisów, to proszę nie używać czyjegoś nazwiska bez jego zgody.
    Proszę nie pisać głupot i nie chodzić po domach oczerniajæc Pana B.
    Gość jest naprawdę sumienny, i dobrze się zna na swoim fachu.

    Korzystałem z jego usług i jestem w 100 procentach zadowolony.

    Polecam👍

    #98003 Reply
    Prawdziwy
    Gość

    Wielu ludzi w Rzasni nie jest w tym ja. Pewnie oczywiście są i zadowoleni. Opinie o firmach a taka on jest mozna wyrażać. Ja nie polecam i tyle.
    Rodo nie dotyczy stosunków między osobami fizycznymi.

    #98006 Reply
    Osoba+bezstronna
    Gość

    Firma słup co bierze się za szycie, piece, fotovoltaike a na końcu nie potrafi zabezpieczyć serwisu, zabierajcie się z naszego terenu, zajmujecie się tylko handlem usługami i pośrednictwem wyżej wymienionych urządzeń, i szmatekkk.
    Nie ciśnijcie ludzią kitu,że jesteście tak wspaniali, zostawcie kasę z gminy dla ludzi kompetentnych.
    Wkrótce pewnie ogłosicie upadłość i zmienicie nazwę.
    Stawiam na prawdziwe firmy hydrauliczne, a nie na sprzedaż usług przez pośredników.
    Jakiej jakości urządzenia musicie sprzedawać skoro zarabiacie na pośrednictwie?
    Tandeta na którą później nie możecie dać gwarancji i serwisu.
    Drodzy państwo nie dajcie się ogłupiać firmie która sprzedaje szmirę i wyciąga kasę z Gminy Rząśnia.

    Naprawdę zaufajcie fachowym lokalnym firmą tam będziecie mieć zawsze serwis, szybką naprawę( atut bo na miejscu) i gwarancję.

    #98031 Reply
    Teodor
    Gość

    Jestem za naszymi firmami.

    #98127 Reply
    Tedi
    Gość
    #98410 Reply
    Ona
    Gość

    Uważać przy zawieraniu umów, dodatkowe koszty.

Przeglądajasz 10 wpisów - od 16 do 25 (z 25)
Odpowiedz do: Reply #97810 in Fotowovoltaika w Gminie Rząśnia nie dajcie się nabrać. Pytanie do Wójta.
Twoje informacje