R e k l a m a

Fundusz nauczycielski to PARANOJA

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Fundusz nauczycielski to PARANOJA

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #83522 Reply
  Czemu Broniarz nie protestował wcześniej
  Gość

  Witam jak w temacie ZNP chwali się że zebrał już 5mln oczywiście podzieli to dla swoich zdrowych wykształconych mających dużo wolnego inteligentów ale mam pytanie do sumienia takich wpłacających czy nie myśleli by wpłacić na konta bardziej potrzebujących lub fundacji charytatywnych ?? Zresztą jak można się spodziewać dobrego i pożytecznego uczynku po KODziarstwie tfuuu czerwone towarzysze wspierają tylko swoich awanturników

  #83524 Reply
  Mieszkaniec
  Gość

  To jest wszystko pod publikę. Tam pieniędzy nikt nie wpłaca jak tylko rodzina i przyjaciele nauczycieli. A później i tak im oddają te pieniądze.

  #83525 Reply
  Korwin sie nie cacka szKODnikami
  Gość
  #83527 Reply
  .
  Gość

  .

  #83537 Reply
  Kalina
  Gość

  Sądząc po wpisach, w Pajęcznie działają prężnie pisowsko- narodowe bojówki. Dzisiaj walą w nauczycieli, jutro prezes wskaże im nowego wroga. Ale nic…Jeszcze kilka miesięcy i pogonimy to niedouczone towarzystwo, a wtedy nikt się nie przyzna, że popierał PiS.

  #83543 Reply
  ołówek
  Gość

  Pogonicie tak jak pogoniliście na wybory samorządowe 🙂

  #83546 Reply
  śmiechu warte
  Gość

  Kalino może jeszcze powiesz że czerwoni towarzysze z KODu którzy przeszkadzali uczniom są pełni miłości i POkoju no ale cóż KODORAŚCI to tacy tchórze którzy potrafią tylko napadać na samotne kobiety albo robić targowice przy uczniach TFUUU

  #83554 Reply
  ołówek
  Gość

  Właściwie to nigdy bym się nie spodziewał, ale zgadzam się z jednym z @Kalina. Te wstrętne pisowskie trole są niedouczone. Nikt tak nie przebije w nauce i praktyce, jak życie pokazało, tzw. lemingów w okradaniu państwa na lewe fakturki. Widzieć dzisiaj ten wasz ból 4 liter – BEZCENNE.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
Odpowiedz do: Fundusz nauczycielski to PARANOJA
Twoje informacje